Προς το περιεχόμενο

[VPN] Quidco: 100% cashback @ NordVPN (2-year plan)


stasispm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 23/01/2021 at 16:16, tosser said:

H NORDVPN είναι αναξιόπιστη για σοβαρό vpn. ...

ναι, εχουν γραφτεί πολλά για το Nord.

On 23/01/2021 at 16:16, tosser said:

..και έχει δώσει στοιχεία χρηστών σε αρχές. ...

νομίζω ότι δεν είναι το μόνο που έχει δώσει users στις αρχές, απλά αυτούς έπιασαν. Επίσης κάνενας δεν θα πάει φυλακή για μας επειδή του δίνουμε 5€ το μήνα.

 

On 23/01/2021 at 16:16, tosser said:

... Προτιμήστε ένα από τα καλά ,συνήθως αυτά που έχουν φιξ τιμή και δεν κάνουν ηλίθιες προσφορές με affiliation. ...

πχ mullvad.

 

On 23/01/2021 at 16:16, tosser said:

... protonvpn,expressvpn, mullvad, windscribe, tunnelbear,  είναι καλές. Έχω δοκιμάσει και τις 3 πρώτες σε συνδρομή και είναι καλές. ...

Εχω δοκιμάσει proton vpn, premium 96€/year, στην αρχή δούλευε ok αλλά μετά συνέχεια αποσυνδέσεις και ξανασυνδέοταν μετα από 2 min.
Πριν 1-2 χρόνια το winscribe ήταν αργό, τώρα μπορεί να το έφτιαξαν.
Εβαλα mullvad 5€/pcm και μόνον το πράσινο λουκετάκι στην taskbar θυμίζει όχι έχω vpn.
tunnelbear είχα δοκιμάσει μόνον το free με τα 600MB/μήνα, δούλευε. Κάποια στιγμή εξαντλήθηκαν τα 600 και σταμάτησε, δεν θμάμαι κάτι άλλο.

 

On 23/01/2021 at 16:16, tosser said:

...Ένα αξιόπιστο vpn πρέπει να το έχουμε όλοι.

Amen.
Ομως ποιός είναι αξιόπιστος για να απαντήσει ποιό vpn είναι αξιόπιστο?
Μιλάμε ακόμα και για απλές δουλειές, όπως browsing, e-mail, κάνα κατέβασμα αραιά και που, καμιά ταινιούλα το σαββατοκύριακο και ως εκεί. Οχι όπλα, trafficking, drugs κλπ. Κανένας δεν θα πάει φυλακή για μας, απλά η ΕΔΠΠΙ ίσως φέτος να μην μπορεί να μας βρεί και να μας μηνύσει, ή έτσι νομίζω.

 

edit: VPN - a Very Precarious Narrative 

Επεξ/σία από eyw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, eyw είπε

ναι, εχουν γραφτεί πολλά για το Nord.

νομίζω ότι δεν είναι το μόνο που έχει δώσει users στις αρχές, απλά αυτούς έπιασαν. Επίσης κάνενας δεν θα πάει φυλακή για μας επειδή του δίνουμε 5€ το μήνα.

 

πχ mullvad.

 

Εχω δοκιμάσει proton vpn, premium 96€/year, στην αρχή δούλευε ok αλλά μετά συνέχεια αποσυνδέσεις και ξανασυνδέοταν μετα από 2 min.
Πριν 1-2 χρόνια το winscribe ήταν αργό, τώρα μπορεί να το έφτιαξαν.
Εβαλα mullvad 5€/pcm και μόνον το πράσινο λουκετάκι στην taskbar θυμίζει όχι έχω vpn.
tunnelbear είχα δοκιμάσει μόνον το free με τα 600MB/μήνα, δούλευε. Κάποια στιγμή εξαντλήθηκαν τα 600 και σταμάτησε, δεν θμάμαι κάτι άλλο.

 

Amen.
Ομως ποιός είναι αξιόπιστος για να απαντήσει ποιό vpn είναι αξιόπιστο?
Μιλάμε ακόμα και για απλές δουλειές, όπως browsing, e-mail, κάνα κατέβασμα αραιά και που, καμιά ταινιούλα το σαββατοκύριακο και ως εκεί. Οχι όπλα, trafficking, drugs κλπ. Κανένας δεν θα πάει φυλακή για μας, απλά η ΕΔΠΠΙ ίσως φέτος να μην μπορεί να μας βρεί και να μας μηνύσει, ή έτσι νομίζω.

 

edit: VPN - a Very Precarious Narrative 

Έχω 3 χρόνια windscribe μένω Γερμανία και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με οτιδήποτε έκανα !!!! Πχ ταινίες !! Φθηνά και γρήγορο γενικα πάει πολύ καλά χώρος αποσυνδέσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 24/1/2021 στις 12:38 ΠΜ, Billator είπε

Αν μπήκες με cookies άλλου τις προηγούμενες 30 μέρες κ μετά με του Quidco είναι πολύ πιθανό να μην τα πάρεις. Για αυτό δεν κάναμε σε ότι link υπάρχει μπροστά μας. Αν θες να μην έχεις πρόβλημα πάντα καθαρισμό cookies πριν την χρήση του. 

Εγώ μετά από αρκετή χρήση topcashback.com/.co.uk, Giving assistant αλλά και direct affiliate κατέληξα ότι για μένα και για τις αγορές από τα site που αγοράζω η καλύτερη επιλογή είναι το Quidco.

Φυσικά αυτό μπορεί να ποικίλει στην προσωπική εμπειρία του καθενός. 

Κι εγώ θεωρώ το Quidco λίγο πιο αξιόπιστο, και πάλι λίγα προβλήματα είχα με το TopCashBack.

...εκεί είναι 1,5 χρόνο ανοιχτό claim, δεν ξέρω τί γίνεται...

Συχνά τη ζημιά τη κάνει ο πωλητής/διαφημιζόμενος...πχ σε προσφορές του MyProtein έχω κάνει δύο αγορές, τηρώντας όλες τις προϋποθέσεις, αλλά ο πωλητής αρνήθηκε να δώσει το πλήρες ποσό cashback (χωρίς δικαιολογία)...

με άλλα λόγια απάτη διαφήμισης μεγαλύτερης προσφοράς για αύξηση πωλήσεων και μετά μην τον είδατε...σταμάτησα απλως να αγοράζω από MyProtein.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...