Προς το περιεχόμενο

Η λειτουργία RTX Voice της Nvidia είναι συμβατή και με παλαιότερες GTX κάρτες γραφικών


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τους miners τί τους ενδιαφερει; Έτσι κι αλλιώς αυτοι έχουν τις καλές τις καρτες αυτό τον καιρό.

Εμένα πάντως μόνο η κάρτα μου λείπει, τον driver τον κατέβασα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"...η εταιρία κυκλοφόρησε και μία ελαφρώς τροποποιημένη έκδοση του ίδιου λογισμικού ώστε η λειτουργία αυτή να υποστηρίζεται και από παλαιότερες κάρτες γραφικών. .."

Eμ φυσικά. Επρεπε να το κάνει γιατί μόνο παλιές κάρτες μπορούν να βρεθούν... Μέχρι προχτές στο κίτρινο μαγαζί 1050ti στα 260 Ε και σήμερα δεν υπάρχει ούτε αυτή...

Επεξ/σία από Eloy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Νικηφόρος Μπαντούνας είπε

Δεν αναρωτιεμαι πλεον γιατι δεν μπορουσαμε να πιασουμε ιδια συχνοτητα, οταν μιλαγα για overpriced. Με τις σημερινες τιμες 3090+WaterBlock+Λουπα ικανη να σουταρει 400w που βγαζει μονη της η 3090 με λιγο κλοκιδι, φτανουμε πανευκολα τα 4000€. Για μια καρτα. Για Gaming. Να την χαρεις, αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να δωσω τοσα για καρτα εκτος αν καταληξω να κανω 3D Animation για καμια Disney...

Εσύ. Για κάποιον άλλο έχει αξία, έστω και συναισθηματική. Μην ξεχάσεις να τους πεις ενα μεγάλο ευχαριστώ, γιατί αυτοί οι "τρελοί" κινούν και πληρώνουν το RnD αλλιώς σήμερα θα ήσουν με μια κάρτα του 1980....Λίγο μυαλό δεν βλάπτει....

13 ώρες πριν, Herald είπε

Άμα ήταν 400watt δεν θα πήγαινα για κάστουμ λουπ. 520 στις καλές μέρες, μόλις αλλάξω και το τροφοδοτικό πάμε για 1000αρακι bios και όσο τραβήξει.

Τα λεφτά της έτσι και αλλιώς η κάρτα τα έβγαλε στο ορυχείο οπότε το value aspect είναι ψιλό αδιάφορο. Απλά είναι παράλογο με το να μου συζητάς για value σε ultra high end προιόν. Και την 6900xt δεν την λές και λουκούμι. 

Τα λεφτά της τα έβγαλε...μάλιστα. Να υποθέσω θα πάρεις κανένα Τεσλα??? Τι όχι?????

Επεξ/σία από jimarass26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimarass26 είπε

Τα λεφτά της τα έβγαλε...μάλιστα. Να υποθέσω θα πάρεις κανένα Τεσλα??? Τι όχι?????

Δεν χρησιμοποιώ αμαξι. Εχω ηλεκτρικο ποδηλατο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Herald είπε

Δεν χρησιμοποιώ αμαξι. Εχω ηλεκτρικο ποδηλατο. 

Κατάλαβα....τα έβγαλες τα λεφτά της κάρτας.....

Δεν εκπλήσομαι.... τσάμπα λεφτά...τσάμπα πετάλι...... προσπάθεια μηδέν

Επεξ/σία από jimarass26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jimarass26 είπε

Κατάλαβα....τα έβγαλες τα λεφτά της κάρτας.....

Δεν ξερω τι κατάλαβες, και δεν ειμαι και σίγουρος οτι με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια. Η καρτα βγαζει 300 με 400 το μηνα εδω και 5 μηνες. Do the math. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Herald είπε

Δεν ξερω τι κατάλαβες, και δεν ειμαι και σίγουρος οτι με ενδιαφερει να σου πω την αληθεια. Η καρτα βγαζει 300 με 400 το μηνα εδω και 5 μηνες. Do the math. 

