Προς το περιεχόμενο

Γινεται να μπλοκαρω COSMΟΤΕ και Whats Up απο το να μου στελνουν μηνυματα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου τα εχουν ζαλισει με τα μυνηματα οτι δεν εχω μβ και οτι αλλο τους κατεβει.Σε iphone ειμαι και ενω τους μπλοκαρω συνεχιζουν να μου ερχονται τα μυνηματα τους.Μηπως δεν γινεται να μπλοκαρω τους παροχους ισως;Το εχει δοκιμασει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρείς τηλ την εξυπηρέτηση πελατών και θα απαιτήσεις να στα μπλοκάρουν όλα είτε είναι απο τρίτους είτε από cosmote. Αν σου πουν δεν γίνετε λένε ψέματα..μπορείς να πας και από ένα κατάστημα να στα μπλοκάρουν. Εγώ έχω vodafone και αυτό ακριβώς έκανα και ησυχασα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, atrwtos είπε

Θα παρείς τηλ την εξυπηρέτηση πελατών και θα απαιτήσεις να στα μπλοκάρουν όλα είτε είναι απο τρίτους είτε από cosmote. Αν σου πουν δεν γίνετε λένε ψέματα..μπορείς να πας και από ένα κατάστημα να στα μπλοκάρουν. Εγώ έχω vodafone και αυτό ακριβώς έκανα και ησυχασα.

το ίδιο γίνεται και στην εφαρμογή και γίνεται σε όλους τους παρόχους...κανείς δεν θα μπει στη διαδικασία να πει ότι δεν γίνεται όταν υπάρχει σαν απλή επιλογή στην εφαρμογή του κάθε παρόχου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, gatokoritso είπε

το ίδιο γίνεται και στην εφαρμογή και γίνεται σε όλους τους παρόχους...κανείς δεν θα μπει στη διαδικασία να πει ότι δεν γίνεται όταν υπάρχει σαν απλή επιλογή στην εφαρμογή του κάθε παρόχου.

Ωραια ,κατεβαζω την εφαρμογη μηπως μπορεσω να το κανω απο εκει.

1 ώρα πριν, Basilhs23___ είπε

Τα μηνύματα έρχονται από συγκεκριμένο νούμερο; 

Ναι ,μιλαω για τα επισημα αυτοματοποιημενα που εχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, LynnJames είπε

Ωραια ,κατεβαζω την εφαρμογη μηπως μπορεσω να το κανω απο εκει.

Ναι ,μιλαω για τα επισημα αυτοματοποιημενα που εχουν.

Οποτε κατεβάζεις μια οποιαδήποτε εφαρμογή για φραγή τηλεφώνων και μηνυμάτων, βάζεις τα νούμερα και ησυχάζεις σταδιακά. 

Αυτό που ειπώθηκε ότι θα σε καλούν.απο αλλα νούμερα ισχύει, όμως όταν θα τους κάνεις συνέχεια φραγή στο τέλος θα βαρεθούν και θα ηρεμήσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μηνυματα του ερχονται οτι τελειωσαν τα mb. Τι να μπλοκαρει; αυτόματα από το σύστημα ειναι. 

Αν δεν θες να σου έρχεται μήνυμα ότι τελείωσαν τα mb πάρε τηλ και πες τους να σου απενεργοποιησουν το my internet. Αλλά αν σου τελειώσουν τα mb Θα σε χρεώνουν ανά/mb. Όμως δεν θα σου έρχονται τα. μηνύματα που σε ενοχλούν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...