Προς το περιεχόμενο

LG 55BX MEDIA MARKT 1199 ( εμμέσως 639 με Go4More) [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ] [Ολες με 30% επιστροφη Εθνικης][UPD: ΔΕΝ ΜΠΗΚΑΝ ΟΙ ΠΟΝΤΟΙ !!! ]


Aduatiques

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, POUARO είπε

Δεν εχει επιλογη δεν προχωραει!!! ποια επιλογη κανουμε??

Απλά πληρώνεις και περιμένεις να μπουν οι πόντοι. 

Προυποθεση να συμμετέχει η κάρτα σου στο go4more. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Στο site της mediamarkt αν πατήσεις το μπανερ της LG σε παραπέμπει να κατεβάσεις τους όρους της pre-paid LG, εκεί λοιπόν αναφέρει το LA μοντέλο. Ας το τσεκάρει και άλλος να είμαστε σίγουροι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, emtr3 είπε

Στο site της mediamarkt αν πατήσεις το μπανερ της LG σε παραπέμπει να κατεβάσεις τους όρους της pre-paid LG, εκεί λοιπόν αναφέρει το LA μοντέλο. Ας το τσεκάρει και άλλος να είμαστε σίγουροι 

το σιτε που σου έβαλα εγω δε κάνει?

3] Η συμμετοχή στην προωθητική ενέργεια ισχύει για αγορές περιοριστικά των μοντέλων της κατηγορίας προϊόντων LG OLED TVs και συγκεκριμένα των μοντέλων OLED65BX6LΑ/LB και OLED55BX6LΑ/LB που θα πραγματοποιηθούν εντός του ανωτέρω χρονικού διαστήματος της παρούσας προωθητικής ενέργειας.

 

Είδα τι λες αλλά εγω προτιμώ το link από την ίδια την LG. To media markt εχει παλιό αρχείο προφανώς

Σήμερα η Διαφορά ειναι τα 100 ευρω του Media Markt. 

Αυριο απλά θα ειναι 100 ευρω λιγότερα. Πάλι ειναι μεγάλη προσφορά για πριν το Πάσχα θεωρώ

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, emtr3 είπε

Στο site της mediamarkt αν πατήσεις το μπανερ της LG σε παραπέμπει να κατεβάσεις τους όρους της pre-paid LG, εκεί λοιπόν αναφέρει το LA μοντέλο. Ας το τσεκάρει και άλλος να είμαστε σίγουροι 

Πάντως η LG έχει την καλύτερη εξυπηρέτηση από εταιρία που έχω δει το θεωρώ απίθανο να μην δώσουν την δωροεπιταγή. Να γίνει μπέρδεμα με την δωροεπιταγή από το media ή τους ποντουσ πιο πιθανό το θεωρώ από ότι με την lg.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, coyote2 είπε

το σιτε που σου έβαλα εγω δε κάνει?

3] Η συμμετοχή στην προωθητική ενέργεια ισχύει για αγορές περιοριστικά των μοντέλων της κατηγορίας προϊόντων LG OLED TVs και συγκεκριμένα των μοντέλων OLED65BX6LΑ/LB και OLED55BX6LΑ/LB που θα πραγματοποιηθούν εντός του ανωτέρω χρονικού διαστήματος της παρούσας προωθητικής ενέργειας.

 

Είδα τι λες αλλά εγω προτιμώ το link από την ίδια την LG. To media markt εχει παλιό αρχείο προφανώς

Σήμερα η Διαφορά ειναι τα 100 ευρω του Media Markt. 

Αυριο απλά θα ειναι 100 ευρω λιγότερα. Πάλι ειναι μεγάλη προσφορά για πριν το Πάσχα θεωρώ

Επειδή οι όροι που αναφέρει ο πωλητής μετράνε! Αν θες να έχουμε μεταξύ μας αντιπαράθεση, χωρίς παραγγελία και χασούρα 200€,κανενα πρόβλημα. Για όσους όμως θα κάνουν την παραγγελία καλό θα ήταν να το επιβεβαιώσουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, emtr3 είπε

Επειδή οι όροι που αναφέρει ο πωλητής μετράνε! Αν θες να έχουμε μεταξύ μας αντιπαράθεση, χωρίς παραγγελία και χασούρα 200€,κανενα πρόβλημα. Για όσους όμως θα κάνουν την παραγγελία καλό θα ήταν να το επιβεβαιώσουμε. 

Αναφέρεται στην LG αναφέρεται στο site των MM. Κρατήστε screenshot. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, emtr3 είπε

Επειδή οι όροι που αναφέρει ο πωλητής μετράνε! Αν θες να έχουμε μεταξύ μας αντιπαράθεση, χωρίς παραγγελία και χασούρα 200€,κανενα πρόβλημα. Για όσους όμως θα κάνουν την παραγγελία καλό θα ήταν να το επιβεβαιώσουμε. 

Να ξερεις για την δωροεπιταγή θα συνεννοηθείς με την lg απευθειας και όχι με την media markt 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 100 ευρω υποτίθεται ότι ειναι σε όλες τις συσκευές που πουλάει σήμερα 

 

3 λεπτά πριν, emtr3 είπε

Επειδή οι όροι που αναφέρει ο πωλητής μετράνε! Αν θες να έχουμε μεταξύ μας αντιπαράθεση, χωρίς παραγγελία και χασούρα 200€,κανενα πρόβλημα. Για όσους όμως θα κάνουν την παραγγελία καλό θα ήταν να το επιβεβαιώσουμε. 

δε θέλω... θέλω να χαρώ την αγορά μου. Ειλικρινά σε κατάλαβα. Αλλά έχω πάρει και τηλ στην LG και ζήτησαν τα στοιχεία μου και θα με πα΄ρουν αυριο για κατακύρωση παραγγελίας

Δε με ρώτησαν βεβαια Α ή Β... δε με ρώτησαν τίποτα γιατί το τμήμα των επιταγών είναι κλειστό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις τελευταίες πληροφορίες είναι ξεκάθαρο. Ευχαριστώ σας!! Άλλη μια φορά οι προσφορές στο insomnia καταπληκτικες και ενημερωμένες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις κάποιος αν μπορείς να αλλάξει το οριο αγορών της Go4More άμεσα; Μου λέει την επομενη εργάσιμη και έτσι δεν μπορείς να παρεις 65" :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...