400-500 από τι? cryptonite?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jimarass26 είπε

Κατάλαβα....τα έβγαλες τα λεφτά της κάρτας.....

Δεν εκπλήσομαι.... τσάμπα λεφτά...τσάμπα πετάλι...... προσπάθεια μηδέν

Ενω το αυτοκίνητο το κουβαλάς στη πλάτη σαν τους φλιντστονς. Μεγαλη προσπαθεια. Τι να πω, με τετοια επιχειρηματα πως θυμασαι να αναπνεεις δεν καταλαβαινω

Μόλις τώρα, jimarass26 είπε

400-500 από τι? cryptonite?

Δεν ειπα 400 500 και δεν εχρι σημασία απο τι. Δικο μου θεμα. Ετσι και αλλιως απτο trading τα βγαζω τα λεφτά και οχι απτο mining 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Herald είπε

Ενω το αυτοκίνητο το κουβαλάς στη πλάτη σαν τους φλιντστονς. Μεγαλη προσπαθεια. Τι να πω, με τετοια επιχειρηματα πως θυμασαι να αναπνεεις δεν καταλαβαινω

Το πρόβλημα δεν το βλέπεις? Θες με μηδεν προσπάθεια να βγάλεις όφελος.....δεν θα βγει. Νομοτελειακό......και ιστορικά αποδεδειγμένο. Μη σου πω και μαθηματικά......Προς το παρόν είσαι μέσα λόγω ΔΕΗ

2 λεπτά πριν, Herald είπε

Ενω το αυτοκίνητο το κουβαλάς στη πλάτη σαν τους φλιντστονς. Μεγαλη προσπαθεια. Τι να πω, με τετοια επιχειρηματα πως θυμασαι να αναπνεεις δεν καταλαβαινω

Δεν ειπα 400 500 και δεν εχρι σημασία απο τι. Δικο μου θεμα. Ετσι και αλλιως απτο trading τα βγαζω τα λεφτά και οχι απτο mining 

Για το ποδήλατο καλά κάνεις και μπράβο που στηρίζεις νέα πράγματα. Θα ήθελα όμως και λίγο "πετάλι".....ξέρεις αυτό που λέμε ιδρώτας.....Το νόημα πιάσε. Εύκολη δεν υπάρχει... παρά μόνο για όσους έχουν ήδη προσπαθήσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jimarass26 είπε

Το πρόβλημα δεν το βλέπεις? Θες με μηδεν προσπάθεια να βγάλεις όφελος.....δεν θα βγει. Νομοτελειακό......και ιστορικά αποδεδειγμένο. Μη σου πω και μαθηματικά......Προς το παρόν είσαι μέσα λόγω ΔΕΗ

Ενταξει, ειμαι μεσα λογω δεη. 18 Μαρτίου εβγαλα 4k σε μια ωρα και 20 λεπτά, τα οποια βρίσκονται στο λογαριασμο μου. Νομιζω καλυπτουν την δεη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Herald είπε

Ενταξει, ειμαι μεσα λογω δεη. 18 Μαρτίου εβγαλα 4k σε μια ωρα και 20 λεπτά, τα οποια βρίσκονται στο λογαριασμο μου. Νομιζω καλυπτουν την δεη

Αγοράζω τον κρυπτονίτη σου με 0,10 cents.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Abcd1987 είπε

Ρε παιδιά εταιρίες είναι κέρδη θέλουν, αν τα βάλουν όλα με την μια πως θα μας αρμεγουν. 

Ε ναι έβγαλε feature σε κάρτες 5ετίας που είναι doa για να σε αρμέξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την κατακόρυφη άνοδο της ανάγκης για τηλεδιασκέψεις αλλα και της επιθυμία πολλών να ξεκινήσουν το streaming , πολυ θετικό το βλέπω αυτο..

Ποσο μαλλον με την τρέχουσα κατάσταση,με μηδέν διαθεσιμότητα σε καινούργιες κάρτες , και τιμές στο Θεό για όσες γίνονται in stock για μερικά δευτερόλεπτα δλδ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...