Προς το περιεχόμενο

Media Markt 30% σε Yellows για τηλεοράσεις από 500€


AristidisZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγόρασα και εγώ μια τηλεόραση, οι πόντοι δεν είχαν μπει άμεσα όπως διαβάζω στους περισσότερους απο εσάς, χρειάστηκε να επικοινωνήσουν απο το mm με την τράπεζα και να γίνει κάποια διαδικασία απο αυτούς, και τους έβαλαν μετά απο μερικές μέρες. Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω κάποια παιδιά που μου είχαν εξηγήσει την προσφορά γιατί δεν την είχα καταλάβει πλήρως πριν απο μερικές μέρες εδώ. 

Επεξ/σία από antreasM77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορία σήμερα πηρα και εγώ μια LG στα 600 ευρώ και στην απόδειξη φάνηκαν απευθείας 90000 πόντοι 

Η αγορά έγινε σε φυσικό κατάστημα με χρεωστική 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά σορυ που ζαλίζω, αν πάρω σήμερα την 55 9086 της Sony, με καρτα Πειραιώς online χωρίς δόσεις χωρίς τίποτα, το 30 τοις εκατό των πόντων θα μπουν μέσα σε ένα μήνα? Θα μπουν όλα αλλά σταδιακά? Θα πρέπει να τους κηνυγησω με το δίκανο? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, JohNickZ είπε

Καλησπέρα παιδιά σορυ που ζαλίζω, αν πάρω σήμερα την 55 9086 της Sony, με καρτα Πειραιώς online χωρίς δόσεις χωρίς τίποτα, το 30 τοις εκατό των πόντων θα μπουν μέσα σε ένα μήνα? Θα μπουν όλα αλλά σταδιακά? Θα πρέπει να τους κηνυγησω με το δίκανο? Ευχαριστώ!

Όχι φίλε μου λογικά δε θα έχεις θέμα. Έκανα αγορά τηλεόρασης στις 4 Ιουνίου online από το site τους, την παρέλαβα την Τετάρτη 09 του μηνός και για να είμαι ειλικρινής περίμενα να δω πόντους στα yellows αρχές Ιουλίου. Ε με διαψεύσανε και τους είδα χθες το Σάββατο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...