Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικα] edifier x3 aliexpress 18.43


Jimi79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βάζουμε στον τίτλο και σε ποια κατηγορία ανήκει η προσφορά που ανεβαίνει. Γιατί να πρέπει να μπω μέσα στη προσφορά για να δω τι είναι το edifier x3; Με όλο το σεβασμό στον TS

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
38 λεπτά πριν, Jimi79 είπε

έχεις δίκιο, σωστή η παρατήρηση σου . 

 

να ήξερα και πως μπορώ να το γράψω έστω και τώρα , αλλά δεν έχω ιδέα πως γίνεται

Επεξεργασια πληρης.

Το εφτιαξα εγω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, JohnnyX είπε

απο οτι ειδα , αν και καλη τιμη ..στην ιδια τιμη παιζουν καλυτερα ακουστικα

Έχεις κάποια συγκεκριμένη πρόταση?

Ρωτάω γιατί θέλω να πάρω αυτά της προσφοράς, αλλά αν υπάρχει κάτι καλύτερο κάτω από το 20άρικο θα ήταν προτιμότερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πήρα στο black friday από πλαίσιο. Αρκετά τίμια για τα χρήματα τους. Από ότι κατάλαβα έχουν αρκετό μπάσο οπότε χάνεις λίγο στα μεσαία αλλά στην τιμή τους είναι ότι πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, thomason993 είπε

Έχεις κάποια συγκεκριμένη πρόταση?

Ρωτάω γιατί θέλω να πάρω αυτά της προσφοράς, αλλά αν υπάρχει κάτι καλύτερο κάτω από το 20άρικο θα ήταν προτιμότερο..

μαλλον τα alien secret qcc010 με καλυτερο ηχο ..usb type c , wireless charging , 1000mah η βαση ειναι ακαταμαχητα . Α εχει και led ενδειξης μπαταριας

αλλα και τα κλασσικα haylou gt1-xr (αναβαθμισμενο case σε σχεση με τα gt1 plus που εχω εγω)

Επεξ/σία από JohnnyX
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για 20€ είναι κορυφαία. Πήρα δύο, ένα για μένα (Skype + μουσική) και ένα για τη σύζυγο (τηλεργασία), από το Πλαίσιο (Μαύρη Παρασκευή). Πολύ ευχαριστημένοι αμφότεροι. 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω πως από την αντίστοιχη προσφορά που έβγαλε το συγκεκριμένο store στην BF, ακόμα περιμένω τα ακουστικά από την Πολωνική αποθήκη. Η δικαιολογία είναι ότι έχουν πολλές παραγγελίες και τηρούν σειρά προτεραιότητας.
Δεν τα βιαζόμουν οπότε δεν με καίει και refund να πάρω στο τέλος, απλά ίσως κάποιος να περιμένει όντως να τα πάρει μέσα σε 1-2 βδομάδες και να απογοητευθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...