Προς το περιεχόμενο

Προσφορές καινούργιων αυτοκινήτων


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, mp123 είπε

 

Μίνι τέλος. Καλά ήταν. Θα της πάρω ένα aygo x  διχρωμία. Για γυνσικα τούμπανο ειναι  .

Τουοτα είναι. Τρίτη το κλείνω .

Πόσο έφυγε αν επιτρέπεται ? Σε ιδιώτη ?

Έχει ετοιμοπαράδοτο το αυγό ? Χρώμα ?

Άντε με το καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ignis 19700 μαύρο χαλι από μαιο

i10 ακόμα δεν έχει βγει στην γραμμή κατασκευής 19400 οκ είχα .

Aygo Απρίλη Μάιο 18900. Η πιο safe επιλογή. Δεν το είχα,  το πουλάω χθες ,το πιο όμορφο το πιο οικονομικό,  το πιο safe για μετάβαση downgrade . Ξέρετε τώρα ελλαδα βλέπουν τουοτα είναι καλό  . Τέλος για την γυναίκα η πιο καλή επιλογή. Εγώ έχω το χορνετ 750. Γαμαει

Χρώμα εγώ θέλω το χακι η δεύτερη επιλογή  το μπλε sand. Η γυνσικα κλασσικά το χρυσό η το άσπρο. Βρε θα κάτσω να σκάσω  Ας πάρει ότι θέλει  

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα ετοιμοπαραδωτο από ακύρωση στο χρώμα το πολεμικό.

Οκ πάω στην τρέντ μεχ19500 αντι 18800 της πάλς.  Δεν μαμιετε , 5ωνηβες παράδοση πιο πολλά στα ταξια θα έδινα

Screenshot_20240219_182830_Gallery~2.jpg

Screenshot_20240219_182802_Gallery~2.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, mp123 είπε

Βρήκα ετοιμοπαραδωτο από ακύρωση στο χρώμα το πολεμικό.

Οκ πάω στην τρέντ μεχ19500 αντι 18800 της πάλς.  Δεν μαμιετε , 5ωνηβες παράδοση πιο πολλά στα ταξια θα έδινα

Screenshot_20240219_182830_Gallery~2.jpg

Screenshot_20240219_182802_Gallery~2.jpg

Ωραίο το χρώμα , έχει και ηλιοροφή ή είναι μαύρος ο ουρανός ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ωραίο το χρώμα , έχει και ηλιοροφή ή είναι μαύρος ο ουρανός ?

Μαυρο διχρωμία.Ναι ο ουρανός μαυρος

Παίζει από ακύρωση και ένα χρυσό μπεζ από άλλο μαγαζί για όποιον ενδιαφέρετε.οταν γύρισα από το κλείσιμο με πήραν τηλ .

Επεξ/σία από mp123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα πηγα να παρω προσφορά για mazda 2 και υπαρχει έκπτωση απο την mazda 1000 αυτη τη περίοδο. 

mazda 2 90hp homura βγαινει χωρις το χρώμα 20 και εξοδα πινακιδας κτλ 20.000  που το βρίσκω τρελό vfm. καποια χρώματα υπαρχουν με παραδωση 1-2 μηνών αλλιώς μου είπαν περίπου 4 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, virginkiller είπε

Καλησπερα πηγα να παρω προσφορά για mazda 2 και υπαρχει έκπτωση απο την mazda 1000 αυτη τη περίοδο. 

mazda 2 90hp homura βγαινει χωρις το χρώμα 20 και εξοδα πινακιδας κτλ 20.000  που το βρίσκω τρελό vfm. καποια χρώματα υπαρχουν με παραδωση 1-2 μηνών αλλιώς μου είπαν περίπου 4 

Καλή επιλογή ως αμάξι αλλά δεν θα το έλεγα και VFM τα 20 χιλιάρικα για μικρό ατμοσφαιρικό αυτοκινητάκι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Βασικά εκεί που έχουν πάει οι τιμές σίγουρα τίποτα δεν είναι  vfm . 

Το vfm το είπα για συγκριτικά με ανάλογα στα ίδια λεφτά έχει περισσότερα έξτρα και ποιότητα κατασκευής. Τώρα το θέμα κινητήρα είναι τεράστια κουβέντα αλλά θα πω είναι θέμα προτίμησης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως είναι αυτός ο εξοπλισμός της βασικής έκδοσης και δεν έχουν κανει λάθος, είναι πάρα πολύ καλή η τιμή. Πάντα κοιτώντας που είναι ο ανταγωνισμός φυσικά.

https://www.gazzetta.gr/gmotion/2308700/neo-suzuki-swift-times-ekdoseis-pote-erhetai-stin-ellada

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...