Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αυστηρά on topic τα επόμενα μηνύματα παρακαλώ. Για την εξαγορά Activision-Blizzard μπορείτε να συζητήσετε στο topic των Νέων ή των Series S|X. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, xavier είπε

 

Είναι τόσο όμορφο που τα περιβάλλοντα μου βγάζουν Zelda vibes με next gen γραφικά. Βάλτε και το glider όποτε δεν θέλει και πολύ να προκαλούνται ονειρώξεις 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 Φεβρουαρίου το Horizon Forbidden West, 25 Φεβρουαρίου το Elden Ring, 4 Μαρτίου το Gran Turismo 7, κάπου στάσου δλδ, έχουμε και έναν οικογενειακό προϋπολογισμό να διαχειριστούμε 😝

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, music_lover είπε

18 Φεβρουαρίου το Horizon Forbidden West, 25 Φεβρουαρίου το Elden Ring, 4 Μαρτίου το Gran Turismo 7, κάπου στάσου δλδ, έχουμε και έναν οικογενειακό προϋπολογισμό να διαχειριστούμε 😝

Χρόνος που θα βρεθεί δε ξέρω

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, music_lover είπε

18 Φεβρουαρίου το Horizon Forbidden West, 25 Φεβρουαρίου το Elden Ring, 4 Μαρτίου το Gran Turismo 7, κάπου στάσου δλδ, έχουμε και έναν οικογενειακό προϋπολογισμό να διαχειριστούμε 😝

Τα πρώτα pre order του PS5!

Ου γιεαα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Soler777 είπε

Gran turismo περιμενω σαν τρελος μπας και κανω κανα διαλειμα απο f1 γιατι εχω καει 😊

Και εγω ρε φιλε f1 παίζω τα έχω αφήσει όλα τα άλλα και αναμένω νέες αφιξεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, music_lover είπε

18 Φεβρουαρίου το Horizon Forbidden West, 25 Φεβρουαρίου το Elden Ring, 4 Μαρτίου το Gran Turismo 7, κάπου στάσου δλδ, έχουμε και έναν οικογενειακό προϋπολογισμό να διαχειριστούμε 😝

Ξεχνάς κ το dying light 2 αρχές Φλεβάρη αν θυμάμαι καλά......

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Ξεχνάς κ το dying light 2 αρχές Φλεβάρη αν θυμάμαι καλά......

 

Και Φλεβάρη του 2030 υπολογίζω να τελειώνω το συγκεκριμένο 🤣

Επεξ/σία από Lotof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατό φαίνεται το HZD, αλλά τα textures βγάζουν cross-genίλα. Και αν κρίνω απ' το ότι η Sony ενεργοποίησε την παραγωγή του PS4 πάλι, μάλλον ούτε το 2023 δεν θα βγάζουν next-gen only games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...