Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, coyote2 είπε

με το κινητό το κάνω, το βάζει στη γωνία κανονικά.... βλέπω twitter μια χαρά

Ειδες που σου ελεγα οτι γραφουν μπουρδες? Μα ειναι δυνατον ρε παιδια να εχω την τηλεοραση να μην μπορω  χρησιμοποισω την δυνατοτητα και να σας λεω ψεματα?

Μην πιστευετε οτι διαβαζετε δεξια και αριστερα χωρις αιτιολογηση. Ακομα και ο ανθρωπος εκει στο skroutz πιστευω αλλο ηθελε να κανει, αλλο ηθελε να πει και αλλο τελικα εγραψε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες 2 ερωτησουλες μιας κ σκοπευω να επωφεληθώ της προσφορας με το 30% επιστροφη.

 

1.Σκεφτομαι να πάρω μια LG nanocell αξίας 640 (χωρις την επιστροφη). Επειδη η μόνη μου επαφη με Stores ειναι με android tv boxes, σε τι φάση ειναι το store του webOS της LG; θα βρω αντιστοιχες αξιολογες εφαρμογες πχ για iptv; ή να προτιμησω την λυση ενος external android tv για να εχω το κεφάλι μου ησυχο.

2. κατεβασε η κοπελα μου το go4more app και γραφτηκε. Μετά απλώς αγοραζουμε την τηλεόραση μεσα απο την σελιδα του media markt και καποια στιγμη σε κοντινο χρονο, της μπαινουν οι ποντοι; χρειαζεται κατι αλλο να κανω για να επιβεβαιωθει οτι θα παρει τους ποντους go4more;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, coyote2 είπε

τα είχα δει αλλά δε συνδεόμουνα. θα βρω το λάθος και θα το ποστάρω

Υποθέτω κάτι με το wifi του σπιτιού. Δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

Η διαδικασία wireless display γίνεται αν το laptop ειναι στο wifi και η tv στο ενσύρματο? Πχ με το youtube δεν έχει διαφορά.

Μπορεί με το mirroring να έχει σημασία

 

δεν ειμαι σιγουρος, εγω την εχω στο ιδιο ασυρματο δικτυο που ειναι και το λαπτοπ. Μπορει να ειναι και αυτος ο λογος, μπορει και οχι. Δες σε πρωτη φαση τις ρυθμισεις του δικτυου στο laptop μηπως το εχεις register ως public network (κλειστο file sharing Κλπ).

3 λεπτά πριν, coyote2 είπε

δε ξέρω ρε φίλε

την πρώτη μέρα το ανέφερα και μετά το παράτησα.... 

Δε με αφήσανε να ξαναμπώ στην ΤΙΒΙ. 5 μέρες παίζουνε

εισαι και εσυ ταλαιπωρος, τι να σε κανω... Εσυ τις πληρωνεις αλλοι τις χαιρονται.. 😁

5 λεπτά πριν, kallair είπε

Παιδες 2 ερωτησουλες μιας κ σκοπευω να επωφεληθώ της προσφορας με το 30% επιστροφη.

 

1.Σκεφτομαι να πάρω μια LG nanocell αξίας 640 (χωρις την επιστροφη). Επειδη η μόνη μου επαφη με Stores ειναι με android tv boxes, σε τι φάση ειναι το store του webOS της LG; θα βρω αντιστοιχες αξιολογες εφαρμογες πχ για iptv; ή να προτιμησω την λυση ενος external android tv για να εχω το κεφάλι μου ησυχο.
 

Αναλογα τι εφαρμογες ψαχνεις. Τις περισσοτερες γνωστες τις εχει. Πχ εχει Cosmote TV, Netflix, Disney+,  Prime, Spotify, Tidal κλπ.

Την διαθεσιμοτητα ομως εφαρμογων που εχει το Android ομως δεν την εχει. Πχ δεν εχει Kodi, δεν εχει εφαρμογες VPN κλπ.

Προσωπικα επειδη ειχα καλομαθει και επειδη εχω Disney+ αλλα και HBO Max τα οποια χωρις VPN δεν... κουμπωσα το Fire TV Cube και ελυσα ολα μου τα προβληματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτεινα να μπει ενα τελος στον τιτλο εαν γινεται μιας και η προσφορα της συγκεκριμενης LG τελειωσε για οποιον προλαβε.

Η να ανοιξει ενα αλλο ξεχωριστο για τα υπολοιπα μοντελα τηλεορασεων που βγαινουν φθηνα.

Τελος να πω οτι και εγω αγορασα την LG BX απο την προηγουμενη προσφορα του Κωτσου(εμμεσα 650περιπου ευρω),και πιο πολυ ξενερωσα γιατι πεσανε πολυ σε τιμη οι ακριβοτερες 55 και ειδικα η 48αρα CX,αλλα ετσι πανε αυτα.

Τι να πουν και αυτοι που τις χρυσοπληρωσαν αυτες τις τηλεορασεις παλιοτερα.

