Προς το περιεχόμενο

Κινητο στα ~300ευρώ για τα επόμενα 3-4 χρόνια


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Junior22 είπε

Πφφ παλι διλημμα. Δεν ξερω η αληθεια ειναι, τα 307 ειναι πολυ δελεαστικα.

Ναι κι εγώ πιστεύω ότι είναι πάρα πολύ vfm. Φαντάσου ούτε από Κίνα δεν το βρίσκεις τόσο φθηνά. Απλά να ξέρεις τόσο είχε χθες και στο Γερμανικό Amazon και εξαντλήθηκε. Οπότε υποθέτω πως δεν θα κρατήσει για πολύ.

Επεξ/σία από intruder99
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, intruder99 είπε

Ναι κι εγώ πιστεύω ότι είναι πάρα πολύ vfm. Φαντάσου ούτε από Κίνα δεν το βρίσκεις τόσο φθηνά. Απλά να ξέρεις τόσο είχε χθες και στο Γερμανικό Amazon και εξαντλήθηκε. Οπότε υποθέτω πως δεν θα κρατήσει για πολύ.

Το αποφασισα θα παω για το απλο. Πιστευω πως αν το Honor 9 μου εβγαλε 4ετια, τοτε και το OP 8 θα την βγαλει. Το θεμα μου ειναι πως αλλαζω το γαλλικο αμαζον σε αγγλικη γλωσσα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Junior22 είπε

Το αποφασισα θα παω για το απλο. Πιστευω πως αν το Honor 9 μου εβγαλε 4ετια, τοτε και το OP 8 θα την βγαλει. Το θεμα μου ειναι πως αλλαζω το γαλλικο αμαζον σε αγγλικη γλωσσα? :P

Χαίρομαι που βοήθησα! Δεξί κλικ και μετάφραση αν είσαι από Google Chrome. Απλά πρέπει να κάνεις εγγραφή στο Prime αν δεν έχεις κάνει ήδη.

https://www.amazon.fr/primeday

Επεξ/σία από intruder99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, intruder99 είπε

Χαίρομαι που βοήθησα! Δεξί κλικ και μετάφραση αν είσαι από Google Chrome. Απλά πρέπει να κάνεις εγγραφή στο Prime αν δεν έχεις κάνει ήδη.

https://www.amazon.fr/primeday

Απο mozilla ειμαι και δεν εχει αυτη την επιλογη. Google translate it is then. Σε ευχαριστω παρα πολυ για το χρονο σου :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/6/2021 στις 7:31 ΜΜ, Junior22 είπε

Δεν ξερω η αληθεια ειναι, τα 307 ειναι πολυ δελεαστικα

Το OP8 στα 307€ όχι δελεαστικά. Ο ορισμός της κλοπής είναι. Μιλάμε για μια από τις Top 3 καλύτερες περσινές ναυαρχίδες Android.

Αν το πήρες τελικά καλορίζικο, επειδή έχω δουλέψει ένα OP8 (το Pro βέβαια αλλά μικρές οι διαφορές) δεν θα σε απογοητεύσει με τίποτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το OnePlus 8 ήταν τεράστια ευκαιρία στα 300 ευρώ.

865, amoled + 90hz, καλές κάμερες και ένα απ' τα πιο γρήγορα και αξιόπιστα ui στο android. Μακάρι να το πρόλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Μιλάμε για μια από τις Top 3 καλύτερες περσινές ναυαρχίδες Android.

Ουτε καν. Αν ελεγες top5 για το 8pro,ναι ισως...

10 λεπτά πριν, paris_chav είπε

Το OnePlus 8 ήταν τεράστια ευκαιρία στα 300 ευρώ.

865, amoled + 90hz, καλές κάμερες και ένα απ' τα πιο γρήγορα και αξιόπιστα ui στο android. Μακάρι να το πρόλαβες.

Μονο για το τελευταιο βασικα ,γιατι βρισκεις πλεον το Poco F3 που ειναι καλυτερο σε ολα(περαν miui).

Καλη περιπτωση το Oneplus8,αλλα μεχρι εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/6/2021 στις 1:04 ΜΜ, paris_chav είπε

Το OnePlus 8 ήταν τεράστια ευκαιρία στα 300 ευρώ.

865, amoled + 90hz, καλές κάμερες και ένα απ' τα πιο γρήγορα και αξιόπιστα ui στο android. Μακάρι να το πρόλαβες.

Ναι το πρόλαβα και 2/7 έρχεται. Πιστεύω και εγώ πως στα 300 ευρώ ήταν τρομερή ευκαιρία για κινητό με αυτά τα χαρακτηριστικά και εμφάνιση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...