Προς το περιεχόμενο

Όλες οι τηλεοράσεις άνω των 499€, 20% σε πόντους go4more @Κωτσοβολος [ΤΕΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή περίπτωση ήταν μέχρι τις 31/1 που έτρεχε συνδυαστικά επιπλέον 10% στο καλάθι + 20% σε go4more + prepaid card από κατασκευαστή. Τώρα που ισχύει μόνο το 20% σε go4more δεν θα έλεγα ότι είναι τρελή προσφορά, εκτός αν κάποιος χρειάζεται άμεσα τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, LaMereda είπε

Καλή περίπτωση ήταν μέχρι τις 31/1 που έτρεχε συνδυαστικά επιπλέον 10% στο καλάθι + 20% σε go4more + prepaid card από κατασκευαστή. Τώρα που ισχύει μόνο το 20% σε go4more δεν θα έλεγα ότι είναι τρελή προσφορά, εκτός αν κάποιος χρειάζεται άμεσα τηλεόραση.

μέχρι 28 έτρεχε prepaid και από 29 μέχρι 31 10%. Αρα δεν συνδυάζονταν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, giannislim είπε

μέχρι 28 έτρεχε prepaid και από 29 μέχρι 31 10%. Αρα δεν συνδυάζονταν ...

Σωστά αλλά στο τηλεφωνικό κέντρο κάποιοι πωλητές την έδιναν στα 999 που είναι ουσιαστικά περίπου 10% όφελος. Όποιος την πρόλαβε τότε νομίζω πήρε το καλύτερο deal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, LaMereda είπε

Σωστά αλλά στο τηλεφωνικό κέντρο κάποιοι πωλητές την έδιναν στα 999 που είναι ουσιαστικά περίπου 10% όφελος. Όποιος την πρόλαβε τότε νομίζω πήρε το καλύτερο deal.

ναι, αυτό πήγα να κάνω, αλλα δεν πέρασε η κάρτα.
καλα η εθνική ότι ναναι, το μπλόκαραν για "ασφάλεια" μου λεει!!! και αν ξανα συμβεί να τους πάρω τηλ για το ξεκλειδώσουν, "μα ήμουν σε τηλ παραγγελία, τι να κανω να κλείσω το τηλ για να σας πάρω και να τους πάρω πίσω" τεσπα.

το σαββατο πέρασα απο κατάστημα και μου έκαναν προσφορά στα 1080 με την 5ετης. ισως περάσω παλι απο καταστημα αν θέλουν <1100 μαλλον θα την παρω. ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, s.ilias είπε

ναι, αυτό πήγα να κάνω, αλλα δεν πέρασε η κάρτα.
καλα η εθνική ότι ναναι, το μπλόκαραν για "ασφάλεια" μου λεει!!! και αν ξανα συμβεί να τους πάρω τηλ για το ξεκλειδώσουν, "μα ήμουν σε τηλ παραγγελία, τι να κανω να κλείσω το τηλ για να σας πάρω και να τους πάρω πίσω" τεσπα.

το σαββατο πέρασα απο κατάστημα και μου έκαναν προσφορά στα 1080 με την 5ετης. ισως περάσω παλι απο καταστημα αν θέλουν <1100 μαλλον θα την παρω. ευχαριστώ

Καλά ναι κι εμένα μου την ακύρωσε την πρώτη φορά την συναλλαγή αλλά της είπα να την δοκιμάσουμε πάλι και ευτυχώς με την δεύτερη φορά πέρασε. Και με την alpha bank βέβαια έχω αντιμετωπίσει παρομοια θέματα.

1080 με πενταετής και 20% επιστροφή δεν είναι κακή προσφορά ειδικά αν βάλουν 1080 στην απόδειξη την τηλεόραση και δωρεάν την εγγύηση για να έχεις επιστροφή 20% σε ολόκληρο το ποσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, zacharias99 είπε

Τι ακυρο δλδ?? Δεν υπαρχει άλλο διαθέσιμη?

Ναι, και όταν τους ζήτησα να μου δώσουν άλλη αλλά με την έκπτωση 10% (που παράγγειλα την q70t) μου είπαν ότι δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Aduatiques είπε

1080 με πενταετής και 20% επιστροφή δεν είναι κακή προσφορά ειδικά αν βάλουν 1080 στην απόδειξη την τηλεόραση και δωρεάν την εγγύηση για να έχεις επιστροφή 20% σε ολόκληρο το ποσο.

Ισχυει, ειναι καλη τιμη με 5ετη κιολας. Αλλου Ευρωπη δεν πρεπει να εχει πεσει κατω απο 1000ρικο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Aduatiques είπε

Καλά ναι κι εμένα μου την ακύρωσε την πρώτη φορά την συναλλαγή αλλά της είπα να την δοκιμάσουμε πάλι και ευτυχώς με την δεύτερη φορά πέρασε. Και με την alpha bank βέβαια έχω αντιμετωπίσει παρομοια θέματα.