Καλα να ειμαστε στο μελλον,να ξαναπετυχουμε τετοια στο μελλον.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν κανουν αυτες τις τιμες με μετρητα;Βαζουν καρτες απο συγκεκριμενες τραπεζες,επιστροφες κ.τ.λ.Μπορει καποιος να μου εξηγησει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Εγω πηγα σημερα σε κατάστημα στην mediamark και παρόλο που στο site η bx55 ελεγε εξαντλημένη βρήκαν ένα τεμάχιο μαλλον από το public! Παρολα αυτα δεν το λεω για να τρέξετε ολοι να ρωτήσετε στα καταστήματα μην με παρεξηγήσετε απλα ημουν τυχερός! Θέλω να ρωτήσω εάν κατάλαβα σωστά! Την πηρα 966 -30%=676 - 200 δωροεπιταγη= 476 ευρώ??? Οντως μου βγήκε τοσο η τα υπολογίζω λαθος??? 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, diamantis είπε

Καλησπέρα παιδιά! Εγω πηγα σημερα σε κατάστημα στην mediamark και παρόλο που στο site η bx55 ελεγε εξαντλημένη βρήκαν ένα τεμάχιο μαλλον από το public! Παρολα αυτα δεν το λεω για να τρέξετε ολοι να ρωτήσετε στα καταστήματα μην με παρεξηγήσετε απλα ημουν τυχερός! Θέλω να ρωτήσω εάν κατάλαβα σωστά! Την πηρα 966 -30%=676 - 200 δωροεπιταγη= 476 ευρώ??? Οντως μου βγήκε τοσο η τα υπολογίζω λαθος??? 

Να σε ρωτήσω, την πλήρωσες κατευθείαν εκεί με την κάρτα της Εθνικής? Αν ναι, σου πέρασαν άμεσα οι πόντοι ή θα περιμένεις πάλι? Την τηλεόραση την πήρες ο ίδιος ή θα στην στείλουν? Γιατί ήθελα να πάρω μια άλλη αλλά στο αυτοκίνητο δεν χωράει με την καμία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Antman είπε

Να σε ρωτήσω, την πλήρωσες κατευθείαν εκεί με την κάρτα της Εθνικής? Αν ναι, σου πέρασαν άμεσα οι πόντοι ή θα περιμένεις πάλι? Την τηλεόραση την πήρες ο ίδιος ή θα στην στείλουν? Γιατί ήθελα να πάρω μια άλλη αλλά στο αυτοκίνητο δεν χωράει με την καμία...

Ναι την πλήρωσα με χρεωστική καρτα απευθείας! Δεν εχει μπει κάτι ακόμα πριν μια ώρα την έκανα την αγορά αλλα μου ειπε η ταμείας οτι πρωτα θα μπουν άμεσα οι πόντοι 966*4 πόντους δηλαδή 3.864 πόντοι και μέχρι 14-5 θα μπουν οι υπόλοιποι 112.000 περιπου πόντοι! Επέλεξα να την πάρω εγώ αλλιως ειχε από Παρασκευή δρομολόγιο, με κατεβασμένα καθίσματα χωρεσε σε εμενα!

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λογικά επειδή θα χρησιμοποιήσω την κάρτα της μάνας μου, η οποία είναι μεγάλη γυναίκα και δεν είναι σίγουρη αν είναι στο πρόγραμμα go4fmore, αλλά μου είπε πολλές φορές στο σουπερ μάρκετ της λένε πως έχει εξαργύρωση κάτι 5 ευρω, αρα λογικά είναι οκ η κάρτα? 

Θα πρέπει να πάω από τα ΜΜ γιατί δεν έχει e banking...

7 λεπτά πριν, diamantis είπε

Ναι την πλήρωσα με χρεωστική καρτα απευθείας! Δεν εχει μπει κάτι ακόμα πριν μια ώρα την έκανα την αγορά αλλα μου ειπε η ταμείας οτι πρωτα θα μπουν άμεσα οι πόντοι 966*4 πόντους δηλαδή 3.864 πόντοι και μέχρι 14-5 θα μπουν οι υπόλοιποι 112.000 περιπου πόντοι! Επέλεξα να την πάρω εγώ αλλιως ειχε από Παρασκευή δρομολόγιο, με κατεβασμένα καθίσματα χωρεσε σε εμενα!

Τι αυτοκίνητο? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Θα προτεινα να μπει ενα τελος στον τιτλο εαν γινεται μιας και η προσφορα της συγκεκριμενης LG τελειωσε για οποιον προλαβε.

Η να ανοιξει ενα αλλο ξεχωριστο για τα υπολοιπα μοντελα τηλεορασεων που βγαινουν φθηνα.

Τελος να πω οτι και εγω αγορασα την LG BX απο την προηγουμενη προσφορα του Κωτσου(εμμεσα 650περιπου ευρω),και πιο πολυ ξενερωσα γιατι πεσανε πολυ σε τιμη οι ακριβοτερες 55 και ειδικα η 48αρα CX,αλλα ετσι πανε αυτα.

Τι να πουν και αυτοι που τις χρυσοπληρωσαν αυτες τις τηλεορασεις παλιοτερα.

Καλα να ειμαστε στο μελλον,να ξαναπετυχουμε τετοια στο μελλον.

 

 

Ποια αγόρασες δεν κατάλαβα,την 55 ή την 65;Η προηγούμενη προσφορά του Κωτσοβολου ποια ήταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...