Προς το περιεχόμενο

Blender 2200W 3HP Biolomix G5200 50€ @ Aliexpress


JohnnyX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μάλλον θα το τσιμπήσω και εγώ. Ανταλλακτικά έχει μιας και είναι viral γενικά στο Ali. Η κανάτα παίζει να μπαίνει πλυντήριο; αν και απ ότι γράφει ένας πωλητής δεν μπαίνει. Κατά τ άλλα είναι σούπερ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα δεν ειχε νοημα η δευτερη προπελα που πηρα. ηταν ακριβως η ιδια με αυτη που ειχε μεσα

 

Εφτιαξα ενα σμουθι πρωτεινης

η κατασκευη στα μηχανικα μερη δειχνει αψογη, ρουλεμαν, μοτερ, κουμπια,γραναζια κτλ.

δειχνει παρα πολυ ποιοτικο

κανει απειρο θορυβο, και οταν το πατας να ανοιξει, ρουφαει τοσο ρευμα που δημιουργει πτωση τασης...

το καπακι με χαλασε λιγο, ειναι πολυ ζορικο να μπει και να βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Feygatos... είπε

Παιδιά μάλλον θα το τσιμπήσω και εγώ. Ανταλλακτικά έχει μιας και είναι viral γενικά στο Ali. Η κανάτα παίζει να μπαίνει πλυντήριο; αν και απ ότι γράφει ένας πωλητής δεν μπαίνει. Κατά τ άλλα είναι σούπερ. 

τωρα δεν ισχυει η ιδια τιμη καθως τα μεταφορικα ειναι πολυ ακριβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής. Βέβαια δεν έχω φτιάξει κάτι ιδιαίτερο ούτε έχω χρησιμοποιήσει άλλο για να συγκρίνω.

@Feygatos... Δε μπαίνει πλυντήριο αλλά δε χρειάζεται κι όλας. Ρίχνεις μερικές σταγόνες υγρό για τα πιάτα μαζί με νερό και το ανοίγεις για 1' και είσαι κομπλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tracking number που είχατε, τι μορφής ήταν; Σήμερα έγινε η αποστολή του δικού μου από Πολωνία και ο αριθμός αποστολής είναι της μορφής CTxxxxxxxxxxDE .

Επίσης πόσες μέρες χρειάστηκαν για παράδοση, από τη στιγμή αποστολής του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/1/2021 στις 11:18 ΜΜ, ipal είπε

του θέματος έναν επιλογέα δεν έχει; στου Σκρουτζ βλέπω δυο. πιθανόν όμως να είναι και το ιδιο.

πάντως όπως και να έχει blender με πλαστική κανάτα από εμένα είναι Χ.

Το μόνο μίξερ που γνωρίζω με γυάλινη κανάτα είναι το Braun KM32 που έχω από τον πατέρα μου και φτιάχνει ζάχαρη άχνη σε δευτερόλεπτα..

Spoiler

Snap 2021-02-04 at 19.42.45.png

 

 

Επεξ/σία από dimigar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα και εγώ από Πολωνία dhl(speedex)..Τρομερό μηχάνημα παιδιά ότι βάζεις μέσα το κάνει κυριολεκτικά κρέμα..Σε 10 δευτερόλεπτα ένα κιλό διάφορα φρούτα μόνο ξεφλουδισμένα τα έκανε τελείως λιώμα.Παρέλαβα μετά από μια εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...