Προς το περιεχόμενο

Διαθεσιμότητα & εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών Xbox Series X & S


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 582
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 hours ago, solidsname1991 said:

Λοιπον μαγκες μου.Ειχα παει τη παρασκευη στο media markt συγγρου για να παρω ενα σεσουαρ μαλλιων. Οταν παω σε τετοια καταστηματα παντα παω στο gaming section... και μαντεψτε τη ειχαν ετοιμοπαραδοτο... 2 κομματια οποτε πηρα το ενα χωρις πολλα πολλα. Το θεμα ειναι δεν γνωριζω αν εχει φυγει το αλλο οποτε οποιος μενει κοντα και δεν προλαβε αρ ριξει μια ματια

Ξεχασα να αναφερω οτι το εκανα ηδη πρε ορντερ απο media markt οποτε και ακυρωσα την παραγγελεια στο ταμειο

μακαρι καθε φορα που πηγαινα για σεσουαρ να εφευγα με κονσολα 🤣

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση σε όσους παρέλαβαν. Η κονσόλα είχε μέσα καρτα για κανα μήνα game pass ή κάτι τέτοιο για νέους συνδρομητές? και αν ναι που ήταν γιατί δεν βρήκα κάτι και μου φάνηκε παράξενο...είχα την εντύπωση οτι όλες έχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, konstantin79 said:

Μια ερωτηση σε όσους παρέλαβαν. Η κονσόλα είχε μέσα καρτα για κανα μήνα game pass ή κάτι τέτοιο για νέους συνδρομητές? και αν ναι που ήταν γιατί δεν βρήκα κάτι και μου φάνηκε παράξενο...είχα την εντύπωση οτι όλες έχουν

Δεν έψαξα ιδιαίτερα καθώς έχω συνδρομή για κάμποσο ακόμα αλλά νομίζω πως δεν είχε κάτι μέσα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, thanasis00 είπε

Δε πρόλαβα τη προηγούμενη παρτίδα και τώρα έχει εξαντληθεί από όλα τα μεγάλα καταστήματα. Αν πάρει κάτι το μάτι σας πείτε μου, για Xbox Series X ενδιαφέρομαι, από τα επίσημα καταστήματα (πλαίσιο, public, mediamarkt, γερμανός, κοτσόβολος), περιοχή Αθήνα.

Καλημέρα και χρόνια πολλά,αν θέλεις έχω έναν αριθμό κράτησης από console club  στο Ν.Ηράκλειο που λήγη σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tompatrik είπε

Καλημέρα και χρόνια πολλά,αν θέλεις έχω έναν αριθμό κράτησης από console club  στο Ν.Ηράκλειο που λήγη σήμερα...

Καλημέρα, ευχαριστώ πολύ αλλά νομίζω δε θα καταφέρω να πάω μέχρι Ν.Ηράκλειο σήμερα... Ίσως το δει κάποιος άλλος που να μπορεί να πάει. Να σαι καλά πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, konstantin79 είπε

Μια ερωτηση σε όσους παρέλαβαν. Η κονσόλα είχε μέσα καρτα για κανα μήνα game pass ή κάτι τέτοιο για νέους συνδρομητές? και αν ναι που ήταν γιατί δεν βρήκα κάτι και μου φάνηκε παράξενο...είχα την εντύπωση οτι όλες έχουν

Δεν είχε κάρτα για Gamepass μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέρασα από έναν Κοτσόβωλο πριν λίγο, και μου είπε ότι είχαν λίγα Xbox Series X διαθέσιμα στη κεντρική τους αποθήκη, οπότε αν θέλετε περάστε μια βόλτα να ρωτήσετε.

Το Public Ζωγράφου είχε 2 ετοιμοπαράδοτα Xbox Series S αν ενδιαφέρεται κάποιος.

Επεξ/σία από thanasis00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα κ από μένα! Να ευχαριστήσω δημόσια τον tompatrik που μου παραχώρησε τον κωδικό της κράτησής του και μόλις απέκτησα το δικό μου/δικό του 🤣 Xbox series X. Να 'σαι καλά φίλε! Καλές γιορτές σε όλους εύχομαι!

Επεξ/σία από giannis_ps_21
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, aekoupoli είπε

Να είσαι καλά φίλε μου, αν ήσουν κοντά θα σε φιλούσα!!!! Το τσίμπησα!!!! Χρονιά Πολλά και καλή χρονιά να έχετε! με υγεία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...