Προς το περιεχόμενο

Φόβο επιχειρούν να σπείρουν συνομωσιολόγοι και ρατσιστές, στοχοποιώντας κεραίες κινητής τηλεφωνίας


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οποίος για οποιοδήποτε λόγο πιστεύει τέτοια πράγματα είναι ηλίθιος. 
Τέλος, δεν υπάρχουν δικαιολογίες πια.

Μακαρι να μπουν παντού σε όλα τα σημεία κεραίες κινητής,  μπας κι έχουμε σήμα. 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


Ελεύθερα παιδια το κλαμα ειναι λυτρωτικό και το θεμα καθαρα πολιτικο οσο και αν θελει ο μπιλλ να το γυρίσει εξυπνα  στο αλλιώτικο...........

 

4 λεπτά πριν, unpsof4ble είπε

νομιζω για τον ιδιο λογο καλιμε αυτην την φορα χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, petranthe είπε

Οποίος για οποιοδήποτε λόγο πιστεύει τέτοια πράγματα είναι ηλίθιος. 
Τέλος, δεν υπάρχουν δικαιολογίες πια.

Μακαρι να μπουν παντού σε όλα τα σημεία κεραίες κινητής,  μπας κι έχουμε σήμα. 

Ετσι και αλλιώς θα μπουνε οχι γιατι  ειναι ακίνδυνες ομως  αλλα γιατι καποιος πρέπει να κονομησει.

Οπως και αυτός που πέθαινε με τα πνευμονια μαυρα απο τον καρκίνο νόμιζε οτι δεν εφταιγε το τσιγαρο μιας και όλες οι τοτε μελέτες το βγαζανε ακινδυνο.Αφου πεθανε κοσμος και κοσμακης μετα εσκασε η μπομπα αλλα αυτός δεν το εμαθε ποτε .Και φυσικα ο κόσμος δεν εχει αλλαξει καθολου απο τοτε....

Επεξ/σία από agiannesg59
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, agiannesg59 said:

Μια χαρα καταλαβα και τα ντοματακια σου  μεταλλαγμένα ειναι.

Όπως και οι ντομάτες που έχουμε από όταν πρώτο ήρθαν στην Ευρώπη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παλι λεω οτι εινα πολυ νωρις για οποιαδήποτε συμπερασμα και φυσικα δεν αναφέρομαι στο 5γ και τον κορονοιο ουτε στούς νεοναζι και τις μπομπες...........

Επεξ/σία από agiannesg59
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, unpsof4ble είπε

μπρο μου εγω δεν μιλησα για καρκινο αλλα για επηρεασμο εγκεφαλου-σκεψης-γνωστικης λειτουργειας

Με το συμπάθειο αλλά ξεκίνησες έτσι...

1 ώρα πριν, unpsof4ble είπε

κανε το εξης απλο πειραμα: πηγαινε κ αγορασε 2 φυτα ιδιας ηλικιας, ιδιου ειδους πανομοιτυπα. το ενα βαλτο να ειναι στο 1 μετρο απο το ρουτερ το αλλο βαλτο οσο το δυνατον μακρυτερα ιδανικα να μεσολαβουν τοιχοι αναμεσα. γραψε μας εδω τι διαπιστωσες οταν το κανεις.

Αν μου αποδείξεις ότι τα φυτά έχουν εγκέφαλο, σκέψη και γνωστικές λειτουργίες, όχι το καπέλο θα σου βγάλω αλλά ότι θέλεις από εμένα θα το εχεις...

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε νομίζω να μπορούμε να συζητήσουμε μαζί.εκτος από τον εγκέφαλο τα κύματα επηρεάζουν κ τα φυτά ανέφερα.επισης εδώ μέσα έμαθα κ από μοντ μάλιστα ότι το ηλεκτρομαγνητικό κύμα διαπερνά το μπετόν.πως μπορώ να συνεχίσω την κουβέντα?

Πληροφοριακά κ μόνο θα αναφέρω για τα 2.4 σιγκεκριμενα ότι παίζει με σποντες στους τοίχους.δεν τρυπάει κανένα μπετόν δεν περνάει κανέναν τοίχο... μαλιστα διαθλαται οταν χτυπαει σε γυαλινες επιφανειες πχ τζαμι τραπεζιου, καθρεπτες κτλ

Μακάριοι οι πτωχοί το πνευματι

Ασχολούμαι με κύματα από εποχές amn που τότε δεν υπήρχε Γουάι φαι κ φτιάχναμε κεραίες από κουτιά πρινγκλς κ ομοαξονικό καλώδιο. Αν καποιος εδω μεσα ειναι αρκετα παλιος ας επιβεβαιωσει οτι οι παλιες καρτες δικτυου ηταν με ομοαξονικο και οχι utp

Επεξ/σία από unpsof4ble
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Οι επιθέσεις αυτές συνδέθηκαν με τις παντελώς αβάσιμες θεωρίες πως ο νέος εξοπλισμός για δίκτυα 5G συντελούσε στη διασπορά του κορονοϊού στους κατά τόπους πληθυσμούς, εξασθενώντας το ανοσοποιητικό σύστημα των ανθρώπων. Δεκάδες κεραίες έγιναν στόχος εμπρησμού στο Ηνωμένο Βασίλειο, την Ολλανδία, την Ιρλανδία, το Βέλγιο, τη Σουηδία, την Ιταλία και όχι μόνο. Παρότι αυτού του είδους οι επιθέσεις ενδεχομένως να είχαν ως κίνητρό τους τις διάφορες θεωρίες συνομωσίας που εξυφαίνονται με άξονα την τεχνολογία 5G, η ουσία είναι πως είχαν ακριβώς εκείνο το αποτέλεσμα που επιδιώκουν διάφορες ακροδεξιές ομάδες

Ελπίζω η παράγραφος του άρθρου που παρέθεσα παραπάνω να μην έχει σκοπό να συνδέσει τους εξτρεμιστές/ακροδεξιούς με τους φαντασιόπληκτους/συνομωσιολόγους, γιατί μόνο το αποτέλεσμα των πράξεών τους είναι κοινό. Τα κίνητρα που έχει ο καθένας είναι εντελώς διαφορετικά μεταξύ τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...