Προς το περιεχόμενο

Αγορά monitor 27" 1440p


phanispal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, cdr_manos είπε

Χαιρετώ.

Σας προτείνω το ακόλουθο monitor. Μέχρι σήμερα έχω αγοράσει 3 ίδια και τα χρησιμοποιώ για την δουλειά μου πάρα πολλές ώρες την ημέρα. Θεωρείται από τις πιο τίμιες προτάσεις με μόλις 210 Ευρώ.

https://www.skroutz.gr/s/15946483/AOC-Q3279VWFD8-Monitor-31-5-QHD.html?from=account_favorites

Μάνος

Κι εγώ μάλλον σε αυτό καταλήγω. Με προβληματίζει λίγο το ότι δεν ρυθμίζεται το ύψος. Ξέρω ότι δεν έχει Vesa αλλά η βάση βγαίνει κάπως για να μπει κάποια με ρυθμιζόμενο ύψος; 

Επίσης από light bleeding πως είναι; Γιατί διαβάζω πολλοί τα γυρνάνε. Ποιο είναι το μέγιστο αποδεκτό bleeding και πότε είναι για επιστροφή; Έχεις καμία εμπειρία από service και αντιπροσωπεία; 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πράγματι θα ήταν προτιμότερο να έχει ρυθμιζόμενο ύψος. Προσπερνώ αυτή την έλλειψη αλλάζοντας την κάθετη γωνία ώστε να την κοιτώ κατάλληλα. Η βάση δυστυχώς δεν βγαίνει οπότε εάν την θές κάθετα απέναντι σου θα πρέπει να την υψώσεις έμμεσα ας πούμε με μία πλαστική βάση που βάζεις το πληκτρολόγιο από κάτω. Στις τρεις οθόνες που χρησιμοποιούμε (δύο για πολύωρη δουλειά και μία η φοιτήτρια κόρη μου για gaming) δεν χρειάστηκε να αναζητήσουμε τεχνική υποστήριξη. Από την αγορά της πρώτης έχουν περάσει ήδη 4 χρόνια.

Επεξ/σία από cdr_manos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...