Προς το περιεχόμενο

Χρειάζομαι συμβουλή για το δάνειο μου στην Αγγλία.


sebilion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην εξαετια διαγραφεται οπως ειπαμε. Με πολλους αστερισκους σε οτι αφορα την επικοινωνια και το νταραβερι με τον πιστωτη, οποιος θελει διαβαζει, εκει ειναι η πληροφορια αναλυτικα και απο επισημο φορεα. 

η παραγραφη χρεων εγκλημάτων κτλ ειναι θεμελιωδης διαδικασια στον δυτικο κοσμο, καθομαι τωρα και εξηγω οτι η γη δεν ειναι επιπεδη. 

Καποιος που θα ριξει μαυρη πετρα πισω του και θα αλλαξει χωρα πιθανως δεν ενδιαφερεται καν για τοση πληροφορια. I m out. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TuXaKoS είπε

Λέει ότι διαγράφεται αν ΔΕΝ σε πάνε στο δικαστήριο. Από την στιγμή που σε πάνε στο δικαστήριο και βγει απόφαση, δεν υπάρχει παραγραφή. Κάτι που σου έχουν αναφέρει αρκετοί, το λέει και το άρθρο αλλά για κάποιο λόγο το αγνοείς. Δεν υπάρχει καμία πιθανότητα η τράπεζα και το Paypal να μην σε πάνε δικαστικά και να αφήσουν το οποιοδήποτε χρέος να παραγραφεί. Δεν μιλάμε για χρέος προς ιδιώτη εδώ. 

Never try to teach a pig to sing.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδιά! Χίλια συγνώμη που απαντάω τόσο αργά. Ήμουν πολύ χάλια αυτές τις ημέρες και Έτρεχα πάλι νοσοκομεία και γιατρούς και πάλι τσάμπα. Το μεγαλύτερο κομμάτι από το χρέος μου ήταν λόγω σπουδών. Κάτι είχαν φάει κόλλημα και δεν θελανε να μου δώσουν το φοιτητικό δάνειο και πήρα από τράπεζα. Το PayPal είναι αγορές ποιο πολύ και ταξίδια Ελλάδα για να δω πάλι άλλα θέματα υγείας. Και η πιστωτική είναι επειδή είμαι χαζή και δεν περίμενα ποτέ να αρρωστήσω από τίποτα. Αγόρασα κινητό και άλλα πράγματα και νόμιζα ότι θα μπορώ να δουλεύω, να είμαι καλά και να τα ξεχρεωνω πάντα. Θα ξαναπάρω τις τράπεζες πριν φύγω να τους ρωτήσω τι μπορεί να γίνει. Θέλω να τα πληρώσω, δεν θέλω να την κάνω Λούις, τα έφαγα αυτά τα λεφτά και θέλω να είμαι σωστή. Αλλά δεν μπορώ από Ελλάδα να πληρώνω 400 ευρώ τον μήνα σε δάνεια. Προτιμώ να πληρώνω λιγότερα για 10 χρόνια και να είναι σε καλύτερη κατάσταση πάρα να φάω τα μούτρα μου. Το θέμα είναι πώς θα πείσω τις τράπεζες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, sebilion είπε

Γειά σας παιδιά! Χίλια συγνώμη που απαντάω τόσο αργά. Ήμουν πολύ χάλια αυτές τις ημέρες και Έτρεχα πάλι νοσοκομεία και γιατρούς και πάλι τσάμπα. Το μεγαλύτερο κομμάτι από το χρέος μου ήταν λόγω σπουδών. Κάτι είχαν φάει κόλλημα και δεν θελανε να μου δώσουν το φοιτητικό δάνειο και πήρα από τράπεζα. Το PayPal είναι αγορές ποιο πολύ και ταξίδια Ελλάδα για να δω πάλι άλλα θέματα υγείας. Και η πιστωτική είναι επειδή είμαι χαζή και δεν περίμενα ποτέ να αρρωστήσω από τίποτα. Αγόρασα κινητό και άλλα πράγματα και νόμιζα ότι θα μπορώ να δουλεύω, να είμαι καλά και να τα ξεχρεωνω πάντα. Θα ξαναπάρω τις τράπεζες πριν φύγω να τους ρωτήσω τι μπορεί να γίνει. Θέλω να τα πληρώσω, δεν θέλω να την κάνω Λούις, τα έφαγα αυτά τα λεφτά και θέλω να είμαι σωστή. Αλλά δεν μπορώ από Ελλάδα να πληρώνω 400 ευρώ τον μήνα σε δάνεια. Προτιμώ να πληρώνω λιγότερα για 10 χρόνια και να είναι σε καλύτερη κατάσταση πάρα να φάω τα μούτρα μου. Το θέμα είναι πώς θα πείσω τις τράπεζες? 

Πρωτα απο ολα περαστικά,η υγεία είναι το πιο σημαντικό.

Αν δεν μιλήσεις με τις τράπεζες δεν μπορείς να ξερεις τι και αν θα βοηθήσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...