Προς το περιεχόμενο

Αποζημίωση καθυστέρησης παράδοσης δέματος


suffocater

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, StamTheMan είπε

Απο φιλο που εργαζεται στο call center τους.

Αναμενομενο να υπαρχει αυξηση,καθως η BF επεσε μεσα στην καραντινα,αλλα οχι και ετσι ρε παιδια.

Πηγα να κανω μια εξυπηρετηση σημερα,καθως ειμαι πρωην υπαλληλος κουριερ και τα εχω καλα ακομα,και να ψαξω το δεμα ενος φιλου.

Μπηκα στην αποθηκη για να δω μηπως με αφησουν να το ψαξω εγω,αλλα δεν υπηρχε νοημα.

20 ατομα ουρα απ'εξω,σε καταστημα εξω απο την πολη,μεσα ενας χαμος,με το ζορι μου μιλησαν τα παιδια.

Το δεμα δεν το βρηκα,ηταν σε καποια παλετα,σε καποια καινουργια αποθηκη τους,που στοιβαζουν οτι προλαβουν.

Πηγα για να κανω εξυπηρετηση στο φιλο επειδη το δεμα ηταν επειγον,και τελικα ηταν παπουτσια.

Καλα χριστουγεννα και περαστικα σας.

Έχεις απόλυτο δίκιο στο ότι η αύξηση των πωλήσεων είναι τεράστια και πιθανώς μη αναμενόμενη, παρά τις ενδείξεις.

Παρ'ολα αυτά είναι μια πραγματικότητα ότι δεν έγινε σωστή ενημέρωση απέναντι στους καταναλωτές από τα ηλεκτρονικά καταστήματα, γιατί δεν ήθελαν να χάσουν παραγγελίες.

Υπάρχουν καταστήματα που καθυστερούν τα ίδια την αποστολή των προϊόντων γιατί δεν μπορούν να εξυπηρετήσουν, προτού καν εμπλακεί η οποιαδήποτε μεταφορική. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Παρ'ολα αυτά είναι μια πραγματικότητα ότι δεν έγινε σωστή ενημέρωση απέναντι στους καταναλωτές από τα ηλεκτρονικά καταστήματα, γιατί δεν ήθελαν να χάσουν παραγγελίες.

 

Υπερασπιζομαι τις κουριερ πολυ καιρο,αλλα εχουν εξισου ευθυνη με τα eshop,που αργησαν να σταματησουν να δεχονται.
Το γιατι ο ελληνας συνεχιζει να παραγγελνει ομως,ενω ξερει οτι υπαρχει τεραστιο προβλημα,δε μπορω να το κατανοησω.

Βασικα μπορω,αλλα ας μην το αναλυσουμε.
Anyway,νομιζω οτι και πολυ αντεξε το νημα.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...