Προς το περιεχόμενο

Tim Cook: Τα Android έχουν 47 φορές περισσότερο malware από το iOS


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

46 minutes ago, AtiX said:

Μετά από τόσα χρόνια περίμενα ορισμένοι εδώ μέσα να καταλάβουν τον απλούστατο κανόνα που ισχύει… 

το Android είναι ασφαλές όσο του επιτρέπει να είναι ο χρήστης η google του ενώ το iOS είναι ασφαλές όσο του επιτρέπει η Apple…

*Fixed

απλά η google δίνει μερικά "toys" εκεί σους android users να νομίζουν ότι έχουν τον πλήρη έλεγχο...🤪

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, intensobank είπε

α, ειστε πολλοι βρε....

μου θυμισες εκεινον τον τυπο με τα μαυρα γυαλια κατι προεδρος...αντιπροεδρος...

δεν μπορεσα να το διαβασω μετα απο 4 - 5 γραμμη τα παρατησα.

Υπουργός Προεδρίας στην αρχή, μετά πρωθυπουργός, μετά πρόεδρος και στο τέλος τρόφιμος στον Κορυδαλλό 😄 😄 😄.

PS. Όταν κάποιος αραδιάζει λέξεις χωρίς συνέχεια, κόμματα, τελείες, σύνταξη, πως μπορεί να περιμένει να τον πάρουν στα σοβαρά;
Εγώ δεν άντεξα ούτε 3 γραμμές.

Επεξ/σία από cp5120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, savvasf1 είπε

Δεν εχω αντιγραψει τιποτα οτι υσχειει αυτο λεω,αυτα που μου λες ακομα να στρωσουν,γιατι εσυ που μενεις Αμερικη γνωριζεις πολυ καλα οτι το πρωτο touch κινητο με αυτες τις εφαρμογες το εβγαλε η apple,μην συγκρινεις ενα επαγγελματικο λογισμικο το οποιο δουλευουν αυτοκινητοβιομηχανιες π/χ mercendes και εταιρειες κολοσοι με ipad και λογισμικα της apple και δεν βαζουν την google που τους ερχεται και πιο φθηνα στα δολαρια????Γιατι αν εισαι Αμερικη βλεπεις ολοκληρη η Αμερικη και το ποσοστο της τι λογισμικο δουλευει 

Και πάλι έχει λάθος. Η πρώτη εταιρία ήταν η blackberry στο μήνυμα. Όσο αναφορά τις αυτοκινητοβιομηχανίες πια λογισμικά της Apple δουλεύουν (επίσης αλλάζεις θέμα); Επίσης πως ξέρεις ότι δεν έχουν στρώσει εάν δεν τα χρησιμοποιείς; Εγώ που τα χρησιμοποιώ γιατί δεν έχω πρόβλημα;

 

 

 

Επεξ/σία από v_keis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, savvasf1 είπε

Δεν εχω αντιγραψει τιποτα οτι υσχειει αυτο λεω,αυτα που μου λες ακομα να στρωσουν,γιατι εσυ που μενεις Αμερικη γνωριζεις πολυ καλα οτι το πρωτο touch κινητο με αυτες τις εφαρμογες το εβγαλε η apple,μην συγκρινεις ενα επαγγελματικο λογισμικο το οποιο δουλευουν αυτοκινητοβιομηχανιες π/χ mercendes και εταιρειες κολοσοι με ipad και λογισμικα της apple και δεν βαζουν την google που τους ερχεται και πιο φθηνα στα δολαρια????Γιατι αν εισαι Αμερικη βλεπεις ολοκληρη η Αμερικη και το ποσοστο της τι λογισμικο δουλευει.Και αν το duo εσενα σου δινει προσβαση σε τραπεζες σε κλειδωμενες εφαρμογες οπως το face id να το παρουμε και εμεις..Το  λες και μονος σου για 2 δουλειες χρησημοποιεις 5 ξεχωριστες εφαρμογες για πες μας ενα μοντελο που παιρνει για 4 χρονια android να παμε να το παρουμε 

Το Duo είναι σαν το FaceTime. Το δακτυλικό αποτύπωμα είναι για τις πληρωμές. Όταν φοράς μάσκα πως ξεκλειδώνεις το κινητό σου;

This new policy isn’t just applicable to new devices. Samsung says that in addition to its latest products, eligible Galaxy devices released since 2019 will receive four years of security updates. This policy change applies to devices to both the monthly and quarterly security patch release schedule.

 

The eligible devices include handsets from the Galaxy Z, Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A, Galaxy M and Galaxy XCover series in addition to tablets from the Galaxy Tab lineup. All of these devices will receive regular security updates for a minimum of four years.

