Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

30 minutes of "announcements and updates", with some "exciting" third-party reveals and a first look at PSVR2 games

 

Ξημερωματα παρασκευης στη 1 .

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, music_lover είπε

 

Καλα η κονσολα ειναι φαινομενο δεν μου κανει εντυπωση και μαλιστα μου θυμιζει παρα πολυ το αγαπημενο μου dreamcast γιατι και οι δυο εχουν τοσες πολλες καινοτομιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Soler777 είπε

Καλα η κονσολα ειναι φαινομενο δεν μου κανει εντυπωση και μαλιστα μου θυμιζει παρα πολυ το αγαπημενο μου dreamcast γιατι και οι δυο εχουν τοσες πολλες καινοτομιες

Ίσως η πιο αδικημένη κονσόλα ever το Dreamcast.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Soler777 είπε

Καλα η κονσολα ειναι φαινομενο δεν μου κανει εντυπωση και μαλιστα μου θυμιζει παρα πολυ το αγαπημενο μου dreamcast γιατι και οι δυο εχουν τοσες πολλες καινοτομιες

Για ποιες καινοτομίες λες, για να ενθουσιαστουμε κι εμείς που το έχουμε.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ας μου εξηγήσει λίγο κάποιος τι γίνεται. Κάνει update το gt7 900 mb τα κατεβάζω σε 1μιση λεπτό και θέλει να τα αντιγράψει 13 λεπτά. Αυτή τώρα είναι next gen console;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Thaninho είπε

Ρε παιδιά ας μου εξηγήσει λίγο κάποιος τι γίνεται. Κάνει update το gt7 900 mb τα κατεβάζω σε 1μιση λεπτό και θέλει να τα αντιγράψει 13 λεπτά. Αυτή τώρα είναι next gen console;;;

Η κονσολα ειναι next gen :) 

Το game απο την αλλη, μπορει να θελει τον χρονο του. Απο οτι ειδα και στο ps4 ειχε θεματα με αργους χρονους αντιγραφης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Thaninho είπε

Ρε παιδιά ας μου εξηγήσει λίγο κάποιος τι γίνεται. Κάνει update το gt7 900 mb τα κατεβάζω σε 1μιση λεπτό και θέλει να τα αντιγράψει 13 λεπτά. Αυτή τώρα είναι next gen console;;;

Όταν λέει ότι αντιγράφει δεν εννοεί το update μόνο, αντιγράφει όλο το παιχνίδι, κάτι σαν reinstall οπότε όσο μεγαλύτερο το παιχνίδι τόσο περισσότερη ώρα θα κάνει, δεν πάει με το μέγεθος του update δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Thaninho είπε

Ρε παιδιά ας μου εξηγήσει λίγο κάποιος τι γίνεται. Κάνει update το gt7 900 mb τα κατεβάζω σε 1μιση λεπτό και θέλει να τα αντιγράψει 13 λεπτά. Αυτή τώρα είναι next gen console;;;

Το εκανε και σε εμένα αλλα μου φαίνεται ο χρόνος αναμονής που κάνει το ινστολ είναι λίγο οτι να ναι όπως  παλιά με τα windows στην αντιγραφή επικόλληση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...