Προς το περιεχόμενο

Αγορά οικονομικών ξηρών καρπών


Gatoskylo8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως για φυστικοβουτυρο που γράφετε κάποιοι θα σας πρότεινα αυτό που κάνω εγώ. Αγοράζω με έξι ευρώ το κιλό φυστίκια και το φτιάχνω μόνος μου. Το μυστικό για να γίνει κρεμωδες είναι το πολύ χτύπημα :)

Με έξι ευρώ το κιλό αντε 6.5 λόγω φυρας στα μαχαίρια και στο σκεύος δεν νομίζω να βρείτε πουθενά, μην μιλήσω για τα φοξνικελαια κτλ που προσθέτουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/9/2021 στις 10:53 ΜΜ, li@m είπε

Πάντως για φυστικοβουτυρο που γράφετε κάποιοι θα σας πρότεινα αυτό που κάνω εγώ. Αγοράζω με έξι ευρώ το κιλό φυστίκια και το φτιάχνω μόνος μου. Το μυστικό για να γίνει κρεμωδες είναι το πολύ χτύπημα :)

Με έξι ευρώ το κιλό αντε 6.5 λόγω φυρας στα μαχαίρια και στο σκεύος δεν νομίζω να βρείτε πουθενά, μην μιλήσω για τα φοξνικελαια κτλ που προσθέτουν. 

Υπαρχουν τελευταια κατι συσκευασιες στο Σκλαβενιτη, πολτοι απο φυστικια, αμυγδαλα, κασιους, χωριστα ή με ολα μαζι,  χωρις καμια προσθηκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κελυφωτα φυστικια τα πουλανε στα σοβιετικου τυπου Μερε 9,5 το κιλο τιμη χωμα αν και πλεον λογο της κορωνοπαρανοιας θα εχει ανεβει η τιμη η θα εχουν εξαντληθει τα αποθεματα και μειον το οτι εχει σουπερ μαρκετ σε 2-3 μερη στην χωρα μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...