Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια ερωτηση,

υπαρχει στο PS5 καποιο αντιστοιχο παιχνιδι του crash bash? Να παιξεις με παρεα να γουσταρεις? Απο τι βλεπω το crash bash δεν ειναι διαθεσιμο ουτε στα classics και ψαχνω ενναλακτικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα adaptive triggers δεν μπορώ να πω ότι με βόλεψαν στο TLOU part 1 τουλάχιστον που παίζω τώρα. Δεν ξέρω σε άλλα παιχνίδια πως θα είναι, αλλά στο TLOU δεν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Μόλις παρήγγειλα και εγώ το PS5. Υπάρχει κάποιος οδηγός για το καλύτερο configuration της κονσόλας; Από τρόπο τοποθέτησης μέχρι ανάλυση των συνδρομών και του compatibility με τα παλαιότερα παιχνίδια.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://gamingbolt.com/developers-already-have-ps5-pro-and-xbox-series-x-s-upgrade-dev-kits-rumour

''Interestingly, in his report on Insider-Gaming, journalist Tom Henderson says that this alleged PS5 Pro console is not the same as the one rumoured to launch next year, which will add a detachable disc drive to the device''...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ελπίζω να βελτιώσουν τη σχεδίαση να μην είναι σαν router και να δώσει ένα σεβαστό performance boost μπας και αρχίσουμε και βλέπουμε 2160P/60FPS modes στα παιχνίδια.

Βέβαια μπορεί να αργήσει, τα dev kits οι developers τα παίρνουν και 2 χρόνια πριν το official release διαβάζω..Για τέλος του 2024 τις κόβω..

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς πως βρέθηκε το gtav online στον λογαριασμό μου αγορασμενο εγώ δεν το αγόρασα ποτέ το είχα σε δίσκο και το είχω πουλήσει τι στο καλό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, mples είπε

Παιδιά ξέρει κανείς πως βρέθηκε το gtav online στον λογαριασμό μου αγορασμενο εγώ δεν το αγόρασα ποτέ το είχα σε δίσκο και το είχω πουλήσει τι στο καλό 

Και σε μένα υπάρχει. Θυμάμαι ειχα πάρει καποια version του GTA V που εδινε δωρεαν για καποιους μήνες. Ηταν τον Απρίλιο, τον Μαίο, ουτε που θυμαμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lobo10 είπε

Το έδινε δωρεάν όταν κυκλοφόρησε το update .

Ναι μαλλον το εβαλε ο μικρος η βλακεια ειναι οτι δεν μπορεις να παιξεις με φιλους που εχουν ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Τι μαγείρεμα έχει κάνει η focus. Με το που βγήκε το plague tale requiem, το innocence είναι ξαφνικα out of print για ps και xbox ΚΑΙ εξαντλημένο από παντου; Τι γινεται εδώ περα 😆

Επεξ/σία από tsakonass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...