Προς το περιεχόμενο

Όλες οι τηλεοράσεις άνω των 499€, 20% σε πόντους go4more @Κωτσοβολος [ΤΕΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Aduatiques είπε

Για αγορές μέχρι σήμερα., αυτό που θέλουν είναι στην απόδειξη η ημερομηνία να είναι μέχρι 28/01. Μετά μπορείς να επικοινωνήσεις με την lg μέχρι τις 15/02 για να σου στείλουν την δωροεπιταγή. 

Μπορείς να μας πεις τον τρόπο ; Στέλνουμε σε κάποιο συγκεκριμένο μέηλ; απαντάνε άμεσα, στέλνουν ταχυδρομικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, s2117 είπε

Μπορείς να μας πεις τον τρόπο ; Στέλνουμε σε κάποιο συγκεκριμένο μέηλ; απαντάνε άμεσα, στέλνουν ταχυδρομικά;

Πήρα τηλεφωνο και ρώτησα. Όταν παραλάβεις την τηλεόραση και έχεις την απόδειξη(η απόδειξη να είναι μέχρι 28 Ιανουαρίου)  πρέπει να παρεις τηλεφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της lg και να τους δώσεις τα στοιχεία σου και τον σειριακό αριθμό της τηλεόρασης και μετά θα σου πουν αυτοί που να στείλεις ένα email με την απόδειξη αγοράς. Όταν ελεγχθούν όλα τα στοιχεία θα στείλουν την δωροεπιταγή στην διεύθυνση σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Aduatiques είπε

Πήρα τηλεφωνο και ρώτησα. Όταν παραλάβεις την τηλεόραση και έχεις την απόδειξη(η απόδειξη να είναι μέχρι 28 Ιανουαρίου)  πρέπει να παρεις τηλεφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της lg και να τους δώσεις τα στοιχεία σου και τον σειριακό αριθμό της τηλεόρασης και μετά θα σου πουν αυτοί που να στείλεις ένα email με την απόδειξη αγοράς. Όταν ελεγχθούν όλα τα στοιχεία θα στείλουν την δωροεπιταγή στην διεύθυνση σου.

Ωραία την αγοράσαμε σήμερα ,πληρώσαμε και περιμένουμε αύριο παραλαβή.Λογικά το παραστατικό θα  κοπέι αυριο με 29/01.Αρκεί η επιβεβαώση της παραγγελίας ή θα μπλέξουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vickjim είπε

Ωραία την αγοράσαμε σήμερα ,πληρώσαμε και περιμένουμε αύριο παραλαβή.Λογικά το παραστατικό θα  κοπέι αυριο με 29/01.Αρκεί η επιβεβαώση της παραγγελίας ή θα μπλέξουμε?

Πάρε καλύτερα τηλεφωνο να τους πεις να κόψουν σήμερα την απόδειξη και όχι αύριο. Ο τύπος στο τηλεφωνο της lg μου είπε ότι στην απόδειξη η ημερομηνία πρέπει να είναι μέχρι 28/01. Αν και αφού έχεις πληρώσει λογικά δεν θα κοπεί την ημέρα που έγινε η συναλλαγή; Στη θέση σου θα έπαιρνα τηλεφωνο το κατάστημα να το διευθετήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Aduatiques είπε

Στο τηλεφωνικό κέντρο έχει 999 η Lg! Εγω την προσωπικά την πήρα με πενταετή εγγύηση στα 1099 για παν ενδεχόμενο και μιας και θα την έπαιρνα ούτως ή άλλως στα 1099! Βέβαια υποθέτω πως έξτρα πόντους θα έχουν μόνο στα 999 της τηλεόρασης. Τώρα για την εγγύηση δεν είμαι σίγουρος αν χρειάζεται ή όχι αλλά σίγουρα τηλεφωνική παραγγελια προς το παρόν οποίος ενδιαφέρεται!

Μισο λεπτο.

Αυτο με τα 999ευρω μεσω τηλεφωνικου κεντρου μπορουμε να επιβεβαιωσουμε οτι ισχυει 100%?Εχω κακη προιστορια με αναλογες περιπτωσεις προσφορων και δεν εχω διαθεση να παιρνω συνεχεια τηλεφωνα μπας και πετυχω καποιον να μου πει οτι εχει 999.

Επισης πως σου βγηκε 100ευρω παραπανω με την 5ετη εγγυηση αφου στο site γραφουν οτι κοστιζει 169 ή 199ευρω(premium)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Μισο λεπτο.

Αυτο με τα 999ευρω μεσω τηλεφωνικου κεντρου μπορουμε να επιβεβαιωσουμε οτι ισχυει 100%?Εχω κακη προιστορια με αναλογες περιπτωσεις προσφορων και δεν εχω διαθεση να παιρνω συνεχεια τηλεφωνα μπας και πετυχω καποιον να μου πει οτι εχει 999.

Επισης πως σου βγηκε 100ευρω παραπανω με την 5ετη εγγυηση αφου στο site γραφουν οτι κοστιζει 169 ή 199ευρω(premium)?