Επεξ/σία από v_keis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αλλαζω θεμα σε ρωταω απλα γιατι δουλευουν Αμερικη λογισμικα της apple και εγω Αμερικη το ειδα αυτο και οχι της google???Eχω android p30 pro μεχρι να αναιβει ενα story καιει καρβουνο σε σχεση με συσκευη apple που εχω...Η apple στην Γερμανια για παραδειγμα απεσυρε ολα τα pc και εδωσε τους υπαλληλους της ipad και δουλευουν και με αυτο φενεται ποσο πιο μπροστα ειναι το λογισμικο της apple,γιατι δεν πηρανε android tamplet να του ερθει πιο φθηνα γιατι οπως ξερεις η apple δυσκολα ριχνει τιμες

2 λεπτά πριν, v_keis είπε

Το Duo είναι σαν το FaceTime. Το δακτυλικό αποτύπωμα είναι για τις πληρωμές. Όταν φοράς μάσκα πως ξεκλειδώνεις το κινητό σου;

Το face id ειναι και για ξεκλειδωμα και για της πληρωμες πακετο.Οσο για την μασκα ξεφευγει η συζητηση γιατι ειναι κατι που γινετε 2 τελευταια χρονια εσυ για τα υπολοιπα χρονια της ζωης σου μασκα θα φορας????Εκτος και αν θες να κρυβεις το προσωπο σου...Η μηπως φωρουσες μασκα πριν τον ιο ΑΚΥΡΟ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, savvasf1 είπε

Δεν αλλαζω θεμα σε ρωταω απλα γιατι δουλευουν Αμερικη λογισμικα της apple και εγω Αμερικη το ειδα αυτο και οχι της google???Eχω android p30 pro μεχρι να αναιβει ενα story καιει καρβουνο σε σχεση με συσκευη apple που εχω...Η apple στην Γερμανια για παραδειγμα απεσυρε ολα τα pc και εδωσε τους υπαλληλους της ipad και δουλευουν και με αυτο φενεται ποσο πιο μπροστα ειναι το λογισμικο της apple,γιατι δεν πηρανε android tamplet να του ερθει πιο φθηνα γιατι οπως ξερεις η apple δυσκολα ριχνει τιμες

Γιατί είναι η Apple και δίνει Apple προϊόντα στους υπαλλήλους τους. Με άλλα λόγια η Microsoft θα δίνει στους υπαλλήλους Apple tablet ή Microsoft surface pro;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την mercedes σου ειπα πιο πανω στην Γερμανια και οχι μονο γιατι ολοκληρη mercedes πηρε apple ας τους δωσει tampet της samsung πιο φθηνα θα τους βγει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, savvasf1 είπε

Δεν αλλαζω θεμα σε ρωταω απλα γιατι δουλευουν Αμερικη λογισμικα της apple και εγω Αμερικη το ειδα αυτο και οχι της google???Eχω android p30 pro μεχρι να αναιβει ενα story καιει καρβουνο σε σχεση με συσκευη apple που εχω...Η apple στην Γερμανια για παραδειγμα απεσυρε ολα τα pc και εδωσε τους υπαλληλους της ipad και δουλευουν και με αυτο φενεται ποσο πιο μπροστα ειναι το λογισμικο της apple,γιατι δεν πηρανε android tamplet να του ερθει πιο φθηνα γιατι οπως ξερεις η apple δυσκολα ριχνει τιμες

Το face id ειναι και για ξεκλειδωμα και για της πληρωμες πακετο.Οσο για την μασκα ξεφευγει η συζητηση γιατι ειναι κατι που γινετε 2 τελευταια χρονια εσυ για τα υπολοιπα χρονια της ζωης σου μασκα θα φορας????Εκτος και αν θες να κρυβεις το προσωπο σου...Η μηπως φωρουσες μασκα πριν τον ιο ΑΚΥΡΟ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑ

Τα τελευταία δύο χρόνια αναιρείται αυτό που λες. Αυτή είναι η αλήθεια μέχρι στιγμής.

Και τα Samsung με το δακτυλικό αποτύπωμα ξεκλειδώνεις το κινητό σου και με το δακτυλικό αποτύπωμα πληρώνεις.

Το Duo είναι το FaceTime της Google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, NotAliki177 είπε

Τα Android έχουν βελτιωθεί τόσο που πλέον legit δεν υπάρχει διαφορά.

22 λεπτά πριν, NotAliki177 είπε

ε καλά αυτό είναι πιο τρύπιο και από το σουρωτήρι που έχεις. Και φαντάσου έχει μόνο ένα 7-8% στην αγορά και δεν ασχολείται και κανείς...

Γελάσαμε και σήμερα... να 'σαι καλά!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, savvasf1 είπε

Για την mercedes σου ειπα πιο πανω στην Γερμανια και οχι μονο γιατι ολοκληρη mercedes πηρε apple ας τους δωσει tampet της samsung πιο φθηνα θα τους βγει 

Δεν το ξέρω και δεν μπορώ να πω τίποτα. Αλλά σου έστειλα για τις αναβαθμίσεις. Οπότε τώρα θα πας σε Samsung κινητά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, v_keis είπε

Τα τελευταία δύο χρόνια αναιρείται αυτό που λες. Αυτή είναι η αλήθεια μέχρι στιγμής.

