Προς το περιεχόμενο

Όλες οι τηλεοράσεις άνω των 499€, 20% σε πόντους go4more @Κωτσοβολος [ΤΕΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Vasilis 07 είπε

14 μέρες για e-αγορές. H δωροεπιταγή της LG βγήκε άρα αν δεν λέει 28/1 δεν έχει. (δεν αναφέρθηκα εγώ στην επιταγή)

Όμως δικαιούμαστε επιστροφή χρημάτων ή πιστωτικό; Για παράδειγμα, τους γύρισα χθες κάτι ακουστικά στην 14η μέρα και μου βγάλανε πιστωτικό. Δηλαδή μπορούσα να είχα πάρει και λεφτά; Η απόδειξη του Κώτσου πάντως γράφει επάνω επιστροφές μέσα σε 10 μέρες (7 για κινητά). Επιπλέον, αν έχει ανοιχθεί η συσκευασία δίνουν μόνο πιστωτικό; (να μην την ανοίξω ακόμη αν είναι)

 

2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Ίσως γι' αυτό είχαν χθες και το 999 μέσω τηλεφώνου

Κι όμως δεν υπάρχει εξήγηση. Όσοι πήραμε τηλέφωνο και μας έδωσαν τιμή 999, θα πάρουμε και πόντους go4more και επιταγή (εφόσον 28.1), οπότε μας βγήκε 699 τελικά. Να 'ναι καλά ο @Aduatiques που έριξε την ιδέα της τηλεφωνικής παραγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν καποιος αγορασε μεσω ιντερνετ χθες τηλεοραση LG ΒΧ και του αρνηθηκαν τη δωροκαρτα, να το αναφερει για να το γνωριζουμε και να αποφευγουμε να αγοραζουμε στο εξης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, bill7 είπε

Η επίσημη τοποθέτηση του υπαλλήλου της LG, είναι ότι στους όρους ζητάει την απόδειξη (η οποία θα είναι αυριανή) και η χρέωση που αναφέρεις επίσης θα είναι αυριανή (έχει γίνει μόνο δέσμευση του ποσού στην κάρτα) 

Μεταφέρω μόνο ότι μου είπαν από την LG. Το θεωρώ τραγικό να στείλεις το mail με την επιβεβαίωση με ημερομηνία 27 ή 28 και να σου ρίξουν άκυρο επειδή το πλαίσιο άργησε να την τιμολογησει. 

Υπαρχει ο ευκολος και υπαρχει και ο δυσκολος τροπος.

Ο ευκολος τροπος ειναι να δωσουν την prepaid σε οσους εκαναν χτες παραγγελια και να τελειωνει η ιστορια χωρις πολλα πολλα.

Ο δυσκολος τροπος ειναι να πουλησουν τρελα και εκει θα αναλαβει η ΓΓΚ ή ο συνηγορος,και θα βρεθει η ακρη γιατι μεχρι και εχτες υπηρχε κανονικα στην αγορα η σχετικη ενδειχη της προσφορας αυτης.

Ας την ειχαν βγαλει απο χτες απο το site αν ηταν ετσι.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες



Αγαπητέ κύριε 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα παραστατικά που μας αποστείλατε δεν αποτελούν αποδεικτικά αγοράς του συγκεκριμένου προϊόντος καθώς δεν αναγράφεται εντός τους το μοντέλο σας. Παρακαλούμε να μας αποστείλετε το έγκυρο παραστατικό αγοράς σας μέχρι τις 15/02/2021, ώστε να σας αποστείλουμε το δώρο σας.

Η LG Electronics Ελλάς φροντίζοντας τους καταναλωτές της, παρέχει εντός της περιόδου ισχύος της διετούς εργοστασιακής εγγύησης την δυνατότητα επέκτασης της για τρία επιπλέον έτη, για όλες τις συσκευές εισαγωγής της εκτός των συσκευών κινητής τηλεφωνίας. Η υπηρεσία αυτή σας προσφέρει υποστήριξη για οποιοδήποτε κατασκευαστικό ελάττωμα προκύψει με την συσκευή σας άμεσα και αποτελεσματικά, στα πλαίσια εργοστασιακής εγγύησης συνολικής διάρκειας 5 ετών. Για την επέκταση εγγύησης αλλά και για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνηση επικοινωνήστε με την LGE στο 801 11 200 900 ή 210 48 00 564, Δευτέρα με Κυριακή. Επίσης μπορείτε να επισκεφθείτε το site μας www.lg.com/gr και να δείτε όλα μας τα προϊόντα.

Με εκτίμηση,

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών
LG Electronics

Αυτό μου έστειλαν.  Τους εστειλα το αποδεικτικό πληρωμής και παραγγελίας από το κατάστημα 

Πηρα τον κωτσο και θα μου στείλουν αποδεικτικό παραγγελίας και πληρωμής που έκανα σε κατάστημα που να αναγράφει το μοντέλο και ημερομηνία 28.1.2021. Ε του π**στη δεν θα το δεχτούν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Chrisl7 είπε


Αγαπητέ κύριε 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι τα παραστατικά που μας αποστείλατε δεν αποτελούν αποδεικτικά αγοράς του συγκεκριμένου προϊόντος καθώς δεν αναγράφεται εντός τους το μοντέλο σας. Παρακαλούμε να μας αποστείλετε το έγκυρο παραστατικό αγοράς σας μέχρι τις 15/02/2021, ώστε να σας αποστείλουμε το δώρο σας.

