Προς το περιεχόμενο

Προσφορές καινούργιων αυτοκινήτων


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, tsofras είπε

Για την κατανάλωση το σκέφτεσαι? Αλλιώς δεν κερδίζεις κάτι ιδιαίτερο

Θωμά αν πάνε όπως τα θέλω θα έχω 6 χρόνια εγγύηση,  θα πέσω από τα 9 στα 5 κατανάλωση,  φτηνά σέρβις,  δεν θα αγωνομε όσες φορές το βγάζει έξω,  συν 4.5κ. κερδος.Ταξίδια δεν πάω. Θα χάσω μόνο 2κ και ούτε από όσο το πηρα.

Έχω βαρεθεί. Τρεις τέσσερις φορές την ημέρα το βγάζει από το γκαράζ για απόσταση ούτε χλμ.καλα ήταν.

Πάω για το ago x με τις 17ρες ζάντες. Κάπου στα 18.5 μαζί με κάποια έξτρα. Όχι αυτό με την διχρωμία.Ετσι και αλλοθως εγώ τώρα πια έχω καλές μηχανές 100 άλογα τα βγάζω τα γούστα μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, mp123 είπε

 

Όχι. Αν φύγει στην τιμή που θέλω θα το κάνω.Ετσι κσι αλλοιως ταξίδια δεν πάμε εγώ αμάξι δεν το οδηγαω

Καλά Κοιτα και στα λεφτά που το πήρες παίζει να το δώσεις. Είναι πένα το αμάξι αλλά εγώ δε θα έκανα αυτή την αλλαγή θα είναι πλήρης απογοήτευση (βέβαια δε το οδηγάς εσυ όποτε Κλάιν) 

55 λεπτά πριν, mp123 είπε

Θωμά αν πάνε όπως τα θέλω θα έχω 6 χρόνια εγγύηση,  θα πέσω από τα 9 στα 5 κατανάλωση,  φτηνά σέρβις,  δεν θα αγωνομε όσες φορές το βγάζει έξω,  συν 4.5κ. κερδος.Ταξίδια δεν πάω. Θα χάσω μόνο 2κ και ούτε από όσο το πηρα.

Έχω βαρεθεί. Τρεις τέσσερις φορές την ημέρα το βγάζει από το γκαράζ για απόσταση ούτε χλμ.καλα ήταν.

Πάω για το ago x με τις 17ρες ζάντες. Κάπου στα 18.5 μαζί με κάποια έξτρα. Όχι αυτό με την διχρωμία.Ετσι και αλλοθως εγώ τώρα πια έχω καλές μηχανές 100 άλογα τα βγάζω τα γούστα μου.

Καλύτερα το καινουργιο Yaris hybrid που έρχεται, το αυγό παραείναι κουβαδακι

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/2/2024 στις 10:04 ΜΜ, korakios είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

έχουν τελειώσει τα λεφτά  (ευτυχώς) , όσες αιτήσεις περνάνε είναι απο προηγούμενες ακυρωμένες

Δόθηκαν επιπλέον χρήματα. Δεν ξέρω πλέον αν τελειώσαν και τα επιπλέον χρήματα.

Η επιδότηση όπως και σχεδόν όλες οι επιδοτήσεις του κράτους είναι μαρκετίστικα τρικς. Απλά αντί να σου πουν δεν πληρώνεις μέρος των φόρων. Λένε επιδότηση.

Επέτρεψε μου να πω ότι το ευτυχώς είναι λίγο κοντόφθαλμο δυστυχώς αν αναλογιστείς το πόσο εξαρτάσαι από τα πετρέλαια που ανήκουν σε κάποιους πολύ συγκεκριμένους ανθρώπους/χώρες όταν είσαι μια χώρα με αύθονο ήλιο και άνεμο.

Για να μην το ένα βήμα πάμε παρακάτω και το αναλύσουμε σχετικά με το εμπορικό ισοζύγιο συναλλαγών και το πόσο μας κοστίζει η εισαγωγή πετρελαίου.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, paylidis είπε

Καλά Κοιτα και στα λεφτά που το πήρες παίζει να το δώσεις. Είναι πένα το αμάξι αλλά εγώ δε θα έκανα αυτή την αλλαγή θα είναι πλήρης απογοήτευση (βέβαια δε το οδηγάς εσυ όποτε Κλάιν) 

Καλύτερα το καινουργιο Yaris hybrid που έρχεται, το αυγό παραείναι κουβαδακι

Δεν το θέλει γιατί είναι πιο μεγάλο.

