Προς το περιεχόμενο

Πρότζεκτ και altcoins που ίσως έχουν μέλλον(κατα την ταπεινή και τιποτένια γνώμη μας)


FromMyAshesRRR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

 

Ακομα το διαφημιζεις για να βγαλεις τα σπασμενα?

Α, καλό εδώ είσαι κακοπροαίρετε ; Εσύ πιστεύεις πως εδώ οι ινσομνιακοι μπορούμε να ανεβάσουμε την τιμή κάποιου από τα τοκεν εκεί έξω;  😂 να έκανα διαφήμιση κάποιο μικρό μεμε τοκεν να είναι valid αυτά που λες,  αλλά είσαι τελείως άκυρος....  

"σπασμενα" ονομάζεις τον μόνο τρόπο για να βγάλεις λίγο από τα 11000 ΣΦΙΝ που υπάρχουν εκεί έξω;  ξέρεις πως το ΣΦΙΝ είναι το Νο 1 τοκεν που είχε φτάσει τα 140κ δολλάρια έτσι?  😉 

ΕΞΦΙ και ΣΓΒ βγάζουν κάθε μέρα χρήμα....ειτε ανέβει είτε όχι κάμω φαρμινγκ οπότε.... Με βολεύει να καθυστερήσει λιγάκι ακόμα για να αγοράσω λίγο ακόμα. . Μην είσαι επιλεκτικός στο τι διαβάζεις 😉

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 500
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Αγαπημένο Coin του @FromMyAshesRRR

 

 

To έχω βάλει στάκιγκ και δεν το κοιτάω κάν, Έχει κάνει και 90% πάνω απο σήμερα που τον έβγαλε ο Thinking Crypto σε συνέντευξη. Αυτά είναι, έτσι είναι οι εγκεφαλοπλυμένοι....βλέπουν ένα βίντεο και φουντάρουν σαν μαλάκες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δούμε ΧΙΟ… το βλέπω να κάνει κάτι τύπου σολανα και πολύ μικρό μάρκετ καπ… πολύ καλή περίπτωση φαίνεται και το joe… αλλά δεν το πολύ έχω ψάξει ακόμα… τρελές αμοιβές δίνει για staking…avax και flr πιστεύω θα κυριαρχήσουν τα επόμενα χρόνια…

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/4/2022 στις 11:31 ΜΜ, panosbel είπε

Για να δούμε ΧΙΟ… το βλέπω να κάνει κάτι τύπου σολανα και πολύ μικρό μάρκετ καπ… πολύ καλή περίπτωση φαίνεται και το joe… αλλά δεν το πολύ έχω ψάξει ακόμα… τρελές αμοιβές δίνει για staking…avax και flr πιστεύω θα κυριαρχήσουν τα επόμενα χρόνια…

x100 το 2022? Πολύ αισιόδοξο τον βλέπω!

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

x100 το 2022? Πολύ αισιόδοξο τον βλέπω!

 

 

Άσε το είδα σακη… συνήθως δεν κάνει predictions ο πανος… φώναζε εδώ και ένα χρόνο αγόρασε avax έκανε τρελό ραν, αγόρασε pyr έκανε τρελό ραν, αγόρασε quant επίσης… Ε λέω τώρα με το ΧΙΟ θα είμαι μέσα 😈 αυριο θα αγοράσω κι αλλά από αυτά ενώ θα έπαιρνα κανονικά χρπ 😛 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

x100 το 2022? Πολύ αισιόδοξο τον βλέπω!

 

 

προμο τη λαλακια του κανει μη δινεις σημασια. 

Βάση τιμών ωστόσο ειναι ρεαλιστικο το 100Χ αφου θελει μολις 300Μ για να το πετυχει. 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΧΙΟ είδα πως θα έχει και λίστιγκ το Άκουα της Στέλλαρ(ΧΛΜ) αν είναι όντως έτσι καλή φάση θα έχει. Ναί τρελά τα ROI αλλά αυτό το κλέίσιμο για 1-6-12 μήνες δεν μου αρέσει (αλλιώς χάνεις τον πολλαπλασιαστή) . 

