Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικώς αν ποτέ υπάρξει κανείς (λέμε τώρα) που έχει λάβει ειδοποίηση για να κάνει παραγγελία από την EVGA για οποιαδήποτε κάρτα μέσα στο 2021 ας το αναφέρει, έτσι για να κρατάμε και ένα ψευτοstat. :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Metaksas είπε

874 βγαινει με  τα μεταφορικα

ναι. 

Εγώ τζάμπα προσπαθούσα, ήμουν logged out για κάποιον λόγο λολ. Το έκανα και εγώ στις 5 και 10,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Alex21121988 είπε

Γενικώς αν ποτέ υπάρξει κανείς (λέμε τώρα) που έχει λάβει ειδοποίηση για να κάνει παραγγελία από την EVGA για οποιαδήποτε κάρτα μέσα στο 2021 ας το αναφέρει, έτσι για να κρατάμε και ένα ψευτοstat. :D 

Περιμένω ακόμα ειδοποίηση για την 3080 απο 6/10/20...

Επεξ/σία από xartemporas
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, xartemporas είπε

Περιμένω ακόμα ειδιοποίηση για την 3080 απο 6/10/20...

Κ θα περιμένεις πολύ.Οι παραγγελίες που έχουν εκπληρωθεί για Ευρώπη ειναι μέχρι 17/9.Εγώ π είμαι 17/9 υπολογίζω καμιά τριετία😅

12 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Κ θα περιμένεις πολύ.Οι παραγγελίες που έχουν εκπληρωθεί για Ευρώπη ειναι μέχρι 17/9 7:50 pst.Η κάρτα λανσαρίστηκε 16/9.Κ αυτά τα στοιχεία βγαίνουν από όσους δηλώνουν το notify,φαντάσου πόσοι δεν το έχουν δηλώσει...Εγώ π είμαι 19/9 υπολογίζω καμιά τριετία.

Με λίγα λόγια αν δεν έχετε καταφέρει να μπείτε τουλάχιστον στο launch day,μην αυταπατάστε ότι θα έρθει κάτι μέχρι του χρόνου το καλοκαίρι...

 

 

 


😅

 

Επεξ/σία από Matrix7
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα έχει έρθει η επόμενη γενιά μέχρι να έρθουν οι gpu σας. No prob;) 

Ψάξτε καλύτερα για scalped ps5+ΟLED να τελειώνετε. To ίδιο βγαίνει xD

Επεξ/σία από Alex21121988
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Alex21121988 είπε

Θα έχει έρθει η επόμενη γενιά μέχρι να έρθουν οι gpu σας. No prob;) 

Ψάξτε καλύτερα για scalped ps5+ΟLED να τελειώνετε. To ίδιο βγαίνει xD

Δεν ειναι καθολου για πλακα αυτο.. Το ειχα πει σε ανυποπτη στιγμη και καθε λογικος ανθρωπος φυσικα θα το σκεφτει.. Αν ειναι να πληρωσω μια midrange καρτα χρυση καλυτερα να παρω μια κονσολα να κανω την δουλεια μου και να φτιαξω το pc μου με τα υπολοιπα λεφτα να ειναι ετοιμο και οταν με το καλο πεσουν οι τιμες σε λογικα επιπεδα περνω και καρτα.. 

Εγω αν δεν επερνα top tier gpu και ειχα μονο ενα pc αυτο θα εκανα..Εννοειται οτι αυτες τις γελοιοτητες και με top tier gpu σε τιμολογιακο επιπεδο αυτη την στιγμη παλι δεν θα αγοραζα αν δεν ειχα παρει στην αρχη σε τιμες MSRP.

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενομενο οτι θα περιμενα για παντα.. ειχα αργησει πολυ για το notify. Eυτυχως ομως εν τελει βρηκα καρτα απο alternate τον Νοεμβριο..με ενα μικρο καπελο βεβαια, αλλα οσο μου κακοφανηκε τοτε, τοσο τυχερος νιωθω τωρα που εχω καρτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Apostol. είπε

Λοιπον προλαβα και εβαλα στο καλαθι και πληρωσα με καρτα τη suprim x.

Στην κατασταση της παραγγελίας μου λεει Εξέλιξη παραγγελίαςΑναμονή για Παραλαβή Προϊόντος

ετσι και δεν την εχουν ετοιμοπαραδοτη θα τους παρει ο διαολος

Ολες οι αλλες οταν μπηκα οταν τις εβαζες στο καλαθι σου ελεγε Out of stock, αυτη με αφησε κανονικα

Το ίδιο συνέβη και εμένα με 3080 τι, την έβαλα στο καλάθι πλήρωσα  και ενώ υποτίθεται ότι την αγόρασα μου έλεγε Αναμονή για Παραλαβή Προϊόντος
Την επομένη μέρα μου ακύρωσαν την πληρωμή  γιατί λόγο της αναμονής θα την ακύρωνε αυτόματα η τράπεζα και όταν έρθει θα μου πουν να πληρώσω…
Χωρίς να αλλάξει η τιμή και η σειρά προτεραιότητας κατά τα λεγόμενα τους…

Επεξ/σία από Deu164
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/6/2021 στις 10:51 ΜΜ, Matrix7 είπε

Παιδιά για όποιον ψάχνει κάρτα πάντως σε τιμές καλύτερες από τα περισσότερα καταστήματα (μην αρχίσετε πάλι με τις τιμές,είναι αυτές π είναι)ρίξτε μια ματιά στο pc componentes.Χθες παρήγγειλα σήμερα πήρα tracking.Χρησιμοποιει φπα Ισπανίας κ δεν Μ το άλλαξε στο check out.Έχει ετοιμοπαράδοτες (είχε τουλάχιστον όταν τσέκαρα).

Αυτο με το DNI/CIF/NIF πως το παρεκαμψες?, εχεις Ισπανικο ΑΦΜ?...εμενα δεν με αφηνει να κανω βημα χωρις να το συμπληρωσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...