Προς το περιεχόμενο

Η νέα Android 11 έκδοση του Xiaomi Mi A3 brick-άρει συσκευές


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, AgiosEfraim είπε

Μας αρκεί που δινει ενημερώσεις πρωτη και συχνα. 

 

1 ώρα πριν, pao13 είπε

σιγά τα λεφτά παίρνεις άλλο!!

 

13 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Ντάξει ρε παιδιά τι σημασία έχει; Σημασία έχει πως είναι φτηνό, τίποτα τίποτα άλλο.

Καλά να πάθετε ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καμια εκπληξη για τα σαπιοκινητα της Xiaomi.

εδω ειμαι υποχρεωμενος να εχω ανοιχτο ολη μερα το Redmi Νοτε 8, διαφορετικα τα μηνυματα θα ερχονται μετα απο καμια ωρα αν ειναι κλειστο.

και εχω απενεργοποιησει και το system update για να μην παρει το MIUI12, αν δεησει να βγει και ποτε βεβαια (το περιμενω απο τον περασμενο Μαρτιο), αφου μονο για προβληματα διαβαζω για την κινεζικη εκδοση που βγηκε.

οτι πιο αχρηστο σε κινητο εχω αγορασει. vfm σου λενε μετα.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 4
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιο σε καμερες mia3 και με τα ιδια λεφτα αυτα δεν βρισκεις παντος η αληθεια ειναι....τετοια selfie ποιο την εχει?και εγω την πατησα με το update...κριμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chrisliampousis είπε

αυτό δεν φτιάχνετε ;

δεν ξερω αυριο θα παρω τηλ εδω θεσσαλονικη στο mistore μου ειπαν απο το service eu xiaomi να το παω εκει παρολου που δεν εχω εγγυηση...α να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Livagoth είπε

Το Xiaomi Mi A3 είναι το πιο πρόσφατο smartphone της κινέζικης εταιρείας, προσφέροντας μια πολύ καλή πρόταση στην αγορά όταν κυκλοφόρησε.

Πρόταση για διόρθωση στην έκφραση μιας και δεν είναι το πιο πρόσφατο. 

Μπορείς να πεις ότι είναι το πιο πρόσφατο android one της μιας και είναι το τελευταίο της..

Πάντως και με την 10 είχε γίνει πολύ μεγάλο σήριαλ να αναβαθμιστεί σταθερά, τελικά έγινε (με αρκετή καθυστέρηση) και ευτυχώς έγινε τελικά σωστή δουλειά

Για την 11 δε μου κάνει εντύπωση να έχουμε πάλι τα ίδια είναι αμπαλοι από ότι φαίνεται στην xiaomi για android one και είναι ένας από τους λόγους που το παρατάνε μάλλον (αν και περισσότερο πιστεύω φταίει ότι δεν τους συμφέρει να πουλάνε συσκευές χώμα που να μην έχουν τίποτα από το σαβουρολογισμικο τους)

Το α3 πάντως πέρα από τις αστειότητες με τις αναβαθμίσεις ήταν και είναι πολύ καλή συσκευή για αυτό που κοστίζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Hetfield είπε

Το φθηνοτερο ειναι ακριβο.

Το καταλαβαν καποιοι Xiaomαδες με το χειροτερο δυνατο τροπο.

Ναι χεστηκαμε το πετάμε και παίρνουμε άλλο, είναι κυριολεκτικά ο ορισμός του αναλώσιμου

Επίσης όσα τουλάχιστον έχουν περάσει από Ελ αντιπροσωπεία ευτυχώς αυτή τη στιγμή έχουν εγγύηση, οπότε κάτι να θα γίνει

 

 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, skiathos7 είπε

δεν ξερω αυριο θα παρω τηλ εδω θεσσαλονικη στο mistore μου ειπαν απο το service eu xiaomi να το παω εκει παρολου που δεν εχω εγγυηση...α να δουμε...

 

εμενα μου είπαν να το παω αύριο στην cosmote τους εξηγισα τι συμβενει και μου ειπαν για servis εξουσιοδοτημένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, paojim είπε

Καλά είδαμε και τα σαμσουνγκ που γίνανε μπομπες

Παιζει να εχουν περασει και 5 χρονια

"Ειδαμε και τα ip6+ που τα λυγιζες" (για να καταλαβεις οτι και τα 2 ειναι ασχετα, και πλεον, παλια)

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...