Προς το περιεχόμενο

Laptop Lenovo IdeaPad 3 15ARH05 AMD Ryzen 5 4600H / nVidia GeForce GTX 1650 623€


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ίσως να είμαι υπερβολικός αλλά το site ο τρόπος εγγραφής /τρόπος έκδοσης τιμολογίου  μου θυμίζει το track store που έκλεισε ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Αυτό περιγράφω και γω, αλλά αν το κάνεις στην πράξη θα δεις πως η αντικαταβολή ΔΕΝ ισχύει! (δεν στο δίνει καν σαν επιλογή)

Πράγματι δεν υπάρχει στην πράξη δυνατότητα αντιπαραβολής εφόσον εκ του νόμου απαγορεύεται με μετρητά για ποσά άνω των 500€
 

είναι όμως φορητός σε πολύ καλή τιμή για τα χαρακτηριστικά του, αξίζει να το ψάξει κανείς μήπως γίνεται να παραλάβει από το κατάστημα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, kva21 είπε

Πράγματι δεν υπάρχει στην πράξη δυνατότητα αντιπαραβολής εφόσον εκ του νόμου απαγορεύεται με μετρητά για ποσά άνω των 500€
 

είναι όμως φορητός σε πολύ καλή τιμή για τα χαρακτηριστικά του, αξίζει να το ψάξει κανείς μήπως γίνεται να παραλάβει από το κατάστημα 

Πληρώνεις στην κούριερ με κάρτα .. το χω κάνει δεν είναι λόγος αυτός για να μην έχει αντικαταβολή

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παραγγειλει ενα C640  2 in 1 και περιμενω αλλα επειδη με βλεπω να τρωω ακυρο και δε βρισκω σε αυτη τη τιμη αλλο αξιολογο 2 σε 1 με τρωει το χερι μου να παραγγειλω αυτο...

Βεβαια επειδη την επαθα με αλλο σκρουτζομαγαζο που πληρωσα και περιμενα 1 μηνα και δε φερανε ποτε το λαπτοπ,θα προτιμουσα  να βαλω τα +70Ε και να παρω το αλλο που ειναι απο πιο αξιοπιστο μαγαζι και με την Τι και το διπλασιο δισκο.Προσωπικα δεν υπαρχει περιπτωση να προπληρωσω σε σκρουτζομαγαζο.Εχουν δει τα ματια μας...

Παιζει και εκδοση με 120Hz οθονη.

Παντως στα 623Ε ειναι μπομπα προσφορα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, aGka8l είπε

Πληρώνεις στην κούριερ με κάρτα .. το χω κάνει δεν είναι λόγος αυτός για να μην έχει αντικαταβολή

Δημιουργούν αρκετές φορές προβλήματα οι courier σε ποσά πάνω από 500ευρω στα καταστήματα.

+ Ότι έχεις πολλαπλάσιες από το κανονικό  μη παραλαβές σαν κατάστημα σε αντικαταβολή για 500+ ευρώ επειδή ο πελάτης πρέπει να πληρώσει σε καταστήματα courier.

Άρα δεν φταίνε τα μαγαζιά που τα κόβουν αλλά οι πελάτες που δεν ξέρουν τι συμβαίνει με τέτοιες αντικαταβολες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω αυτές τις τιμές σε πολυ τίμια κομμάτια και ενώ έχω 3 voucher σκέφτομαι να τσιμπισω ένα , εχω και δυνατότητα να το παρω χωρίς ΦΠΑ οπότε θα βγεί περιπου στα 500€ . Δεν είναι κατάλληλο thread αλλά στην θέση μου τι θα κανατε με δεδομένο ότι υπάρχουν τα λεφτά αυτά και με την ψηφιακή περιμνα δεν παιζει τίποτα αξιόλογο; φυσικά μέχρι Ιουλιο που λήγουν οι κωδικοί ότι παρω θα το πουλήσω , δεν θα τα κρατήσω όλα. Μια συμβουλή γιατί βρίσκομαι σε δίλημμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Billator είπε

Δημιουργούν αρκετές φορές προβλήματα οι courier σε ποσά πάνω από 500ευρω στα καταστήματα.

+ Ότι έχεις πολλαπλάσιες από το κανονικό  μη παραλαβές σαν κατάστημα σε αντικαταβολή για 500+ ευρώ επειδή ο πελάτης πρέπει να πληρώσει σε καταστήματα courier.

Άρα δεν φταίνε τα μαγαζιά που τα κόβουν αλλά οι πελάτες που δεν ξέρουν τι συμβαίνει με τέτοιες αντικαταβολες.

Κοιτα ειναι αρκετές που εχουν φορητό POS , acs σίγουρα το χω κανει πολλές φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, aGka8l είπε

Κοιτα ειναι αρκετές που εχουν φορητό POS , acs σίγουρα το χω κανει πολλές φορές

Στην περιοχή σου ίσως, γενικά δεν υπάρχει στα περισσότερα καταστήματα στην Ελλάδα δημιουργώντας τα προβλήματα που αναφέρω.

Και επίσης αφού αγοράζεις αντικαταβολή δεν σε καλύπτει κανένας αν το κατάστημα σου την φέρει και εξαφανιστεί. Για αυτό πάντα πληρώνουμε με κάρτα ή paypal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panosem είπε

Στα 498,00€ τωρα... ξεπουλάει ή θα πέσει ακυρο-δάγκωμα ??

Εγώ γιατί βλέπω 663€;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panosem είπε

Στα 498,00€ τωρα... ξεπουλάει ή θα πέσει ακυρο-δάγκωμα ??

 

1 ώρα πριν, Georgegoum είπε

Εγώ γιατί βλέπω 663€;

 

1 ώρα πριν, panosem είπε

Μάλλον λόγω του επαγγελματικού προφίλ. αλλά αμέσως μετά την παραγγελία πήγε στα 535€

663.58 € + 9 € μεταφορικά το βλέπω τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...