Προς το περιεχόμενο

Περίεργη γειτόνισσα ανοιγοκλείνει καθρέφτες αυτοκινήτων


GooFysGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στηστην εκεί κοντά και κάθε φορά που πλησιάζει βγάζε το παλαμάρι έξω να δούμε αν θα ξαναπεράσει. βέβαια μπορεί να σε μπαγλαρώσουν, αλλά θα αξίζει το κόπο!

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, ooaris είπε

 

Δεν υπάρχουν κακοί άνθρωποι, υπάρχουν κακές πλευρές. Κάνε το πρώτο βήμα και οι πιθανότητες να γνωρίσεις έναν άλλον άνθρωπο που θα γίνει φίλος, είναι μεγάλες. 

famous last words

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Xtheodor είπε

Βαριόμουνα να διαβάζω όλα τα ποστ ( είναι πάρα πολλά ) αλλά θα σου πω εγώ τι θα έκανα στη θέση σου απλά οικονομικά και χωρίς κανένα παράλογο κόστος .... Βαζελίνη ανακατεμένη με Γκλιτερ και πέρασμα προσεκτικά με γάντια επάνω στον καθρέπτη .... Και μόνο που θα παιδευτεί να την βγάλει από το χέρι της δεν νομίζω να επιχειρήσει ξανά να το κάνει .... 

Κάτι αντίστοιχο σκέφτηκα κι εγώ, αλλά το χόντρυνα πιο πολύ...Χημικά, περιττώματα ζώων και ότι φανταστείς ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακου τι θα κανεις ... βάλε μια κάμερα μέσα στο αυτοκίνητο να τραβάει ,,,, από πριν στράβωσε τους υαλοκαθαριστήρες  ( έτσι και άλλιως αλλάζουνε με 5-10 ευρώ Κλάιν ) .. και μόλις τους σηκώσει αυτή θα φανεί ότι τους στράβωσε ,,,, όποτε σκας μύτη εσυ και της  δείχνεις ότι αυτή σου τους χάλασε και την ξεκινάς στα καντήλια ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή φαντάσου να σου έκανε και ζημιά τι θα ήσουν διατεθειμένος να κάνεις έ; Από τη στιγμή που δεν σου κάνει ζημιά γιατί ασχολείσαι; Μαλάκια βέβαια αυτό που κάνει αλλά μόνο με συζήτηση λύνονται αυτά. Αν δεν καταλάβει, προφανώς έχει εσωτερικό πρόβλημα. Και καμιά αστυνομία δεν θα διορθώσει την κατάσταση από την στιγμή που δεν υπάρχει βία και ζημιές. 

Δεν λες καλά που από αύριο με τις παγωνιές, δεν θα κολλήσουν και οι υαλοκαθαριστήρες εξαιτίας της; Φυσικό λάδωμα κάνει η κυρία... 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα παρόμοιο πρόβλημα μπροστά στο σπίτι, αλλά αντί για υαλοκαθαριστηρες, έχω ροχαλες στα τζάμια. Έβαλα κάμερα στο μπαλκόνι, το επιβεβαίωσα ποιος ήταν αλλά είναι τόσο ψυχακιας που δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να ασχοληθώ μαζί του, μην μου γυρίσουν τα μάτια αναποδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φαντάζομαι ότι αυτοί που κατηγορούν τον TS κάνουν ακριβώς τα ίδια με την γριά, είναι κομπλεξάρες και νομίζουν ότι ο δρόμος τους ανήκει, πονεμένος και εγώ με παρόμοια ιστορία και μάλιστα με συγγενικό πρόσωπο.

Μετά από αρκετά χρόνια που έκανα πίσω θα σου πω το εξής, όλο και χειροτέρευε, μην κάνεις πίσω, κυνήγα το δίκιο σου και αν αυτό σημαίνει ότι πρέπει να μπλέξεις την αστυνομία τότε κάντο. Για αρχή προσπάθησε να την τσακώσεις στα πράσα ώστε να πέσουν οι μάσκες και ταυτόχρονα κάλεσε την αστυνομία, φρόντισε να έχεις και άλλους ανθρώπους μαζί σου ώστε να υπάρχουν μάρτυρες.

