Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, vins είπε

Ευχαριστώ! Αν και θέλω 3080(ti) evga, οπότε θα δούμε τι θα γίνει 😄

πουλάς όταν έρθει η μεγάλη....μέχρι τότε μια χαρά μπόμπα είναι το 3070ti

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

DLSS 2.2 στο Siege και είναι καλύτερο απ' το 2.1 ενώ το .dll λειτουργεί και στα games με 2.0 και πάνω με θετικά αποτελέσματα. Το δοκίμασα λίγο στο CP77 και νομίζω η εικόνα είναι καλύτερη, πιο καθαρή. Ίσως να είναι και placebo βέβαια, όταν έχω χρόνο θα το τσεκάρω πιο καλά και σε άλλα games. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται ο διαμοιρασμός αρχείων στο forum οπότε βάζω το link απ' το reddit που λέει για το siege και αν δείτε στα posts αυτού του redditor θα βρείτε το link απ' το google drive.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.pcgamer.com/asrock-amd-graphics-card-demand-cryptocurrency/

υπομονη παιδια στρωνουν τα πραγματα

αγοραστε καναν ssd να εχετε καβατζα παρολα αυτα γιατι ποτε δεν ξερεις 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφομαι και εγώ στο θέμα μια και είμαι εδώ και λίγο καιρό ευτυχής κάτοχος μιας 3080 MSI Suprim X. Περιμένω πότε θα βγει το dlss patch για το red dead redemption 2 να το παίξω σε VR. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, kgian είπε

Γράφομαι και εγώ στο θέμα μια και είμαι εδώ και λίγο καιρό ευτυχής κάτοχος μιας 3080 MSI Suprim X. Περιμένω πότε θα βγει το dlss patch για το red dead redemption 2 να το παίξω σε VR. 

θα είναι ακραία εμπειρία σε VR. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kgian είπε

Γράφομαι και εγώ στο θέμα μια και είμαι εδώ και λίγο καιρό ευτυχής κάτοχος μιας 3080 MSI Suprim X. Περιμένω πότε θα βγει το dlss patch για το red dead redemption 2 να το παίξω σε VR. 

Δεν το ειχα δει αυτο! Ειναι το vr mod του ιδιου που ειχε βγαλει για το GTA βλεπω.. Βρηκα τι θα κανω το βραδυ! 😆

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d4ydr33m3r είπε

Δεν το ειχα δει αυτο! Ειναι το vr mod του ιδιου που ειχε βγαλει για το GTA βλεπω.. Βρηκα τι θα κανω το βραδυ! 😆

 

Είναι πολύ καλό αλλά για να σηκώσεις ανάλυση ΚΑΙ διάφορα εφέ δεν φτάνει ούτε η 3090. Μόνο το DLSS θα μας σώσει. Στο No mans sky VR είχε καταπληκτικά αποτελέσματα. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...