Προς το περιεχόμενο

Loki - (Disney+, 2021)


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 8 μήνες μετά...

Την τέλειωσα και εγώ χθες τη σειρά (ευχαριστούμε disneyplus) και μπορώ να πω ότι ήταν καλύτερη απ'ότι περίμενα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχετε βρει κανένα βιντεάκι που να εξηγεί τι ακριβώς συνέβη στο τέλος, ειδικά υπό το πρίσμα και των νέων ταινιών. 2-3 που είδα ήταν παλιά, από όταν βγήκε το τελευταίο επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Επιτελους δευτερη σεζον. Πανω απο 2 χρονια μετα η δευτερη σεζον. Δεν ειναι δουλεια αυτη με τις απεργιες και την στασιμοτητα τα 2 χρονια αναμονη ειναι τεραστιο κακο σε οσους βλεπουμε σειρες. 1 χρονος καποτε ηταν οκ τωρα 2 απλα δεν γινεται. Δεν ειναι ταινια που δεν σε νοιαζει ποτε θα βγει και ποσο θα καθυστερηση. Στις σειρες στη 2ετια οι περισσοτεροι εχουμε ξεχασει σημαντικα πραγματα απο τις αλλες σεζον. Μου φαινεται θα βλεπω μονο ολοκληρωμενες σειρες απο εδω και περα γιατι δεν ειναι δουλεια αυτη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Marvel mini series, αν τα πούμε έτσι, επειδή τρέχουν με όλο το phase δε πάνε σα κλασική σειρά να περιμένουμε κάθε χρόνο μία σεζόν. Νομίζω βγαίνουν όποτε χρειάζεται να κολλήσει το στόρι στη σειρά του phase.

Όχι όλα αλλά Loki S2 μάλλον ναι ;)

Περίεργο δεν είναι το 6 Οκτώβρη; Δεν έχουν παραλύσει με την απεργία (που έκραξε ο CEO Iger καθήμενος στο πακτωλό εκατομμυρίων του) ή έχουν τελειώσει τα γυρίσματα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Τα Marvel mini series, αν τα πούμε έτσι, επειδή τρέχουν με όλο το phase δε πάνε σα κλασική σειρά να περιμένουμε κάθε χρόνο μία σεζόν. Νομίζω βγαίνουν όποτε χρειάζεται να κολλήσει το στόρι στη σειρά του phase.

Όχι όλα αλλά Loki S2 μάλλον ναι ;)

Περίεργο δεν είναι το 6 Οκτώβρη; Δεν έχουν παραλύσει με την απεργία (που έκραξε ο CEO Iger καθήμενος στο πακτωλό εκατομμυρίων του) ή έχουν τελειώσει τα γυρίσματα;

Δεν το σκεφτηκα αυτο και οντως εχει μια λογικη και μαλλον ειναι σωστη οτι επειδη συνδεονται σειρες/ταινιες κτλ τη βγαζουν οταν πρεπει. Το Loki εδειξε το δρομο για το multiverse παντως και ακολουθησαν και οι ταινιες με το phase 4. Θα εχουν τελειωσει τα γυρισματα αλλα και να μην εχουν τελειωσει παλι αν λαβουμε υποψη την εκτιμηση σου τοτε θελουν δε θελουν πρεπει να την βγαλουν γιατι ερχονται και οι ταινιες που πρεπει να ενωθουν και το Loki ειναι κατι σαν κρικος. 

Το προβλημα ειναι σε καθε σειρα ειδικα κατι stranger things το εχουν παραχεσει με το ρυθμο που βγαινουν τα παιδια θα παντρευτουν και θα δουμε τελευταια σεζον και δεν θα τους αναγνωριζουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Τα Marvel mini series, αν τα πούμε έτσι, επειδή τρέχουν με όλο το phase δε πάνε σα κλασική σειρά να περιμένουμε κάθε χρόνο μία σεζόν. Νομίζω βγαίνουν όποτε χρειάζεται να κολλήσει το στόρι στη σειρά του phase.

Όχι όλα αλλά Loki S2 μάλλον ναι ;)

Περίεργο δεν είναι το 6 Οκτώβρη; Δεν έχουν παραλύσει με την απεργία (που έκραξε ο CEO Iger καθήμενος στο πακτωλό εκατομμυρίων του) ή έχουν τελειώσει τα γυρίσματα;

Δεν ειναι περιεργο, μιας και season 1 & 2 ηταν αρχικα να ειναι μια σεζον. Οποτε δεν ξερω και κατα ποσο κολλαει το περι "βγαινει οποτε πρεπει να κολλησει στο υπολοιπο στορι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...