Προς το περιεχόμενο

Το iPhone 12 δίνει την πρωτιά στην Apple έναντι της Samsung για πρώτη φορά μετά το 2016


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, AtiX είπε

Τότε ποιος ο λόγος του προηγούμενου ποστ σου?

Εγώ είπα για κάτι που αντιμετωπίζω πολύ συχνά και που είναι απαράδεκτο για υποτίθεται συσκευή για επαγγελματιες. 

Επίσης δεν είπα ότι έχω xiaomi με miui 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

2 λεπτά πριν, adi32 είπε

Εγώ είπα για κάτι που αντιμετωπίζω πολύ συχνά και που είναι απαράδεκτο για υποτίθεται συσκευή για επαγγελματιες. 

Επίσης δεν είπα ότι έχω xiaomi με miui 

 

Ναι βρε χρυσό μου παιδί και για αυτό σου απάντησα ότι πιο πιθανό να έχουν Xiaomi πάρα iPhone... ένα γρήγορο search θα λύσει κάθε απορία που και ποιοι έχουν το πρόβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AtiX είπε

Ναι βρε χρυσό μου παιδί και για αυτό σου απάντησα ότι πιο πιθανό να έχουν Xiaomi πάρα iPhone... ένα γρήγορο search θα λύσει κάθε απορία που και ποιοι έχουν το πρόβλημα..

Σορρυ αλλά λες να μην ξέρω τι τηλέφωνο έχουν αυτοί που δουλεύω μαζί ή οι φίλοι μου? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Makatsoras είπε

@Retromaniac

επειδη σε βλεπω το πας απο εξω εξω, και μιας και μιλας για αντιεκειμενικοτητα σε οτι με αφορα.

το αντικειμενικο που εγραψε ο αλλος ποιο ειναι?

τα χιουνται στα γκαραζ παθαινουνε λιγοτερες βλαβες απο τα μερσεντες, αυτο ειναι το αντικειμενικο?

και θες να το δεχτουμε ετσι αυτο τωρα, οχι δεν γινεται. γιατι ο οποιοσδηποτε υποστηριζει οτι  οι κουβαδες της χιουνται ειναι ποιοτικοτεροι απο τα μερσεντες, το λιγοτερο και αυτο ειναι ΥΠΟκειμενικο τωρα, δεν ξερει τι του γινεται.

αυτο σχολιασαμε, τουλαχιστον εγω.

τι να κανουμε , τωρα...εσυ μπορει να θες να το δεσεις με τα xiaomi και τα iphone , το θεμα ηταν αλλο.

Καταρχάς την σύνδεση με το hyundai την έκανε άλλος που μίλαγε υπερ του iphone. Έτσι για να μην έχουμε short memory. Επίσης μιλάμε για μεγαλύτερη αξιοπιστία και όχι ποιότητα. Το ξεκαθάρισε και ο άλλος που είπε ότι αναφέρεται στην αξιοπιστία. Και ισχύει. Όσοι ασχολούμαστε φανατικά με αυτοκίνητα ξέρουμε πόσες βλάβες βγάζει το group vag και πόσες η hyundai. Φαίνεται και από τις στατιστικές έρευνες σε συνεργεία και σε καταναλωτές. Και το group vag δεν βγάζει απλές ζημιές. Αντλίες, πιστόνια, κεφαλές, τρόμπες, ρυθμιστές, τεντωτήρες (παθών και εγώ που έσπασε μηχανη από λασκαρισμένο τετωντήρα ενώ είχα καδένα, και η αντιπροσωπεια μου ελεγα οτι ειναι μια χαρα) κτλ

Αν δεν είσαι σε forum με αυτοκίνητα μπες κάπου και δες. 

 

13 λεπτά πριν, AtiX είπε

Δες τώρα και πως ξεκινάει...

Ορισμένοι το έχουν συνήθεια να μπαίνουν και να πετάνε βαρελότο δυο link που και ανάθεμα αν ξέρουν τι γράφουν μέσα και κάνουν το κομμάτι τους... εεε αυτό κούρασε... 