Η LG Electronics Ελλάς φροντίζοντας τους καταναλωτές της, παρέχει εντός της περιόδου ισχύος της διετούς εργοστασιακής εγγύησης την δυνατότητα επέκτασης της για τρία επιπλέον έτη, για όλες τις συσκευές εισαγωγής της εκτός των συσκευών κινητής τηλεφωνίας. Η υπηρεσία αυτή σας προσφέρει υποστήριξη για οποιοδήποτε κατασκευαστικό ελάττωμα προκύψει με την συσκευή σας άμεσα και αποτελεσματικά, στα πλαίσια εργοστασιακής εγγύησης συνολικής διάρκειας 5 ετών. Για την επέκταση εγγύησης αλλά και για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνηση επικοινωνήστε με την LGE στο 801 11 200 900 ή 210 48 00 564, Δευτέρα με Κυριακή. Επίσης μπορείτε να επισκεφθείτε το site μας www.lg.com/gr και να δείτε όλα μας τα προϊόντα.

Με εκτίμηση,

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών
LG Electronics

Αυτό μου έστειλαν.  Τους εστειλα το αποδεικτικό πληρωμής και παραγγελίας από το κατάστημα 

Πηρα τον κωτσο και θα μου στείλουν αποδεικτικό παραγγελίας και πληρωμής που έκανα σε κατάστημα που να αναγράφει το μοντέλο και ημερομηνία 28.1.2021. Ε του π**στη δεν θα το δεχτούν?

Δεν σου εγραψε κατι παραλογο αν καταλαβα καλα. Αυτος θελει να δει την αποδειξη αγορας στην ουσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόδειξη αγοράς είναι και όταν την κάνεις παραγγελία και τη εξοφλεις άμεσα. Αμα μου την έστελναν σε 20 μέρες  θα είχε τότε ημερομηνία? Πλήρωσα σε κατάστημα άμεσα οχι μέσω σαιτ. Απλα θα την έστελναν την άλλη μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ''καλο''της υποθεσης ειναι οτι μιλαμε για αγορα απο μεγαλες αλυσιδες που ειναι επισημοι εισαγωγεις/συνεργατες με την LG. Κοινως η ιδια η εταιρεια μπορει πολυ ευκολα να επικοινωνησει μαζι τους και να βγει ακρη/ζητησει ποτε εγινε/περαστηκε η παραγγελια κλπ.

Το ξανατονιζω οτι αν η αγορα/παραγγελια εγινε 28του μηνα,που ηταν σε ολες τις αλυσιδες αναρτημενη η προσφορα μεχρι και το βραδυ(που ειναι αδυνατον να γινει αποστολη την ιδια μερα),ειναι ολοι κομπλε. Απλα ελπιζω(οπως και με τους ποντους)να μην φτασουμε σε τετοιο σεναριο να τους κυνηγαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερώσω ο Κωτσοβολος στις τηλεοράσεις  πρόσθεσε   και "έκπτωση στο καλάθι" 10%. 

Δεν ξέρω μέχρι πότε είναι και αν είναι σε όλες... αλλά σε όσες κοίταξα υπάρχει η πρόσθετη έκπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ερωτηση. Αγορασα τηλεοραση απο κωτσοβολο. Πλήρωσα με καρτα. Πρεπει να κανω καποια διαδικασια για να μπουν οι ποντοι απο την εθνικη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, teot είπε

Να ενημερώσω ο Κωτσοβολος στις τηλεοράσεις  πρόσθεσε   και "έκπτωση στο καλάθι" 10%. 

Δεν ξέρω μέχρι πότε είναι και αν είναι σε όλες... αλλά σε όσες κοίταξα υπάρχει η πρόσθετη έκπτωση.

Το είδα κι εγώ αυτό. Ισχύει το 10% σε συνδυασμό με το go4more;

Γνωρίζει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παλικάρια μια βοήθεια... Αν κανεις μια αγορά στα 500 ευρώ με την κάρτα της εθνικής πόσο θα σου βγει τελική τιμή; 

Και επίσης οι πόντοι που θα πάρεις σε τι ποσό αντιστοιχούν; 

 

 

 

Επεξ/σία από Boubis1411
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Το είδα κι εγώ αυτό. Ισχύει το 10% σε συνδυασμό με το go4more;

Γνωρίζει κανείς;

Φυσικά και ισχύει. Προφανώς δεν πουλάνε όσο "καλά" θα ήθελαν για αυτό το βάλανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Το είδα κι εγώ αυτό. Ισχύει το 10% σε συνδυασμό με το go4more;

Γνωρίζει κανείς;

Μολις βαλεις την τηλεοραση στο καλαθι και προχωρησεις για αγορα,βλεπεις το 10% εκπτωση.

Δεν ξερω ομως αν οι ποντοι επιστροφης θα ειναι στο αρχικο μεγαλυτερο ποσο ή στο τελικο μικροτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Μολις βαλεις την τηλεοραση στο καλαθι και προχωρησεις για αγορα,βλεπεις το 10% εκπτωση.

Δεν ξερω ομως αν οι ποντοι επιστροφης θα ειναι στο αρχικο μεγαλυτερο ποσο ή στο τελικο μικροτερο.

Το go4more δεν ισχύει μόνο σε φυσικό κατάστημα για την προσφορά; Έτσι νόμιζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Το go4more δεν ισχύει μόνο σε φυσικό κατάστημα για την προσφορά; Έτσι νόμιζα.

Η εξαργυρωση μονο γινεται σε φυσικο καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...