Προς το περιεχόμενο

Όλες οι τηλεοράσεις άνω των 499€, 20% σε πόντους go4more @Κωτσοβολος [ΤΕΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω ρώτησα τον κωτσο και μου είπε 29 θα κοπεί λόγο ότι τότε φεύγει από αποθήκη. Μετά πήρα την lg και μου άνοιξε φάκελο ότι την αγοράσα σήμερα. Απλα να τους στείλω φώτο την απόδειξη από το τερματικό του καταστήματος και το αποδεικτικό για την παραλαβη.  Δεν φταίω εγώ που δεν είχαν για παραλαβή άμεσα κ θα την στείλουν την επόμενη. Οι πόντοι παντως έχουν μπει πάντα από τις τράπεζες.  Απλα καμια φορά περνάει μήνα και βαλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 θα κοπεί, εφόσον φύγει 29, βέβαιο αυτό 

Εγω μίλησα με LG σήμερα και με κουφαναν πραγματικά, μου είπανότι δεν είναι σίγουρο ότι θα εγκριθεί η δωροεπιταγη! Οπότε η απάντηση τους ήταν αγόρασε την και βλέπουμε. Περίεργως μάλιστα την παραγγελία την έκανα χθες το βράδυ στο πλαίσιο, και λόγω φόρτου θα φύγει αύριο, με απόδειξη 29.01 

Όπως και να έχει ήδη και χωρίς το 100αρικο η τιμή είναι σούπερ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να σου την δώσουν την επιταγή. Εγω πήγα σε φυσικό κατάστημα και μου έδωσαν Χάρτι εξόφλησης με την σημερινή ημερομηνία και χαρτι από το τερματικό που και αυτό γράφει κωτσοβολος . Αλλα η απόδειξη θα βγει αύριο.  Ίδωμεν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, bill7 είπε

Εγω μίλησα με LG σήμερα και με κουφαναν πραγματικά, μου είπανότι δεν είναι σίγουρο ότι θα εγκριθεί η δωροεπιταγη! 

Για αυτο το λογο κρατανε φωτογραφιες που μπορει να μας χρειαστουν αργοτερα,αν τυχον και μας τα μασησουν.

-Η προωθητική ενέργεια θα διεξαχθεί, από την 10η Ιανουαρίου 2021 έως και την 28η Ιανουαρίου 2021 ή μέχρι εξαντλήσεως των σχετικών αποθεμάτων, όποιο από τα δύο επέλθει πρώτο. 

Απο την στιγμη λοιπον που η αγορα πραγματοποιηθει(και ακομα καλυτερα πληρωθει κιολας)στις 28του μηνα,ειναι εντος του οριου της εταιρειας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Fulgore said:

Για αυτο το λογο κρατανε φωτογραφιες που μπορει να μας χρειαστουν αργοτερα,αν τυχον και μας τα μασησουν.

-Η προωθητική ενέργεια θα διεξαχθεί, από την 10η Ιανουαρίου 2021 έως και την 28η Ιανουαρίου 2021 ή μέχρι εξαντλήσεως των σχετικών αποθεμάτων, όποιο από τα δύο επέλθει πρώτο. 

Απο την στιγμη λοιπον που η αγορα πραγματοποιηθει(και ακομα καλυτερα πληρωθει κιολας)στις 28του μηνα,ειναι εντος του οριου της εταιρειας.

 

Η επίσημη τοποθέτηση του υπαλλήλου της LG, είναι ότι στους όρους ζητάει την απόδειξη (η οποία θα είναι αυριανή) και η χρέωση που αναφέρεις επίσης θα είναι αυριανή (έχει γίνει μόνο δέσμευση του ποσού στην κάρτα) 

Μεταφέρω μόνο ότι μου είπαν από την LG. Το θεωρώ τραγικό να στείλεις το mail με την επιβεβαίωση με ημερομηνία 27 ή 28 και να σου ρίξουν άκυρο επειδή το πλαίσιο άργησε να την τιμολογησει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε print screen την παραγγελία του πλαισίου όπου να φαίνεται η σημερινή ημερομηνία παραγγελίας, και στείλτε τη μαζί με την απόδειξη στην LG ακόμα και αν αυτή έχει αυριανή ημερομηνία να σας στείλει τη δωροεπιταγη. Αν δηλαδή το πλαίσιο ή ο κοτσωβολος δεν έχει στοκ και στη στείλει και κόψει απόδειξη μετά από 20 μέρες θα χάσεις τη δωροεπιταγη? Δεν είναι σοβαρές απαντήσεις αυτές, είναι λαμογικες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν αργεί να τιμολογήσει το μαγαζί. 
Φορολογικό παραστατικό εκδίδεται όταν φύγει από την αποθήκη προς παράδοση το προϊόν. 
Το παραστατικό (τιμολόγιο ή απόδειξη λιανικής) είναι και δελτίο αποστολής.  
Τυπικα αν δεν έχεις το παραπάνω παραστατικό με τη ζητούμενη από την προωθητική ενεργεία ημερομηνία μπορεί να μην εγκριθεί η δωρο κάρτα. 
Όταν εξοφλείς πριν την παραλαβή κόβεται απόδειξη είσπραξης όχι παραστατικό πώλησης. 
 

Επεξ/σία από iceman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες μέρες έχουμε περιθώριο για να αλλάξουμε γνώμη και να επιστρέψουμε; 10 ή 14; Πρέπει να μην έχει ανοιχθεί η συσκευασία για επιστροφή χρημάτων, αλλιώς κόβουν πιστωτικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Philippe είπε

Πόσες μέρες έχουμε περιθώριο για να αλλάξουμε γνώμη και να επιστρέψουμε; 10 ή 14; Πρέπει να μην έχει ανοιχθεί η συσκευασία για επιστροφή χρημάτων, αλλιώς κόβουν πιστωτικό;

14 μέρες για e-αγορές. H δωροεπιταγή της LG βγήκε άρα αν δεν λέει 28/1 δεν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Vasilis 07 είπε

14 μέρες για e-αγορές. H δωροεπιταγή της LG βγήκε άρα αν δεν λέει 28/1 δεν έχει.

Ισως γι αυτο ειχαν χθες και το 999 μεσω τηλεφωνου, οπως ειπαν καποιοι "999 βλεπουμε δεν ξερουμε γιατι ειναι 1099 στο σαιτ" τους ελεγαν υπαλληλοι, λογικα σημερα και στο σαιτ θα ειναι στα 999...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/1/2021 στις 6:07 ΜΜ, FLIMIT είπε

LG 55 BX στα 1099 με 20% (-220 ευρω) και 100 ευρω δωροεπιταγη...Συνολο εμμεσα 780...ΤΡΟΜΕΡΗ ΤΙΜΗ

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/217762-lg-oled-55bx6lb-55

Εγώ την αγόρασα από το κατάστημα 1000 αλλά δεν είχε δωροεπιταγή μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
45 λεπτά πριν, omiros.nxs είπε

Εγώ την αγόρασα από το κατάστημα 1000 αλλά δεν είχε δωροεπιταγή μέσα.

Δεν ειναι μεσα, θα στειλεις στην LG για να την παρεις την prepaid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...