Και τα Samsung με το δακτυλικό αποτύπωμα ξεκλειδώνεις το κινητό σου και με το δακτυλικό αποτύπωμα πληρώνεις.

Το Duo είναι το FaceTime της Google.

Ε να πεταξουμε τα κινητα μας τοτες ολοι αφου ανερειτε,αλλα δες λιγο την λιστα με της πωλησεις των κινητων με τους υπαλληλους καθε εταιρειας και τα εσοδα του 2020 αλλα και του 2021 που βρισκεται η samsung και που η apple ποσα ατομα απασχολει ο ενας ποσα ο αλλος,μην συγκρινεις την samsung που δουλευει με panel οθονης και μπαταριες της lg απο την στιγμη που η apple ειναι αυτονομη παντου  

2 λεπτά πριν, v_keis είπε

Δεν το ξέρω και δεν μπορώ να πω τίποτα. Αλλά σου έστειλα για τις αναβαθμίσεις. Οπότε τώρα θα πας σε Samsung κινητά;

ΧΑΧΑΧΑΧΑ για το Q1 μου μιλας αυτο υπαρχει και την ασυρματη μαγνητικη ευθυγραμιση φορτισης του Q1 αυτο το εχω τωρα το βγαζει η samsung? Κριμα πολυ πισω 

3 λεπτά πριν, savvasf1 είπε

Ε να πεταξουμε τα κινητα μας τοτες ολοι αφου ανερειτε,αλλα δες λιγο την λιστα με της πωλησεις των κινητων με τους υπαλληλους καθε εταιρειας και τα εσοδα του 2020 αλλα και του 2021 που βρισκεται η samsung και που η apple ποσα ατομα απασχολει ο ενας ποσα ο αλλος,μην συγκρινεις την samsung που δουλευει με panel οθονης και μπαταριες της lg απο την στιγμη που η apple ειναι αυτονομη παντου  

ΧΑΧΑΧΑΧΑ για το Q1 μου μιλας αυτο υπαρχει και την ασυρματη μαγνητικη ευθυγραμιση φορτισης του Q1 αυτο το εχω τωρα το βγαζει η samsung? Κριμα πολυ πισω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, savvasf1 είπε

Nα προσθεσω κατι πανω σε αυτο που λες τωρα  πως το ios πιο ελαφρυ λογισμικο το οποιο θα το δουλεψεις το ios 14,6 6 μοντελα πισω αλλα για να δουλεψεις ενα android ανα 2 χρονια θελεις κινητο γιατι δεν το σηκωνει το λογισμικο.. 

Έτσι ακριβώς είναι. Το 2 ετών android μου των 300 ολόκληρων € μόλις έκλεισε τους 24 μήνες άρχισε να σέρνεται αβέρτα, ούτε τηλέφωνο δεν παίρνει πλέον. Και μετά χτύπησε το ξυπνητήρι και ξύπνησα. Και μετά αναρωτιούνται μερικοί γιατί κάποιοι θεωρούν τους ios χρήστες άμπαλους. Αφού γράφουν κάτι τέτοια μαργαριτάρια, τι να κάνεις

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, savvasf1 είπε

Ε να πεταξουμε τα κινητα μας τοτες ολοι αφου ανερειτε,αλλα δες λιγο την λιστα με της πωλησεις των κινητων με τους υπαλληλους καθε εταιρειας και τα εσοδα του 2020 αλλα και του 2021 που βρισκεται η samsung και που η apple ποσα ατομα απασχολει ο ενας ποσα ο αλλος,μην συγκρινεις την samsung που δουλευει με panel οθονης και μπαταριες της lg απο την στιγμη που η apple ειναι αυτονομη παντου  

ΧΑΧΑΧΑΧΑ για το Q1 μου μιλας αυτο υπαρχει και την ασυρματη μαγνητικη ευθυγραμιση φορτισης του Q1 αυτο το εχω τωρα το βγαζει η samsung? Κριμα πολυ πισω 

 

Αυτο το εχω και τωρα εγω εσυ κατσε περιμενε την ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ οταν ποιασεις τον cpu και της δυνατοτητες του Α14 στα 5μιλιμετρα να τα ξαναπουμε

1 λεπτό πριν, Herald είπε

Έτσι ακριβώς είναι. Το 2 ετών android μου των 300 ολόκληρων € μόλις έκλεισε τους 24 μήνες άρχισε να σέρνεται αβέρτα, ούτε τηλέφωνο δεν παίρνει πλέον. Και μετά χτύπησε το ξυπνητήρι και ξύπνησα. Και μετά αναρωτιούνται μερικοί γιατί κάποιοι θεωρούν τους ios χρήστες άμπαλους. Αφού γράφουν κάτι τέτοια μαργαριτάρια, τι να κάνεις

Δυστυχως δεν το εχεις να την πεις διαφορετικα και το γυρνας στην ειρωνια γιατι δεν μπωρεις ακομα.Οποτε για εκει καλος εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...