Προς το περιεχόμενο

Εκπτωσεις στο γερμανο σε smartphones


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, panospeter είπε

έλεγα να πάρω καλώδιο adapter και όχι docking station.

Παρόλα αυτά είναι καλή ιδέα (baseus).

Μόνο μια απορία.

Για να βάλεις το κινητό στο docking πρέπει να βγάλεις την θήκη ?

Το usb-c που συνδέεται το κινητό είναι περιστρεφόμενο ή υπάρχει η πιθανότητα το κινητό να κάθετε στον αέρα (στηριζόμενο μόνο απο το usb-c) ?

To οικονομικό που έχω εγώ έχει και 3 επιφάνειες από λάστιχο σε διαφορετικό πάχος για να κάθεται το κινητό πάνω.

Λέει ότι πρέπει να το βγάλεις από τη θήκη αλλά και με θήκη μια χαρά παίζει. Ίσως το λένε για να αποσύγουν τον κίνδυνο υπερθέρμανσης.

Αξίζει πάντως να έχει και παραπάνω usb θύρες, βάζεις πληκτρολόγιο, ποντίκι, φλασάκια κτλ.
Πέρα από αυτό, έχεις και το κινητό όρθιο σαν 2η οθόνη για επιπλέον λειτουργίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, 1nsom-n1k είπε

Καταχωρημένη λέει η δική μου. 

Σε nova 5t αν θυμάμαι καλά μετά τη δική μου. Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις αν είναι το μαύρο και αν έγινε τηλεφωνικά ή μέσω του site για να τους κραξω λίγο αύριο. Σε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι, αισθητήρας φωτός είναι. Αν ακουμπήσεις με το δάχτυλο, όπως όταν ακουμπάει στο αυτί, τότε σβήνει η οθόνη.

Επεξ/σία από gr234567
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gr234567 είπε

Όχι, αισθητήρας φωτός είναι. Αν ακουμπήσεις με το δάχτυλο, όπως όταν ακουμπάει στο αυτί, τότε σβήνει η οθόνη.

Ω ρε φίλε! Να σαι καλά! Γι αυτό δεν εμφανίζεται σε καμία άλλη εφαρμογή και μόνο στην κλήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα προχτές ένα Nova 5T. Όλα καλά μόνο που για να φτάσω στην τελευταία έκδοση του λειτουργικού έπρεπε να κατεβάσω όλες τις προηγούμενες. Δηλαδή ήρθε με την 9, κατέβασε την 9.1 (400mb), μετά την 10(4GB), μετά την 10.1(400mb) και μετά άλλη μια (100mb). Λίγο κουφό αλλά οκ. Κατά τα άλλα από λίγο που το δούλεψα, όλα μια χαρά. Φαίνεται να πιάνει και 4G+ ενώ με τα xiaomi redmi note 7/8 που υπάρχουν στο σπίτι μόνο 4G έχω δει.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον ts!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, archimidis είπε

Σε nova 5t αν θυμάμαι καλά μετά τη δική μου. Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις αν είναι το μαύρο και αν έγινε τηλεφωνικά ή μέσω του site για να τους κραξω λίγο αύριο. Σε ευχαριστώ.

Είχα κάνει την παραγγελία από το site με παραλαβή στο χώρο μου, πλήρωσα με χρεωστική και είχα κάνει χρήση και ενός κωδικού που είχα λόγω αναβάθμισης σε καρτοσυμβόλαιο. Έκανα την παραγγελία την δεύτερη φορά που έβαλε το μπλε διαθέσιμο, δεν πρόλαβα την πρώτη με το μαύρο. 

Επειδή το παρακολουθώ καιρό το συγκεκριμένο κινητό αρχικά είχε μόνο το μωβ στα 299, μετά εβαλε το μαύρο μόνο διαθέσιμο στα 299 για κάμποσο διάστημα (1-2 εβδομάδες)  και στο οποίο έπειτα εφάρμοσε την έκπτωση και το έβαλε 189, και αφού εξαντλήθηκε έβαλε για λίγο διαθέσιμο το μπλε, (το οποίο μέχρι τότε δεν το είχα δει διαθέσιμο ποτέ στους σχεδόν 3 μήνες που το κοίταζα καθημερινά), και το οποίο παρήγγειλα.  

Προσωπικά δεν με πειράζει να περιμένω και ένα μήνα ακόμα αρκεί να παραλάβω, δεν ξέρω αν με καθυστερούν λόγω χρώματος ή λόγω του ότι είχα βάλει και τον εκπτωτικό κωδικό από την επιδότηση, ελπίζω να μην την ακυρώσουν πάντως. 

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω, τώρα διάβασα το μήνυμα. 

Καλή Ανάσταση! 

Επεξ/σία από 1nsom-n1k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, 1nsom-n1k είπε

Είχα κάνει την παραγγελία από το site με παραλαβή στο χώρο μου, πλήρωσα με χρεωστική και είχα κάνει χρήση και ενός κωδικού που είχα λόγω αναβάθμισης σε καρτοσυμβόλαιο. Έκανα την παραγγελία την δεύτερη φορά που έβαλε το μπλε διαθέσιμο, δεν πρόλαβα την πρώτη με το μαύρο. 