Επίσης στην αρχή που διάβαζα το τοκενομικς είδα πως είναι το ίδιο σχεδόν με το Άκουα. Και εκει πέρνεις ντρόπς και κάνεις ψήφο κτλ. 

Δέν θα το ρισκάρω τώρα, θα επικεντροθώ σε αυτά που έχω. Άν ήμασταν στην αρχή του μπούλραν θα το ρίσκαρα. Θα το μετανιώσω το ξέρω.. αλλα δε βαριέσαι κάποια στιγμή μουν θα δουμε θελει δεν θελει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα καταπληκτικό βίντεο αποσπασμα απο την εκθαμποτική ανεπανάληπτη άκρος intelligent τρομακτική γυναικα Ντανιέλα Καμπόνε με θέμα το ακατανόμαστο....

Θυμάστε που είχα γράψει για το ακατανόμαστο και το πώς η τιμή του την ανεβάζουν τεχνιτά έ ; το 2020 το είχα ανεβάσει, δέν μπορώ να το βρώ δυστυχώς, ίσως κάποιος μαξιμαλιστής φασιστάκος που δέν του άρεσε το ξεπρόστιασμα να το έσβησε γιατί η αλήθεια πονάει. 

Το μεγαλύτερο rugpull του αιώνα θα γίνει και όλοι θα τρέχουν να λένε "α εγώ το ήξερα εγώ έτσι εγώ αλλιώς". 

Οι λόγοι που δέν το γουστάρω απο την αρχή είναι γνωστοί. 

Ακούστε για το τέδερ που λέει και το πώς τυπώνουν τέδερ αβέρτα και πως την τιμή του ακατανόμαστου την ανεβάζουν όσο θέλουν. 

https://vimeo.com/manage/videos/697476864

image.png.5c2ffb68e62af911519131abc75a2b68.png

Στις 6/4/2022 στις 10:38 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Το ΧΙΟ είδα πως θα έχει και λίστιγκ το Άκουα της Στέλλαρ(ΧΛΜ) αν είναι όντως έτσι καλή φάση θα έχει. Ναί τρελά τα ROI αλλά αυτό το κλέίσιμο για 1-6-12 μήνες δεν μου αρέσει (αλλιώς χάνεις τον πολλαπλασιαστή) . 

Επίσης στην αρχή που διάβαζα το τοκενομικς είδα πως είναι το ίδιο σχεδόν με το Άκουα. Και εκει πέρνεις ντρόπς και κάνεις ψήφο κτλ. 

Δέν θα το ρισκάρω τώρα, θα επικεντροθώ σε αυτά που έχω. Άν ήμασταν στην αρχή του μπούλραν θα το ρίσκαρα. Θα το μετανιώσω το ξέρω.. αλλα δε βαριέσαι κάποια στιγμή μουν θα δουμε θελει δεν θελει :P

διόρθωση εδώ..... Aqua ναί.... όχι όμως Aquarius το οποίο είναι της Στέλλαρ ΧΛΜ...  λάθος σόρρυ. 

image.png.fb2aab59418e2076e19cee6eedf73677.png

Το Aquarius της  Stellar XLM. 

image.png.72fee90806ae506432006bfccc886823.png

Το ΧΙΟ της BlockZero

 

image.png.be175ef3e41b7b37713cb49b7aee6998.png

Σχεδόν τα ίδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.png.f1eb85765f0d5edc775406eec72012f4.png

Εδώ έχουμε πατήματα του τριγώνου. Εκεί δοκιμάζει να δεί η τιμή το τί θα κάνει. 

Εάν κάνουμε ένα ζούμ θα δουμε πως μέσα στο τρίγωνο αυτό, υπάρχει ένα άλλο τρίγωνο οπου μας οδηγεί η τιμή.

