Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια επιλογής κινητού i phone


ΑναστασίαΣαρ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, jimis98 είπε

εσύ τι προάλλες δεν έλεγες για xiaomi και Huawei θέλεις?

Αν είχες γράψει αυτό το σχόλιο. Λογικά θα το έσβησαν οι Mods, μιας και είναι παντελώς άκυρο με όσα ρωτάει η TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, jimis98 είπε

τι προσβλητικα σχολια, οτι να ναι

Εκτός σπο προσβλητικά σχόλια, σβήνουν και  άσχετα με το θέμα σχόλια όπως τα δικά σου φαντάζομαι...

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, osfp1978 είπε

Τα προσβλητικά σχόλια τα σβηνουν οι διαχειριστές....Βασικα αυτα που θέλουν...Εδω εσβησαν και το δικο μου που απλα ανεφερα οτι τα iphone ειναι κινεζικα....πραγμα αληθες...Αν οι διαχειριστές νομίζουν οτι λεω ψεμματα ας πουν αυτοι που κατασκευαζονται και με τι συνθηκες....

 

5 ώρες πριν, jimis98 είπε

τι προσβλητικα σχολια, οτι να ναι

Και το δικό μου απαντητικό σχόλιο σε κάποιον από εσάς έσβησαν. Και τι έγινε? Move on

Επεξ/σία από Nabuko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, ΑναστασίαΣαρ είπε

Συγκεκριμένα το δικό σου δεν ήταν προσβλητικό προς εμένα, τα υπόλοιπα όμως σε ένα βαθμό ήταν κ πολύ καλά έκαναν οι διαχειριστές , τους συγχαίρω!!!

Οι " προάλλες " ήταν πριν δύο μήνες για Xiaomi και πρίν δύο χρόνια για Huawei.

Καλή σου συνέχεια!

σε εμενα παει η σποντα?

18 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Αν είχες γράψει αυτό το σχόλιο. Λογικά θα το έσβησαν οι Mods, μιας και είναι παντελώς άκυρο με όσα ρωτάει η TS.

δεν βρισκω ακυρο πανω στο θεμα αφορα,ελευθερια του λογου δεν εχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, jimis98 είπε

δεν βρισκω ακυρο πανω στο θεμα αφορα,ελευθερια του λογου δεν εχουμε?

Δεν έχει σχέση η ελευθερία λόγου με το συγκεκριμένο θέμα. Η κοπέλα ρώτησε κάτι πολύ συγκεκριμένο και περιμένει συγκεκριμένες απαντήσεις. Τώρα αν πριν 6 μήνες ήθελε Huawei, πριν 1 χρόνο αυτοκίνητο BMW και πριν 2 χρόνια διαμέρισμα στο Ψυχικό δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ρώτησε.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Δεν έχει σχέση η ελευθερία λόγου με το συγκεκριμένο θέμα. Η κοπέλα ρώτησε κάτι πολύ συγκεκριμένο και περιμένει συγκεκριμένες απαντήσεις. Τώρα αν πριν 6 μήνες ήθελε Huawei, πριν 1 χρόνο αυτοκίνητο BMW και πριν 2 χρόνια διαμέρισμα στο Ψυχικό δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ρώτησε.

Σε ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη !!!🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Δεν έχει σχέση η ελευθερία λόγου με το συγκεκριμένο θέμα. Η κοπέλα ρώτησε κάτι πολύ συγκεκριμένο και περιμένει συγκεκριμένες απαντήσεις. Τώρα αν πριν 6 μήνες ήθελε Huawei, πριν 1 χρόνο αυτοκίνητο BMW και πριν 2 χρόνια διαμέρισμα στο Ψυχικό δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ρώτησε.

Spoiler

 

Έχει σχέση για τους υπολοιπους που θα μπουν στο θεμα αυτο(και αλλα παρομοια),για να παρουν μια ιδεα για το αν αξιζει να αφιερωσουν χρονο ή οχι.

Εχουμε πετυχει παρα πολλες φορες παλιοτερα ατομα που ανοιγαν το ενα θεμα μετα το αλλο και ρωτουσαν για κινητα,απλα για να περασει η ωρα(παρολο που τα θεματα αυτα  υποτιθεται ανοιγαν για αμεση αγορα).