Επειδή το παρακολουθώ καιρό το συγκεκριμένο κινητό αρχικά είχε μόνο το μωβ στα 299, μετά εβαλε το μαύρο μόνο διαθέσιμο στα 299 για κάμποσο διάστημα (1-2 εβδομάδες)  και στο οποίο έπειτα εφάρμοσε την έκπτωση και το έβαλε 189, και αφού εξαντλήθηκε έβαλε για λίγο διαθέσιμο το μπλε, (το οποίο μέχρι τότε δεν το είχα δει διαθέσιμο ποτέ στους σχεδόν 3 μήνες που το κοίταζα καθημερινά), και το οποίο παρήγγειλα.  

Προσωπικά δεν με πειράζει να περιμένω και ένα μήνα ακόμα αρκεί να παραλάβω, δεν ξέρω αν με καθυστερούν λόγω χρώματος ή λόγω του ότι είχα βάλει και τον εκπτωτικό κωδικό από την επιδότηση, ελπίζω να μην την ακυρώσουν πάντως. 

Συγνώμη που άργησα να απαντήσω, τώρα διάβασα το μήνυμα. 

Καλή Ανάσταση! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. 

Πάντως επικοινώνησα πάλι μαζί τους σήμερα τηλεφωνικά και η πρόταση τους ήταν να πάρω τηλέφωνο στα καταστήματά τους μιπως κάπου το βρω διαθέσιμο... Είναι τελείως γελοίοι. 

Τους έστειλα και ένα μειλ με ευγενικό κράξιμο. Αναλόγως και της απάντησης τους θα προχωρήσω σε καταγγελία της ερχόμενη εβδομάδα στο συνήγορο του καταναλωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/4/2021 στις 11:57 ΠΜ, sir ImPeCaBlE είπε

Παρέλαβα προχτές ένα Nova 5T. Όλα καλά μόνο που για να φτάσω στην τελευταία έκδοση του λειτουργικού έπρεπε να κατεβάσω όλες τις προηγούμενες. Δηλαδή ήρθε με την 9, κατέβασε την 9.1 (400mb), μετά την 10(4GB), μετά την 10.1(400mb) και μετά άλλη μια (100mb). Λίγο κουφό αλλά οκ. Κατά τα άλλα από λίγο που το δούλεψα, όλα μια χαρά. Φαίνεται να πιάνει και 4G+ ενώ με τα xiaomi redmi note 7/8 που υπάρχουν στο σπίτι μόνο 4G έχω δει.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον ts!

Αυτό λες ?

Εγώ για να πάω το galaxy note 10  απο android 9 σε 11 (και τα αντίστοιχα update του  ui της samsung) πέρασαν 2,5 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε κάποιος επικοινωνια από όσους είναι στο περίμενε/ακυρα? Υπάρχει καμία περίπτωση να έχουν καινούργιες στοκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, imr είπε

Είχε κάποιος επικοινωνια από όσους είναι στο περίμενε/ακυρα? Υπάρχει καμία περίπτωση να έχουν καινούργιες στοκ?

Είναι Πάσχα ώρα, από Τρίτη φαντάζομαι ό,τι είναι να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, σε ένα κινητό που κοιτάω βγάζει προσφορά Μαΐου και δώρο επιταγή 200ευρω. Μόλις το βάλω στο καλάθι βγάζει τιμή 899 ευρώ.

Δεν έχω καταλάβει. Η τιμή είναι 899 και θα έχω επιπλέον δώρο επιταγή ή είναι 1099 μείον 200ευρω δωροπιταγη =899;

Αν ισχύει το δεύτερο, θα πληρώσω 899 η 1099 και θα πάρω δώρο επιταγή 200;

Μεγάλο μπέρδεμα ο Γερμανός

 

https://www.germanos.gr/product/telephony/mobile/smartphones-all/samsung-galaxy-s21-dual-5g-128gb-smartphone/?productId=20401234&fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-32494807659723658+-5262386175110350580+-128022028047821738

 

Απόκτησέ το 200€ φθηνότερα με Δωροεπιταγή, μόλις προστεθεί στο καλάθι! Επιπλέον μαζί θα έχεις 4 μήνες Youtube Premium. Ισχύει έως 5/3/2022 09.59πμ ενώ η εξαργύρωση της προσφοράς μπορεί να γίνει έως 5/4/2022 09.59 π.μ.  με βάση τα βήματα & τους όρους που αναφέρονται στην Επισκόπηση του προιόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι προσφορά που παίζει για τη σειρά S21 σε όλους τους μεγάλους. μέχρι χθες έπαιζε δώρο monitor, τώρα δωροεπιταγη μέχρι 200€. 

Πρακτικά το s21+ που σε ενδιαφέρει το έχουν οι αλυσίδες στα 899€. Τόσα θα πληρώσεις, χωρίς περαιτέρω 15% επιστροφή. Κοίτα στα mm καλύτερα που τρέχει ακόμα 20% επιστροφή (δες όρους στο σχετικό thread στις προσφορές) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, samsunglife είπε

Είναι προσφορά που παίζει για τη σειρά S21 σε όλους τους μεγάλους. μέχρι χθες έπαιζε δώρο monitor, τώρα δωροεπιταγη μέχρι 200€. 

Πρακτικά το s21+ που σε ενδιαφέρει το έχουν οι αλυσίδες στα 899€. Τόσα θα πληρώσεις, χωρίς περαιτέρω 15% επιστροφή. Κοίτα στα mm καλύτερα που τρέχει ακόμα 20% επιστροφή (δες όρους στο σχετικό thread στις προσφορές) 

Εκεί έχει 1099 ευρω (μείον έμμεσα 20% σε πόντους Πειραιώς) συν δώρο οθόνη 32".

Αν είχε 899 χωρίς οθόνη και με 20% επιστροφή θα ήταν καλή περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...