Κουτί με γλυκά και χαμόγελα δεν έχουν κανένα αποτέλεσμα σε τέτοια βόδια, αντιθέτως το εκλαμβάνουν ως νίκη γιατί στην δική της πλάνη εσύ έχεις άδικο, σε καμία περίπτωση μην πειράξεις περιουσία της και μην την "τραμπουκίσεις" λεκτικά, γενικότερα μην ασχοληθείς μαζί της με κανένα τρόπο, απλός κάλεσε την αστυνομία, εξήγησε τους τι συμβαίνει και παρακάλεσε τους να μιλήσουν μαζί της αφού πρώτα την έχεις τσακώσει τα το κάνει. Κάμερες και τα συναφή απαγορεύονται και μπορεί να βρεθείς μπλεγμένος καταγράφοντας δημόσιο χώρο. 
 

Επεξ/σία από orgixmh
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, orgixmh είπε

Φαντάζομαι ότι αυτοί που κατηγορούν τον TS κάνουν ακριβώς τα ίδια με την γριά, είναι κομπλεξάρες και νομίζουν ότι ο δρόμος τους ανήκει, πονεμένος και εγώ με παρόμοια ιστορία και μάλιστα με συγγενικό πρόσωπο.

Μετά από αρκετά χρόνια που έκανα πίσω θα σου πω το εξής, όλο και χειροτέρευε, μην κάνεις πίσω, κυνήγα το δίκιο σου και αν αυτό σημαίνει ότι πρέπει να μπλέξεις την αστυνομία τότε κάντο. Για αρχή προσπάθησε να την τσακώσεις στα πράσα ώστε να πέσουν οι μάσκες και ταυτόχρονα κάλεσε την αστυνομία, φρόντισε να έχεις και άλλους ανθρώπους μαζί σου ώστε να υπάρχουν μάρτυρες.

Κουτί με γλυκά και χαμόγελα δεν έχουν κανένα αποτέλεσμα σε τέτοια βόδια, αντιθέτως το εκλαμβάνουν ως νίκη γιατί στην δική της πλάνη εσύ έχεις άδικο, σε καμία περίπτωση μην πειράξεις περιουσία της και μην την "τραμπουκίσεις" λεκτικά, γενικότερα μην ασχοληθείς μαζί της με κανένα τρόπο, απλός κάλεσε την αστυνομία, εξήγησε τους τι συμβαίνει και παρακάλεσε τους να μιλήσουν μαζί της αφού πρώτα την έχεις τσακώσει τα το κάνει. Κάμερες και τα συναφή απαγορεύονται και μπορεί να βρεθείς μπλεγμένος καταγράφοντας δημόσιο χώρο. 
 

Οπα ... αν η κάμερα είναι μέσα στο αμάξι ; Σαν και αυτές που καταγράφουν όταν οδηγείς ; Δεν παίζει θέμα νομίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε το βρήκα .....μόλις παρκάρεις θα σηκώσεις υαλοκαθαριστήρες και θα κλείσεις καθρέφτες .... τι θα κάνει μετά ; Το πολύ πολύ να κάνει το αντίθετο άρα κομπλέ .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, orgixmh είπε

Φαντάζομαι ότι αυτοί που κατηγορούν τον TS κάνουν ακριβώς τα ίδια με την γριά, είναι κομπλεξάρες και νομίζουν ότι ο δρόμος τους ανήκει, 

Ρε τι γατονι είσαι! Σε ψάχνει ο Spielberg για δουλειές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 λεπτό πριν, bringmevictims είπε

Έλα ρε το βρήκα .....μόλις παρκάρεις θα σηκώσεις υαλοκαθαριστήρες και θα κλείσεις καθρέφτες .... τι θα κάνει μετά ; Το πολύ πολύ να κάνει το αντίθετο άρα κομπλέ .. 

Άργησες...

 

Spoiler
Στις 11/2/2021 στις 1:47 ΜΜ, mr.no.face είπε

Παρκαρεις, κλεινεις καθρεφτες.
Problem solved

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή που κάνει κάτι τέτοιο ας υποθέσουμε ότι είναι μικροπρεπής η τρελή. Εσύ που ασχολείσαι τι είσαι? Έχεις αναρωτηθεί? Προσωπική μου άποψη είναι η αγνόηση η δεν παρκάρεις ξανά στο συγκεκριμένο σημείο αφού φοβάσαι τόσο πολύ μη γίνει κάτι με τον καθρέπτη.

Από περιέργεια και μόνο... τι αμάξι έχεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...