Μπορείς να παρεις τηλεφωνο να το ρωτήσεις, απλά αν ενδιαφέρεσαι για αγορά η prepaid που δίνει η lg είναι μέχρι σήμερα, τουλάχιστον δεν φαίνεται να έχει δωθεί παράταση προς το παρόν. Προσωπικά μου είπε ότι η τιμή της είναι 999 και δεν ήξερε γιατί στο site είναι παραπάνω. Για την εγγύηση αρχικά μου είπε 140 και μετά το έριξε στα 100, από ότι είδα την έχουν δώσει και πιο κάτω από 100. Προσπάθησε να το δεις. Αν έχεις κάρτα eurobank κοιτα και στο πλαίσιο που τηλεφωνικά όπως λένε τα μέλη εδώ δίνουν δωρεάν την πενταετή που είναι πιο συμφέρον γιατί θα παρεις επιστροφή 20 ευρώ παραπάνω καθώς πληρώνεις την τηλεόραση 1099 και όχι 999( επιπλέον πόντοι ισχύουν μόνο για την τηλεόραση όχι για την επέκταση εγγύησης και αλλά προϊόντα στην ίδια απόδειξη). Σε κάθε περίπτωση αξίζει να δοκιμάσεις στο τηλεφωνικό κέντρο και να μην κανεις την αγορά ον-λάιν πριν τηλεφωνησεις γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να πετύχεις μια πιο συμφέρουσα αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οκ.Λοιπόν το παραστατικό πρέπει να είναι κομμένο σήμερα για να ισχύει η προωθητική όπως μου ξεκαθάρισε η lg που επικοινωνησα.

Το πλαίσιο μου είπε οτι θα τιμολογήσει σήμερα και θα παραλάβω αυριο ,απλά δε το έχω γραπτώς και είναι μια ανησυχία,οταν στο πρώτο τηλεφώνημα μου είπαν οτι δε κανουν τιμολογήσεις την προηγούμενη μερα.

Τώρα αν κάποιος περιμένει σαν εμένα παραλαβή απο Κώτσο ή Πλαισιο κλπ καλό είναι να κάνει την επικοινωνια με τα καταστήματα σχεικά με την ημερομηνία του παραστατικού.

Επεξ/σία από vickjim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Aduatiques είπε

Μπορείς να παρεις τηλεφωνο να το ρωτήσεις, απλά αν ενδιαφέρεσαι για αγορά η prepaid που δίνει η lg είναι μέχρι σήμερα, τουλάχιστον δεν φαίνεται να έχει δωθεί παράταση προς το παρόν.

Προσωπικά μου είπε ότι η τιμή της είναι 999 και δεν ήξερε γιατί στο site είναι παραπάνω. 

Για καλη μου τυχη πηρε και ρωτησε ο αδελφος μου νωριτερα και πριν λιγο που τον ρωτησα,του ειπαν για τιμη 1099 ευρω χωρις επεκταση εγγυησης.

Πηρα και εγω τηλεφωνο,και παλι η υπαλληλος που μιλησα μου ειπε κανονικα για 1099ευρω.

Γιαυτο δεν μπορω καθολου τα παζαρια επιπεδου λαικης με τις μεγαλες αλυσιδες.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vickjim είπε

Ωραία την αγοράσαμε σήμερα ,πληρώσαμε και περιμένουμε αύριο παραλαβή.Λογικά το παραστατικό θα  κοπέι αυριο με 29/01.Αρκεί η επιβεβαώση της παραγγελίας ή θα μπλέξουμε?

Αν αγόρασες σήμερα δεν σου έστειλαν ηλεκτρονικά το παραστατικό ? Αυτό είναι, δεν θα κοπεί άλλο με άλλη ημερομηνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, Vasilis 07 said:

Αν αγόρασες σήμερα δεν σου έστειλαν ηλεκτρονικά το παραστατικό ? Αυτό είναι, δεν θα κοπεί άλλο με άλλη ημερομηνία.

Συνονόματε, μετα από επικοινωνία με το πλαίσιο η απόδειξη θα κοπεί με αυριανή ημερομηνία που θα γίνει η αποστολή, όχι με σημερινή, από εκεί και πέρα στους όρους της LG γράφει ότι θέλει απόδειξη αγοράς η οποία θα είναι με αυριανή ημερομηνία 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και η εγγύηση της lg για 5ετη η απλή με 160€ και η premium με 215€ .το καλό με αυτές είναι ότι καλύπτει το burn in και η 2η καλύπτει και σπάσιμο οθόνης πχ. Αμα έχεις πιτσιρίκια η σου πετάει παντόφλα η γυναίκα και αστοχήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Αν αγόρασες σήμερα δεν σου έστειλαν ηλεκτρονικά το παραστατικό ? Αυτό είναι, δεν θα κοπεί άλλο με άλλη ημερομηνία.

Oχι μου έστειλαν επιβαεβαιωση της παραγγελίας.Η απόδειξη συνοδευει το εμπόρευμα

Απλα μου ειπαν τηλεφωνικως να μην ανησυχω θα καπει με 28/01

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vickjim είπε

Oχι μου έστειλαν επιβαεβαιωση της παραγγελίας.Η απόδειξη συνοδευει το εμπόρευμα

Απλα μου ειπαν τηλεφωνικως να μην ανησυχω θα καπει με 28/01

Να κρατήσεις και την απόδειξη με την συναλλαγή με την τράπεζα είτε από το τερματικό είτε ηλεκτρονικά που φαίνεται η συναλλαγή. Και εγώ που την πήρα από τον κωτσο έτσι έκανα. Πήρα τηλ την lg και μου είπαν να την στείλω αν κόψουν απόδειξη για 29/1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Chrisl7 είπε

Να κρατήσεις και την απόδειξη με την συναλλαγή με την τράπεζα είτε από το τερματικό είτε ηλεκτρονικά που φαίνεται η συναλλαγή. Και εγώ που την πήρα από τον κωτσο έτσι έκανα. Πήρα τηλ την lg και μου είπαν να την στείλω αν κόψουν απόδειξη για 29/1

H πληρωμη έγινε ηλεκτρονικά ,δε φαινεται χρεωση ακόμα.Λογικά θα πάρει σημερινή ημερομηνία.

Να σου πω πιο πολύ φοβάμαι με τις επιστροφές των τραπεζών παρα τα 100 της lg😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...