Εάν το (1) σπάσει τα 0.74 τότε θα μας κατεβάσει στο (2) στα 0.70

image.png.a70e56f45e20c78f3abf1f1841879c95.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

image.png.0647f6ad0ed124b13002584c6244d9f1.png

Πολύ απότομα μας σήκωσε το κεφάλι. Γιά να δούμε αν είναι μιά τελευταία προσπάθεια και μετά μας πέσει με το κεφάλι πρώτα προς τα κάτω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/4/2022 στις 1:15 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

image.png.f1eb85765f0d5edc775406eec72012f4.png

Εδώ έχουμε πατήματα του τριγώνου. Εκεί δοκιμάζει να δεί η τιμή το τί θα κάνει. 

Εάν κάνουμε ένα ζούμ θα δουμε πως μέσα στο τρίγωνο αυτό, υπάρχει ένα άλλο τρίγωνο οπου μας οδηγεί η τιμή.

Εάν το (1) σπάσει τα 0.74 τότε θα μας κατεβάσει στο (2) στα 0.70

image.png.a70e56f45e20c78f3abf1f1841879c95.png

To έσπασε το 0.74 οπότε επόμενη στάση τα 0.70 image.png.5133eb91312e5855f21bd277b5563397.png

MACD, RSI , TSI δείχνουν πως ακόμη δεν πατώσαμε. 

Οπότε έχουμε ακόμα 4 μερούλες. 

Αυτή την στιγμή είμαστε μέσα στο πράσινο τρίγωνο (το μεγάλο τρέντ απο την αρχή του μπουλραν)  και έχουμε σπάσει το κίτρινο τρίγωνο και προσπαθεί να ξαναμπεί μέσα του. Δέν βλέπω να το καταφέρνει όμως και να μας ρίχνει στο 0.70 που είχα πεί. Επειδή δέν μπορούμε να αγοράσουμε πάντα τον πάτο, σκέφτομαι να αγοράσω στα 0.70 και αμα πέσει στα 0.68 και ΑΜΑ πέσει και στα 0.65 ακόμα λίγα. Έτσι θα τα μοιράσω. Αλλιώς έχασα την ευκαιρία μου, δέν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας. 

image.png.7e13a38fa3ecf9dde8f271d9670c5300.png

image.png.0003231e33f95ff0064ed3334ad53d2f.png

 

H αρκουδοσημαία έπρεπε να μας κατεβάσει στα 0.72 , ίσως όμως το δούμε στο τέλος της ημέρας. 

Να δούμε που θα είμαστε στις 16-18 απρίλι. 

(σημείωση) απο άλλα συναλλακτήρια αν κάνει κανείς τους υπολογισμούς θα βρεί αλλού να τέμνονται οι τιμές όπως και αν κοιτάξεις το Heikin ashi που δείχνει πιό ξεκκάθαρα. Στο περίπου κάνουμε τον υπολογισμό σύμφωνα με το συναλλακτήριο που χρησιμοποιούμε. Εγώ χρησιμοποιώ το γαμω Μπίτρου (προσωπικά το βρίσκω εύχρηστο και έχει όλα που θέλω) 

επίσης χρησιμοποιώ και το trading view γιατί έχει και διάφορα script απο χρήστες και βλέπεις άλλους τρόπους υπολογισμου που χρησιμοποιούνε. 

Γιατί θα ξεκκινήσω στα 0.70 να αγοράσω ; Γιατί βλέπω το μομμεντουμ να είναι μικρό στην δεύτερη αρκουδοσημαία οπότε τα αρκούδια αποδυναμώνονται και θα αρχίσουν οι ταύροι να παίρνουν τα ινία. 

image.png.81f1bede22881679cb07d7b15e59d94e.png

Επειδή όμως τα 0.10 σεντ απο τα 0.75 στα 0.65 δέν είναι και τόση μεγάλη, για ένα υγειές πάτημα, καλό είναι να πάμε στα 0.65 και απο κεί και μετά σιγά σιγά η άνοδος και το σκαρφάλωμα προς τα 0.82-0.85 μέσα ιουνίου και σπάσιμο για ΑΤΗ τέλος ιουλίου. (φυσικά ευχόμαστε να έχει φάει τα μουτρα τους το ΣΕΚ και να ξεκκαθαρίσει η υπόθεση) 

image.png.9e0aefd411e0ed766950bc35bc508cb2.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...