Προς το περιεχόμενο

Brave Rewards


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 7 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Λειτουργεί ακόμα το σύστημα; Είχα κάνει μια αρχή το Δεκέμβρη, μετά άλλαξα κινητό και με το νέο δεν μπορώ να συνδεθώ στο λογαριασμό μου, βγάζει κάποιο μήνυμα για "Ευρωπαίους πελάτες" κλπ κλπ και δεν προχωράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Doubt είπε

Λειτουργεί ακόμα το σύστημα; Είχα κάνει μια αρχή το Δεκέμβρη, μετά άλλαξα κινητό και με το νέο δεν μπορώ να συνδεθώ στο λογαριασμό μου, βγάζει κάποιο μήνυμα για "Ευρωπαίους πελάτες" κλπ κλπ και δεν προχωράει.

Υποθέτω χρησιμοποιείς Uphold γιατί το Gemini δεν υποστηρίζει συνδεση με mobile browser ακόμη(τουλάχιστον όχι με android) οπότε στο κινητό τα έχω ακόμη να στοιβάζονται.

Από το laptop έφυγαν σήμερα για gemini τα rewards άρα υποθέτω ότι είναι κάποιο πρόβλημα σύνδεσης του κινητού σου με το Uphold. Υπάρχουν troubleshooting forums που μπορείς να βρεις support απο την brave team

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, tcktcktck είπε

Από το laptop έφυγαν σήμερα για gemini τα rewards άρα υποθέτω ότι είναι κάποιο πρόβλημα σύνδεσης του κινητού σου με το Uphold. Υπάρχουν troubleshooting forums που μπορείς να βρεις support απο την brave team

Νομίζω αυτό είναι, όπως το γράφεις. Το uphold έχει το σκάλωμα με τους Ευρωπαίους. Θα το κοιτάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 7/1/2022 στις 8:11 ΠΜ, tcktcktck είπε

Υποθέτω χρησιμοποιείς Uphold γιατί το Gemini δεν υποστηρίζει συνδεση με mobile browser ακόμη(τουλάχιστον όχι με android) οπότε στο κινητό τα έχω ακόμη να στοιβάζονται.

Από το laptop έφυγαν σήμερα για gemini τα rewards άρα υποθέτω ότι είναι κάποιο πρόβλημα σύνδεσης του κινητού σου με το Uphold. Υπάρχουν troubleshooting forums που μπορείς να βρεις support απο την brave team

Είπαν τίποτα για το gemini mobile για android? Καμιά πιθανή ημερομηνία ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 19/1/2022 στις 2:46 ΜΜ, Apostolis.Ch είπε

Είπαν τίποτα για το gemini mobile για android? Καμιά πιθανή ημερομηνία ;

Λέει έχει ήδη ξεκινήσει να δουλεύει στην testing έκδοση του brave άρα είμαστε πολύ κοντά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/3/2022 στις 11:19 ΜΜ, Cybergenetics είπε

Μην ασχολείσαι με τον Brave, όταν σου χαρίζουν κάτι είσαι εσύ το προϊόν!!

Δεν σου χαρίζουν τπτ. Αν πατάς πάνω στις διαφημίσεις δημιουργείς traffic προς τη διαφημιζομενη σελίδα η οποία πληρώνει το κάθε κλικ στον brave και αυτός σου δίνει το 70% του ποσού και κρατάει το 30% για την πάρτη του. Τα data θεωρητικά αποθηκεύονται τοπικά στον υπολογιστή σου και ο brave δεν μπορεί να τα πουλήσει σε τρίτα μέρη.

Το κατά πόσο αυτό είναι βιώσιμο από τη μεριά τους θα φανεί στο μέλλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
16 ώρες πριν, Doubt είπε

Έχετε λάβει τα rewards του μήνα Μαρτίου; (gemini)

https://community.brave.com/t/update-on-questions-around-estimated-earnings-for-april-payout/366274

 

Είναιknown issue. Και εγώ δεν έχω λάβει τπτ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...