Βάλε το ποστ στο οποιο απαντησε να εχουμε ολοκληρωμενη εικονα. Επίσης τα 2 link αυτα κάτι λένε μέσα. Τα διάβασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Καταρχάς την σύνδεση με το hyundai την έκανε άλλος που μίλαγε υπερ του iphone. Έτσι για να μην έχουμε short memory. Επίσης μιλάμε για μεγαλύτερη αξιοπιστία και όχι ποιότητα. Το ξεκαθάρισε και ο άλλος που είπε ότι αναφέρεται στην αξιοπιστία. Και ισχύει. Όσοι ασχολούμαστε φανατικά με αυτοκίνητα ξέρουμε πόσες βλάβες βγάζει το group vag και πόσες η hyundai. Φαίνεται και από τις στατιστικές έρευνες σε συνεργεία και σε καταναλωτές. Και το group vag δεν βγάζει απλές ζημιές. Αντλίες, πιστόνια, κεφαλές, τρόμπες, ρυθμιστές, τεντωτήρες (παθών και εγώ που έσπασε μηχανη από λασκαρισμένο τετωντήρα ενώ είχα καδένα, και η αντιπροσωπεια μου ελεγα οτι ειναι μια χαρα) κτλ

Αν δεν είσαι σε forum με αυτοκίνητα μπες κάπου και δες. 

 

οπως και να εχει, εγω εκει ανακατευτηκα.

ισως λαθος μου. ολα καλα.

2 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Εγω αν δεν ειναι γερμανικο ψηφιζω Honda(αυτοκινητα).

Παμε τωρα στα ψυγεια...

τωρα θες και εσυ να ακουσεις κανεναν εξαψαλμο!

 

(χιουμορ, ε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, ScorpioX777 είπε

Εγω αν δεν ειναι γερμανικο ψηφιζω Honda(αυτοκινητα).

Παμε τωρα στα ψυγεια...

Προφανως τα honda κορυφαια. Μετα ακολουθούν οι κορεατες. Οι γερμανοι, φιγουραρουν στο πατο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Makatsoras είπε

τωρα θες και εσυ να ακουσεις κανεναν εξαψαλμο!

 

(χιουμορ, ε)

Και μετα τον εξαψαλμο θα ακολουθησουν απο μενα τα δωδεκα ευαγγελια!!

Χωρις παρεξηγηση χιουμορ κανω και εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Makatsoras είπε

@Retromaniac

επειδη σε βλεπω το πας απο εξω εξω, και μιας και μιλας για αντιεκειμενικοτητα σε οτι με αφορα.

το αντικειμενικο που εγραψε ο αλλος ποιο ειναι?

τα χιουνται στα γκαραζ παθαινουνε λιγοτερες βλαβες απο τα μερσεντες, αυτο ειναι το αντικειμενικο?

και θες να το δεχτουμε ετσι αυτο τωρα, οχι δεν γινεται. γιατι ο οποιοσδηποτε υποστηριζει οτι  οι κουβαδες της χιουνται ειναι ποιοτικοτεροι απο τα μερσεντες, το λιγοτερο και αυτο ειναι ΥΠΟκειμενικο τωρα, δεν ξερει τι του γινεται.

αυτο σχολιασαμε, τουλαχιστον εγω.

τι να κανουμε , τωρα...εσυ μπορει να θες να το δεσεις με τα xiaomi και τα iphone , το θεμα ηταν αλλο.

Ρε μαν προφανως δεν ασχολεισαι με το αντικειμενο. Δεν ειναι κακο. Το να επιμενεις οτι ξερεις σε κατι που αντικειμενικα δεν ξερεις εφόσον δεν ασχολεισαι ειναι κακο. Ναι τα hyundai είναι κορυφαια σε αξιοπιστια, τι να κάνουμε τωρα. Τα audi και τα mercedes δεν φτουρανε, ολος ο πλανητης που ασχολειται με αυτοκινηση το ξερει. Σου εχω βαλει 10 links που αγνοεις και απλα εκφράζεις την προσωπικη σου αποψη η οποια δεν πηγαζει απο δεδομενα αλλα απο την εικονα που εχεις στο μυαλο σου και το brand name της καθε εταιριας. 

