Προς το περιεχόμενο

χρεωστικη καρτα


dhma2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, mindreader είπε

θα μου ερθει οντως ταχυδρομικα εντος 5 ημερων οπως λεει,
ή θα περασουν βδομαδες και θα με 'κρεμασουν' να μην μπορω να παω σε ατμ να κανω συναλλαγες-που το χρειαζομαι;

Αυτό εξαρτάται από το πόσο γρήγορα επιδίδουν την αλληλογραφία τα ΕΛΤΑ της περιοχής σου.

Επεξ/σία από pluss
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 ώρες πριν, pluss είπε

Αυτό εξαρτάται από το πόσο γρήγορα επιδίδουν την αλληλογραφία τα ΕΛΤΑ της περιοχής σου.

Αν στελνει η πειραιως την καρτα με ελτα...φεξε μου και γλυστρισα....μια φορα το 10μερο περνα ταχυδρομος....

Με courier ομως ερχονται στην ωρα τους συνηθως.

Με ελτα ή με καμια courier στελνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πηγα στην Πειραιως, για να παρω νεα χρεωστικη καρτα/για ατμ.

Ειναι, εξωτερικα τουλαχιστον, εντελως διαφορετικη απο οτι εδιναν μεχρι τωρα, και σε σχεση με τις καρτες των αλλων τραπεζων.

Η παλια μου καρτα εληγε το 2026. Η νεα; Το 2025. Ωραιο ε; Στα 3 χρονια. Αντε και μονοετους διαρκειας συντομα. Στην Ελλαδα με τους αθλιους κρατικους ελεγχους ολα αυτα. Οπως τα καρτοκινητα, που αν δεν βαλεις καρτα στον μηνα, σου τρωει το υπολοιπο....αμα θες, μη βαζεις....και στους 2 μηνες φραγη...

Το μονο που ελπιζω, ειλικρινα το λεω, ειναι τουλαχιστον το νεο πλαστικο, η ολη κατασκευη της νεας καρτας, να ειναι πιο αντοχης απο τις παλαιοτερες της πειραιως, γιατι μου αποδειχτηκαν -οσο και αν τις προσεχω, πολυ ευπαθεις...να δουμε αυτη πως θα τα παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...