Προς το περιεχόμενο

Έκδοση Διαβατηρίου


guidethe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, Locke_John είπε

Με βάση αυτό το μήνυμα, να αισιοδοξώ για έκδοση διαβατηρίου εντός μίας εβδομάδας;

θα κάνω αίτηση αύριο ή μεθαύριο σε κεντρικό Α.Τ. της Αθήνας.

Λογικά ναι, πήγε και η μητέρα μου το Σάββατο για ανανέωση και της είπαν να πάει την Πέμπτη να το πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 30/8/2021 στις 12:50 ΠΜ, poulinos είπε

περιπου ναι.και εμενα αν θυμαμαι καλα καμια βδομαδα εκανε πανω κατω.τις φωτογραφιες προσεχε να ειναι σωστες.παραβολα ετοιμα.πρεπει  να τα εκδοσεις αλλα και να τα πληρωσεις.(online)

ναι, αυτό με το παραβολο των 80κάτι ευρώ, μ ήρθε κάπως. μέσω ebanking τα εκδίδουμε απ' τις εφαρμογές τραπεζών μας;

εκλεισα κ εγώ ραντεβού για επόμενη εβδομάδα σε κεντρικό ΑΤ της Αθήνας κ μου είπαν 5-6 εργάσιμες ημέρες για την έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 31/08/2021 at 14:57, Locke_John said:

ναι, αυτό με το παραβολο των 80κάτι ευρώ, μ ήρθε κάπως. μέσω ebanking τα εκδίδουμε απ' τις εφαρμογές τραπεζών μας;

εκλεισα κ εγώ ραντεβού για επόμενη εβδομάδα σε κεντρικό ΑΤ της Αθήνας κ μου είπαν 5-6 εργάσιμες ημέρες για την έκδοση.

ναι απο ebanking. απλα προσεχε διοτι αμα θυμαμαι σωστα αλλο η εκδοση και αλλο το να το πληρωσεις.πρεπει να γινουν και τα 2 steps. οτι το εχεις πληρωσει θα το δεις στην κινηση του λογαριασμου αλλωστε.την ειχα πατησει παλια για αυτο το λεω και πηγα και φαινοταν απληρωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, poulinos είπε

ναι απο ebanking. απλα προσεχε διοτι αμα θυμαμαι σωστα αλλο η εκδοση και αλλο το να το πληρωσεις.πρεπει να γινουν και τα 2 steps. οτι το εχεις πληρωσει θα το δεις στην κινηση του λογαριασμου αλλωστε.την ειχα πατησει παλια για αυτο το λεω και πηγα και φαινοταν απληρωτο.

Σ'ευχαριστώ. 

Επέλεξα το παράβολο από την τράπεζα που με βόλευε (Άλφα), το πλήρωσα, αλλα δεν έχω λάβει στο email μου κάποιο έγγραφο, παρά μόνο τα στοιχεία πληρωμής, δλδ κωδικό πληρωμής, ονοματεπώνυμο μου κτλ. 

Θα πρέπει με κάποιο τρόπο να εκτυπώσω το ίδιο το παράβολο;

Edit: όλα οκ, απ την σελίδα gsis το βρήκα πληρωμένο το παραβολο και το κατέβασα σε PDF. To γράφει ως "πληρωμενο " στην σελίδα μου με τα παράβολα, στο gsis. Επίσης φαίνεται και στις κινήσεις του λογαριασμού μου ebanking ήδη, φαντάζομαι είναι οκ. Απλά έκανα "αντίστροφα" την διαδικασία, δλδ έβγαλα το παράβολο πρώτα από την τράπεζα κ μετά μπήκα στο gsis. 

Επεξ/σία από Locke_John
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
On 02/09/2021 at 19:22, Locke_John said:

Σ'ευχαριστώ. 

Επέλεξα το παράβολο από την τράπεζα που με βόλευε (Άλφα), το πλήρωσα, αλλα δεν έχω λάβει στο email μου κάποιο έγγραφο, παρά μόνο τα στοιχεία πληρωμής, δλδ κωδικό πληρωμής, ονοματεπώνυμο μου κτλ. 

Θα πρέπει με κάποιο τρόπο να εκτυπώσω το ίδιο το παράβολο;

Edit: όλα οκ, απ την σελίδα gsis το βρήκα πληρωμένο το παραβολο και το κατέβασα σε PDF. To γράφει ως "πληρωμενο " στην σελίδα μου με τα παράβολα, στο gsis. Επίσης φαίνεται και στις κινήσεις του λογαριασμού μου ebanking ήδη, φαντάζομαι είναι οκ. Απλά έκανα "αντίστροφα" την διαδικασία, δλδ έβγαλα το παράβολο πρώτα από την τράπεζα κ μετά μπήκα στο gsis. 

δεν χρειαζεται εκτυπωμενο.απλα ζητανε τον αριθμο του .βλεπουν οτι εχει πληρωθει και ολα ειναι ενταξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...