Αν θες, δωσε μου ενα link που να βγαζει ας πουμε τα Mercedes η τα audi στην κορυφη της λιστας αξιοπιστιας. Εγω οσο και να ψαξω δεν βρισκω, γιατι απλα δεν ειναι, αλλα εσυ που εχεις αντιθετη αποψη, ιδου η Ροδος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, adi32 είπε

Σορρυ αλλά λες να μην ξέρω τι τηλέφωνο έχουν αυτοί που δουλεύω μαζί ή οι φίλοι μου? 

Σορρυ αλλά και εγώ μπορώ να πω ότι οι φίλοι μου λένε ότι το iPhone τους τους κάνει καφέ... υπάρχει κάποιο link να δούμε το πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, AtiX είπε

Σορρυ αλλά και εγώ μπορώ να πω ότι οι φίλοι μου λένε ότι το iPhone τους τους κάνει καφέ... υπάρχει κάποιο link να δούμε το πρόβλημα?

φανταζομαι εδω θα βρεις αρκετους αν νομιζεις οτι λεω ψεμματα

https://www.google.com/search?source=hp&ei=g6I3YNu8M_CAjLsPh4GroAg&iflsig=AINFCbYAAAAAYDewk92hdQ5eeJV9dj7UbcSQa2SP12pn&q=iphone+notifications+problem&oq=iphone+notifications+problem&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAMyBAgAEBMyCAgAEBYQHhATOggIABCxAxCDAToLCAAQsQMQxwEQowI6BQgAELEDOgIIADoFCC4QsQM6CAgAEMcBEK8BOgIILjoGCAAQFhAeOgYIABANEB46CAgAEAgQDRAeOgoIABAWEAoQHhAqOggIABAWEAoQHjoHCAAQsQMQCjoECAAQCjoGCAAQChATUPgcWIDkAWD85wFoCnAAeACAAbIBiAG4H5IBBDAuMjiYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6sAEA&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwibiqHcjoXvAhVwAGMBHYfACoQQ4dUDCAY&uact=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Retromaniac είπε

Βάλε το ποστ στο οποιο απαντησε να εχουμε ολοκληρωμενη εικονα. Επίσης τα 2 link αυτα κάτι λένε μέσα. Τα διάβασες;

Ποια ποστ να βάλω βρε, αυτά που είναι off topic, ή αυτά που και δίκιο να έχει δεν σημαίνει ότι  η Xiaomi είναι αντίστοιχα ότι η Hyundai στα αυτοκίνητα???

ΥΓ: έχεις καταλάβει ότι έχουμε χαλάσει το thread χωρίς λόγο για τα μάτια του herald?

2 λεπτά πριν, adi32 είπε

IOS 13.3... να πεις στους φίλους σου να κάνουν update!!! 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AtiX είπε

Ποια ποστ να βάλω βρε, αυτά που είναι off topic, ή αυτά που και δίκιο να έχει δεν σημαίνει ότι  η Xiaomi είναι αντίστοιχα ότι η Hyundai στα αυτοκίνητα???

ΥΓ: έχεις καταλάβει ότι έχουμε χαλάσει το thread χωρίς λόγο για τα μάτια του herald?

IOS 13.3... να πεις στους φίλους σου να κάνουν update!!! 🤣

Θα τους το πω αλλά 

Η xiaomi που κολλάει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, AtiX είπε

Ποια ποστ να βάλω βρε, αυτά που είναι off topic, ή αυτά που και δίκιο να έχει δεν σημαίνει ότι  η Xiaomi είναι αντίστοιχα ότι η Hyundai στα αυτοκίνητα???

ΥΓ: έχεις καταλάβει ότι έχουμε χαλάσει το thread χωρίς λόγο για τα μάτια του herald?

IOS 13.3... να πεις στους φίλους σου να κάνουν update!!! 🤣

 Την σύγκριση μεταξύ hyundai κτλ δεν την έβαλε αυτός. Για τσέκαρε πάλι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...