1080 με πενταετής και 20% επιστροφή δεν είναι κακή προσφορά ειδικά αν βάλουν 1080 στην απόδειξη την τηλεόραση και δωρεάν την εγγύηση για να έχεις επιστροφή 20% σε ολόκληρο το ποσο. 

5 ώρες πριν, gpapadakis είπε

Ισχυει, ειναι καλη τιμη με 5ετη κιολας. Αλλου Ευρωπη δεν πρεπει να εχει πεσει κατω απο 1000ρικο. 

δεν διαφωνώ πως είναι καλή προσφορά, αλλά όπως είχα πει στο πρώτο μου ποστ, δεν το βιάζομαι ιδιαίτερα. ανετα με παίρνει να περιμένω μέχρι Μάιο-Ιούνιο. ειδικά με το 100Ε της LG +20% ποντοι έβγαινε στα 700 περίπου.

Επίσης δεν κατάφερα να μάθω πως θα γινόταν η τιμολόγηση. στο  κατάστημα μου είπε 1080 μαζι με την εγγύηση, αλλα όταν ρωτούσα πως θα γίνει η τιμολόγηση, για να ξεκαθαρίσω το κέρδος απο τους πόντους δεν μπορούσαμε να συνεννοηθούμε. μάλλον δεν καταλάβαινε γιατι ρωτάω απο τη στιγμή που μου λέει το συνολικό ποσο.

τεσπα, μάλλον θα την πάρω έτσι όπως το βλέπω, απλά κουβέντα να γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι λογικό να έχω παραγγείλει από 31/1 και ακόμα να μην έχω λάβει ούτε τους βασικούς πόντους? Σήμερα μου ήρθε σε mail και το τιμολόγιο

Επεξ/σία από podarilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, podarilos είπε

Είναι λογικό να έχω παραγγείλει από 31/1 και ακόμα να μην έχω λάβει ούτε τους βασικούς πόντους? Σήμερα μου ήρθε σε mail και το τιμολόγιο

Κι εγώ το ίδιο, από 30/1. η τιβί ήρθε βέβαια. λογικά αύριο ή Δευτέρα θα μπουν κ τα πρώτα ποντάκια, τα οποία δεν ξέρω πόσα πρέπει να είναι βέβαια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, s2117 είπε

Κι εγώ το ίδιο, από 30/1. η τιβί ήρθε βέβαια. λογικά αύριο ή Δευτέρα θα μπουν κ τα πρώτα ποντάκια, τα οποία δεν ξέρω πόσα πρέπει να είναι βέβαια :)

Οι βασικοί είναι 4 ανα 1€

Οι εξτρα που θα μπουν ως 19/3 θα είναι 76 ανα 1€

Η εξαργύρωση μετά πάει 400 πόντοι 1€ κέρδος

απλα νόμιζα ότι τους βασικούς τους έδινε αμεσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, s.ilias είπε

αλλα όταν ρωτούσα πως θα γίνει η τιμολόγηση, για να ξεκαθαρίσω το κέρδος απο τους πόντους δεν μπορούσαμε να συνεννοηθούμε. μάλλον δεν καταλάβαινε γιατι ρωτάω απο τη στιγμή που μου λέει το συνολικό ποσο.

Ειναι απλο.

Οι ποντοι θα ηταν στην τιμη που θα χρεωνοταν η τηλεοραση.

Κοινως αν για παραδειγμα στην αποδειξη σου χρεωναν την αξια της τηλεορασης 1090ευρω και απο κατω ανεφεραν ξεχωριστα την επεκταση εγγυησης με μηδενικη αξια(δωρο),τοτε θα επαιρνες το 20% των 1090ευρω σε ποντους.

Εαν τωρα σου χρεωναν πχ 980ευρω(οπως εγινε παλιοτερα με την prepaid για οσους προλαβαν) για την τηλεοραση και 100ευρω για την επεκταση,τοτε θα επαιρνες το 20% απο τα 980ευρω.

9 ώρες πριν, gpapadakis είπε

 Αλλου Ευρωπη δεν πρεπει να εχει πεσει κατω απο 1000ρικο. 

Οχι μονο αυτο αλλα εχουμε και απο τα μεγαλυτερα ΦΠΑ.

Παιδια μην το ψαχνετε.55αρα 4κ Oled με 700ευρω(εμεσα)με 24%ΦΠΑ για μοντελο λιγοτερο απο 1χρονο στην αγορα,αν το πειτε σε αλλους στο εξωτερικο,θα νομιζουν οτι τους δουλευετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπήκαν σήμερα οι βασικοί πόντοι.... αγορά διαδικτυακά  29/1  με πιστωτική και άτοκες δόσεις.

Το περίεργο; Μπήκαν  Χ8  και όχι Χ4 .

Επεξ/σία από teot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, teot είπε

Μπήκαν σήμερα οι βασικοί πόντοι.... αγορά διαδικτυακά  29/1  με πιστωτική και άτοκες δόσεις.

Το περίεργο; Μπήκαν  Χ8  και όχι Χ4 .

Λογικά θα πλήρωσες με πιστωτική κάρτα. Για πιστωτικές είναι 1 ευρώ 8 πόντοι για όλο το 2021

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...