Προς το περιεχόμενο

Προκήρυξη ΕΠΟΠ στο Στρατό Ξηράς (2021)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, dionisis1925 είπε

Στην μονάδα που είχα υπηρετήσει οι ΕΠΟΠ δεν έκαναν σκοπιές, στην δίπλα μονάδα έκαναν κανονικά ,επίσης υπάρχουν και τα φυλάκια, είχαμε ΕΠΟΠ που έμεναν κανονικά 7 μέρες φυλάκιο.

Απο την δικια μου εμπειρια απο περασμα απο 5 στρατοπεδα οι ΕΠΟΠ κανανε μονο τις κλασικες υπηρεσιες του αρχιφυλακα και ΒΑΥΔΜ. Ειχα δει ομως στο 700 στρατιωτικο εργοστασιο να βαραει σκοπετο ενας 35αρης λογικα ΕΠΟΠ. Αλλα σπανιο φαινομενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, Yiannis292 είπε

 

Ρε παιδιά να ρωτήσω και εγω με την σειρά μου κάτι! Διάβασα πολυ προσεκτικά αυτα που ειπατε και το σκεφτομαι πολυ αν ειναι τελικα καλη ιδέα που εκανα τα χαρτια μου (αν και εχω λίγες ελπίδες). Εχω δηλώσε μόνο για θέση Διοικητικού-Λογιστή μιας και εχω πτυχίο και πρυπηρεσία! Το θέμα μου ειναι αν εγω θα κανω κανικα σκοπιες και υπηρεσίες ;;Θα ειμαι κανονικός στρατιώτης ;;;  Και αν αξίζει να φύγω απο την εταιρεία που ειμαι για να μπω στο "Δημόσιο". Τωρα ειμαι στην Πόλη μου και παίρνω 750€ αξίζει αραγε ;; Βεβαια στον ιδιοτικό τομέα φοβάσαι και να αρωστήσεις !

γιατί να μην κάνεις υπηρεσίες?

μερικοί δεν ξέρετε που θα πάτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, jimis98 είπε

γιατί να μην κάνεις υπηρεσίες?

μερικοί δεν ξέρετε που θα πάτε

Ρε φίλε μου στρατό έχω πάει και ξέρω πως τους είχαν τους εποπ δεν πετάω στα σύννεφα! Θυμάμαι όμως εποπ σε θέσεις που πήγαιναν μόνο πρωι ! Πάντως εγω έχω μόνο 650 μόρια σε ειδικότητα που παίρνουν 15 άτομα ! Δεν ειμαι πολύτεκνος ουτε εχω ειδικές δυνάμεις οποτε νομίζω δεν εχω και ελπίδες ! Εσεις τι λέτε ;;;;  Στην θέση του Λογιστή τα εκανα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Yiannis292 είπε

Ρε φίλε μου στρατό έχω πάει και ξέρω πως τους είχαν τους εποπ δεν πετάω στα σύννεφα! Θυμάμαι όμως εποπ σε θέσεις που πήγαιναν μόνο πρωι ! Πάντως εγω έχω μόνο 650 μόρια σε ειδικότητα που παίρνουν 15 άτομα ! Δεν ειμαι πολύτεκνος ουτε εχω ειδικές δυνάμεις οποτε νομίζω δεν εχω και ελπίδες ! Εσεις τι λέτε ;;;;  Στην θέση του Λογιστή τα εκανα !

αφου δεν πετας στα συννεφα,ποιος ο λογος εκανες την αιτηση ετσι για να λες οτι την εκανες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimis98 είπε

αφου δεν πετας στα συννεφα,ποιος ο λογος εκανες την αιτηση ετσι για να λες οτι την εκανες?

Είσαι λίγο εκτός θέματος και επιθετικός. Το ότι δεν πετάω στα σύννεφα δηλώνει ότι γνωρίζω πως δεν θα ειναι εύκολες οι συνθήκες εργασίας στον συγκεκριμένο κλάδο πόσο μάλλον όταν δεν έχεις κάποιο αξίωμα. Αυτό βέβαια που ρώτησα εγώ είναι σε περίπτωση που γνωρίζεις κατι παραπάνω απο εμενα και έχεις εικόνα των μορίων που έχουν γενικότερα τα άτομα που επιλέγονται...... άν έχω ελπίδες με τα μόρια που έχω !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Yiannis292 είπε

Είσαι λίγο εκτός θέματος και επιθετικός. Το ότι δεν πετάω στα σύννεφα δηλώνει ότι γνωρίζω πως δεν θα ειναι εύκολες οι συνθήκες εργασίας στον συγκεκριμένο κλάδο πόσο μάλλον όταν δεν έχεις κάποιο αξίωμα. Αυτό βέβαια που ρώτησα εγώ είναι σε περίπτωση που γνωρίζεις κατι παραπάνω απο εμενα και έχεις εικόνα των μορίων που έχουν γενικότερα τα άτομα που επιλέγονται...... άν έχω ελπίδες με τα μόρια που έχω !!!!

ουτε εκτος θεματος ειμαι αλλα ουτε και επιθετικος,αλλα ρεαλιστης

δεν γνωριζει κανεις να σου πει για τα μορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, jimis98 είπε

ουτε εκτος θεματος ειμαι αλλα ουτε και επιθετικος,αλλα ρεαλιστης

δεν γνωριζει κανεις να σου πει για τα μορια

Εσυ φιλε μου εχεις κάνει την αίτηση και αν ναι πόσα μόρια έχεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, geoliol είπε

αν μπορεις δειξε μου λιγο που αναφερετε η ειδικοτητα λογιστης να δω το σωμα γτ σαν ειδικοτητα πρωτη φορα την ακουω

Μην φανταστείς λογιστής κανονικός ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, geoliol είπε

το ξερω αυτο δειξε μου αυτο αν μπορεις γτ  δεν εχω δει την προκυρηξη. για στρατο ξηρας μιλας ε;

Εκει το είδα εγω !  Πατησε στο ίντερνετ την προκύρξηξη και γραψε λογιστής και θα δεις τι θα σου βγαλει ! Παίρνιε μόνο 14 ατομα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...