Επισης παλιοτερα τουλαχιστον, απαγορευόταν απο τους κανονες του forum να ανοιγονται σε συντομο χρονικο διαστημα,θεματα με ιδιο περιεχομενο.

Ουτε η φορμα που υπαρχει συμπληρωθηκε,προς διευκολυνση ολων. Να μυριζουμε τα νυχια μας δηλαδη καθε φορα,τι ενδιαφερει τον αλλο περισσοτερο,ενω υπαρχει μια φορμα για αυτο το σκοπο...

Καλα κανουν και σβήνονται τα προσβλητικα σχολια,αλλα να σκεφτομαστε και λιγο και τους υπολοιπους που συμμετεχουν στα θεματα αυτα..

 

Οπως και να εχει,οι απαντησεις που δωθηκαν στην πρωτη σελιδα καλυπτουν το λογο που ανοιχτηκε αυτο το θεμα για το ποιο κινητο αξιζει περισσοτερο και γιατι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θα γράψω κάτι επί του θέματος

Όσοι κράζετε το iphone 11 για την οθόνη του, ειλικρινά το έχετε δει από κοντά η μόνο στο youtube?

Το κινητό είναι εξαιρετικό όπως και η οθόνη του, σίγουρα αν ήταν amoled θα ήταν ακόμη καλύτερα αλλά σε κάθε περίπτωση η οθόνη εξαιρετική

Για τα διλήμματα της ts τώρα, θα έλεγα ότι το iphone 12 είναι πιο vfm αν μπορεί να ειπωθεί αυτό για ένα κινητό 700 ευρώ αλλά επειδή δεν είναι λίγα τα χρήματα ακόμη και με το 11 θα είσαι πολύ ευχαριστημένη

Τουλάχιστον εγώ σε παρόμοιο δίλημμα αγόρασα το iphone 11 για την κοπέλα μου καθότι το 12 ξέφευγε σε τιμή, παρόλα αυτά το 11αρι το έχει λατρέψει και όντως είναι πολύ καλό

Εγώ πριν είχα το s20 και τώρα έχω το pixel 5 οπότε μπορώ να έχω κάποιο μέτρο σύγκρισης

Για 11 pro θα έλεγα κατηγορηματικά όχι

Επεξ/σία από vasilisga
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, vasilisga είπε

Εγώ θα γράψω κάτι επί του θέματος

Όσοι κράζετε το iphone 11 για την οθόνη του, ειλικρινά το έχετε δει από κοντά η μόνο στο youtube?

Το κινητό είναι εξαιρετικό όπως και η οθόνη του, σίγουρα αν ήταν amoled θα ήταν ακόμη καλύτερα αλλά σε κάθε περίπτωση η οθόνη εξαιρετική

Για τα διλήμματα της ts τώρα, θα έλεγα ότι το iphone 12 είναι πιο vfm αν μπορεί να ειπωθεί αυτό για ένα κινητό 700 ευρώ αλλά επειδή δεν είναι λίγα τα χρήματα ακόμη και με το 11 θα είσαι πολύ ευχαριστημένη

Τουλάχιστον εγώ σε παρόμοιο δίλημμα αγόρασα το iphone 11 για την κοπέλα μου καθότι το 12 ξέφευγε σε τιμή, παρόλα αυτά το 11αρι το έχει λατρέψει και όντως είναι πολύ καλό

Εγώ πριν είχα το s20 και τώρα έχω το pixel 5 οπότε μπορώ να έχω κάποιο μέτρο σύγκρισης

Για 11 pro θα έλεγα κατηγορηματικά όχι

Τώρα η διαφορά τιμής τους είναι περίπου 100€ στο best price, ένα συν του 12 είναι ότι υποστηρίζει 5g μετά την οθόνη, έχω δει από κοντά το 11 κ όντως έχει αξιοπρεπή οθόνη απλά δεν έχω δει το 12 από κοντά..

Σε ευχαριστώ πολύ !!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα το 12 είναι καλύτερο vfm, καλύτερη οθόνη, νεώτερο chipset, καλύτερη κάμερα, ένα χρόνο νεώτερο που σημαίνει μεγαλύτερη σε διάρκεια υποστήριξη

Αν μπορείς να δώσει τα χρήματα παίρνεις το 12αρι

Ειδάλλως και το 11 είναι ένα πολύ καλό κινητό για τα χρήματα του

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...