Ετοιμοπσραδωτο το μαζντα 2 φουλ hybrid άσπρο στα 23 υπάρχει. Αλλά δεν της κάνει λόγο ότι εινσι 10 πόντους πιο μεγάλο από το κουπερ.Μαλακιες δλδ. Aygo x κσι τέλος.θα μπουν και 4500 Καβστζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/2/2024 στις 10:10 ΠΜ, paylidis είπε

Καλά Κοιτα και στα λεφτά που το πήρες παίζει να το δώσεις. Είναι πένα το αμάξι αλλά εγώ δε θα έκανα αυτή την αλλαγή θα είναι πλήρης απογοήτευση (βέβαια δε το οδηγάς εσυ όποτε Κλάιν) 

Καλύτερα το καινουργιο Yaris hybrid που έρχεται, το αυγό παραείναι κουβαδακι

Γιώργο υπάρχει ετοιμοπαραδωτο  mazda 2 φουλ hybrid καινούριο σε άσπρο τελική τιμή στα 23κ.

Δεν το θέλει γιατί είναι μεγάλο. Μόνο 8 πόντους πιο μακρύ.  Τίποτα αλλά πηγαινε εξήγησε τώρα.  Της φαινετε μεγαλο. Εγώ αυτό θέλω  . Φουλ hybrid το πολυω5/100, 6 χρόνια εγγύηση εγώ αυτό θέλω αλλά.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, mp123 είπε

Γιώργο υπάρχει ετοιμοπαραδωτο  mazda 2 φουλ hybrid καινούριο σε άσπρο τελική τιμή στα 23κ.

Δεν το θέλει γιατί είναι μεγάλο. Μόνο 8 πόντους πιο μακρύ.  Τίποτα αλλά πηγαινε εξήγησε τώρα.  Της φαινετε μεγαλο. Εγώ αυτό θέλω  . Φουλ hybrid το πολυω5/100, 6 χρόνια εγγύηση εγώ αυτό θέλω αλλά.....

Πες της ότι αν χρειαστεί να πάτε μία εκδρομή δεν θα σας παίρνει ο αέρας και θα είναι πιο ασφαλές αμάξι

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, tsofras είπε

Πες της ότι αν χρειαστεί να πάτε μία εκδρομή δεν θα σας παίρνει ο αέρας και θα είναι πιο ασφαλές αμάξι

Θωμά δεν καταλαβαινει τίποτα.

Τι να κάνω φοβατε. Έτσι και αλλοιως μέσα στην πόλη το θέλει. Ταξίδια δεν παμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mp123 είπε

Θωμά δεν καταλαβαινει τίποτα.

Τι να κάνω φοβατε. Έτσι και αλλοιως μέσα στην πόλη το θέλει. Ταξίδια δεν παμε

E ότι την βολεύει τότε Μανώλη , άντε με το καλό

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mp123 είπε

Θωμά δεν καταλαβαινει τίποτα.

Τι να κάνω φοβατε. Έτσι και αλλοιως μέσα στην πόλη το θέλει. Ταξίδια δεν παμε

Κανενα 500αρι ;; καλυτερο μου φαινεται... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, tsofras είπε

E ότι την βολεύει τότε Μανώλη , άντε με το καλό

 

20 ώρες πριν, paylidis είπε

Κανενα 500αρι ;; καλυτερο μου φαινεται... 

I10 , swift , ignis , aygo x. Αυτά μόνο μπορεί να οδηγήσει.

Το 500 δεν βγαίνει πια αυτόματο 1.2. Μόνο μανουαλ 1.0.  Εγώ πάλι καλά που έχω μάθει και οδηγαω καλές μηχανές και δεν με νοιαζει

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, mp123 said:

 

I10 , swift , ignis , aygo x. Αυτά μόνο μπορεί να οδηγήσει.

Το 500 δεν βγαίνει πια αυτόματο 1.2. Μόνο μανουαλ 1.0.  Εγώ πάλι καλά που έχω μάθει και οδηγαω καλές μηχανές και δεν με νοιαζει

Κρίμα που δε θέλει το υβριδικό yaris, μοιάζει ιδανική λύση για αυτόματο πόλης. 

Αν κοιτάτε και για το swift πάντως να ξέρετε οτι βγαίνει το νέο μοντέλο τώρα τους επόμενους μήνες.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, mp123 είπε

Πούλησα παπί πήρα σκούτερ. Ανανέωση στόλου. 

IMG-70ad00ad0be4b82283a7da6574d0e7b5-V.jpg

Δεν σε προλαβαίνουμε χειρότερος και απο εμένα , καλοτάξιδος και πάντα όρθιος μαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/2/2024 στις 9:59 ΜΜ, tsofras είπε

Δεν σε προλαβαίνουμε χειρότερος και απο εμένα , καλοτάξιδος και πάντα όρθιος μαν

 

Στις 14/2/2024 στις 10:33 ΜΜ, paylidis είπε

Οοοοχι το παπί ρεεεε 😅 γαμουσε!

 

καλοταξιδος καλά κ ασφαλή χλμ

Μίνι τέλος. Καλά ήταν. Θα της πάρω ένα aygo x  διχρωμία. Για γυνσικα τούμπανο ειναι  .

Τουοτα είναι. Τρίτη το κλείνω .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...