Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχει δοκιμασει κανεις καμια αξιοπιστη εταιρια προωθησης δεματων απο γερμανια ?

Γιατι μονο εκει υπαρχει πιθανοτητα να βρουμε καρτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, osalonikios είπε

Παιδια εχει δοκιμασει κανεις καμια αξιοπιστη εταιρια προωθησης δεματων απο γερμανια ?

Γιατι μονο εκει υπαρχει πιθανοτητα να βρουμε καρτα...

https://www.eshopwedrop.gr

5 ώρες πριν, IzAz είπε

Καλησπέρα και από εμένα,

Σήμερα το πρωί κατάφερα να παραγγείλω μέσω mindfactory.de και της υπηρεσίας EshopWeDrop μιά MSI Suprim Χ RTX 3080. Το κόστος της ήταν 1550 και αν και φυσικά ακριβή ... σε σχέση με τις τρέχουσες τιμές θεωρώ πως ήταν ένα καλό deal.

Προσπάθησα το τελευταίο 2μηνο πολλάκις από partalert ανεπιτυχώς να αγοράσω κάρτα ...

Τα παραπάνω τα γράφω για να σας ευχαριστήσω όλους εσάς που με τα posts σας μου δώσατε όλες αυτές τις χρήσιμες πληροφορίες για να μπορέσω σήμερα να κάνω την παραγγελία.

Συνεχίζω να σας διαβάζω ανελλιπώς και εύχομαι να μπορέσω να φανώ και εγώ χρήσιμος σε κάποιο άλλο μέλος.

Καλή συνέχεια

Και εδω ενα μελος που χρησιμοποιησε το εν λογω site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

https://www.eshopwedrop.gr

Και εδω ενα μελος που χρησιμοποιησε το εν λογω site

Μιλησα σε Pm με το παιδι. πρώτη φορα το χρησιμοποιώ και εγω το eshopwedrop δεν έχω εμπειρία, αλλά και εγώ με τη σειρά μου κάνοντας search στο Insomnia είδα από άλλα μέλη πως το έχουν χρησιμοποιήσει και μαλιστα σχετικά προσφατα 9/2020

π.χ. 

 

 

Επεξ/σία από IzAz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, vins είπε

Άρα ουσιαστικά παίρνουν τις προκαταβολες, χρηματοδοτούν εν μέρει την αγορά απο τον προκαταβάλλοντα, μόλις έρθει η κάρτα του λένε είναι +150-200€, ακυρώνει, πουλάνε την καρτα +150-200€ άμεσα σε άλλον και όλα καλά ε; 

😂😂😂

Αν προκαταβάλεις χρηματικο πόσο για αγορά κάρτας σε συγκεκριμένο ποσό δε μπορούν να σε χρεώσουν παραπάνω μετά.  Αλλιώς δε μιλάμε για preorder αλλά για κράτηση σε τεφτέρι. 

 

Επίσης μετά από κάποιο καιρό το ποσό που θα έχεις καταβάλει με κάρτα και θα είναι δεσμευμένο , θα ακυρωθεί , οπότε φαντάζομαι υπάρχει κάποια συννενόηση μετα. 

 

Παράδειγμα : Προ παραγγέλνεις 3060ti στα 609 ευρώ , σου στέλνουν link για πληρωμή με κάρτα και πληρώνεις ένα μέρος ή όλο το ποσό. Αν περάσουν για παράδειγμα 30 μέρες και δεν έχουν παραλάβει απόθεμα ,  θα ακυρωθεί η συναλλαγή και θα σε πάρουν τηλ. Εκεί μπορούν εύκολα να κάνουν τους Κινέζους και να σου πουν ότι πλέον έχει 749 και υπάρχει διαθέσιμη. 

Επεξ/σία από kosmasgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kosmasgr είπε

Αν προκαταβάλεις χρηματικο πόσο για αγορά κάρτας σε συγκεκριμένο ποσό δε μπορούν να σε χρεώσουν παραπάνω μετά.  Αλλιώς δε μιλάμε για preorder αλλά για κράτηση σε τεφτέρι. 

 

Επίσης μετά από κάποιο καιρό το ποσό που θα έχεις καταβάλει με κάρτα και θα είναι δεσμευμένο , θα ακυρωθεί , οπότε φαντάζομαι υπάρχει κάποια συννενόηση μετα. 

Οχι , αυτο που λες ειναι Pre authorization  δεν ειναι κανονικη πληρωμη. Δεν κανουν αυτό. Πληρώνεις κανονικά οπότε ο μόνος τρόπος να πα΄ρεις τα χρηματα σου πισω ειναι με ακύρωση της παραγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NVIDIA internally issued a new announcement that the release time of the next-generation RTX30 series model. The RTX 3080Ti 12G has been delayed again, and it is now expected to be released around mid-May.

— ITHome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, IzAz είπε

Μιλησα σε Pm με το παιδι. πρώτη φορα το χρησιμοποιώ και εγω το eshopwedrop δεν έχω εμπειρία, αλλά και εγώ με τη σειρά μου κάνοντας search στο Insomnia είδα από άλλα μέλη πως το έχουν χρησιμοποιήσει και μαλιστα σχετικά προσφατα 9/2020

π.χ. 

 

 

Δεν το χρησιμοποιησα εν τελει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

NVIDIA internally issued a new announcement that the release time of the next-generation RTX30 series model. The RTX 3080Ti 12G has been delayed again, and it is now expected to be released around mid-May.

— ITHome

Εσυ αγορι μου εχεις τρελαθει να ανεβαζεις συνεχεια και τετοια spoils! Θα κανω και εγω μια εκτιμηση! Τον αλλο Σεπτεμβριο θα βγει το iphone 13!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, DionGR είπε

Δεν το χρησιμοποιησα εν τελει.

Καλησπέρα,

χρησιμοποίησα το Post σου γιατί στην ερώτηση σχετικά με την αξιοπιστία του EshopWeDrop σου απαντάει κάποιος (Hapatingo) ότι το έχει δοκιμάσει.

Επεξ/σία από IzAz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφτασεεεεεεεεε και η 3060 :)

δεν είδα τεράστιες διαφορές με την 3060ti στο BF5 (1440p, Ultra Settings) και οι δυο πάιζουν εκεί στα 70-75fps

Επεξ/σία από sokos1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...