Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Προσωπικά ότι χειρότερο από το 4 και μετά. Χάλασε μια από τις αγαπημένες μου σειρές.

Και εγώ παιδιά θεωρώ ότι η σειρά από εκεί και μετά παραστράτησε.....και επανείλθε με τα τα 7 και 8. Δεν έχει να κάνει με τα tank controls και την fixed camera όσο με το αίσθημα απόγνωσης - απομόνωσης και τρόμου που ένιωθες. Στα 4-5-6 είσαι λίγο γαμώ και δέρνω, μέχρι κουνγκ φου κάνεις στους εχθρούς.

Ξερω λίγο άσχετο με το topic αλλα με παρασύρατε....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 21/10/2022 στις 5:49 ΜΜ, CarbonFibre είπε

Υπάρχει κανείς άλλος που να μην του άρεσε το Resident Evil 4 και να το θεωρεί την κακή αρχή που κατέληξε να γινει το Resident Evil action game μέχρι το 6;

ειναι εξαιρετικο παιχνιδι, και οι αλλαγες ηταν απαραιτητες για να φερουν νεα πνοη στη σειρα. αλλα εχεις δικο οτι ηταν και η αρχη που μας εφερε στο 6.

υποψιν ομως οτι το 6 παρα την αρνητικη υποδοχη του, εχει κανεις περισσοτερες συνολικες πωλησεις απο το 4 και το 7. τροφη για σκεψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω θα χασει το charm που ειχε το αυθεντικο αν το παρακανουν με την σοβαροτητα. το χιουμορ και το campiness ηταν απο τα στοιχεια που κανανε τον συγκεκριμενο τιτλο κλασικο. στο remake λογοκρινανε μεχρι και την Ada. θα αλλαξουν και τον merchant? δηλαδη οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον πηγα στον κωτσοβολο
και ευτυχως εχω εκει ενα γνωστο μου που δουλευει

και αγορασα το bundle ps5+fifa voucher

χωρις παιχνιδια και χειρηστηρια εξτρα

ταχα bundle

Ηθελα να ρωτησω

υποστηριζουν ολα τα ps4 games δωρεαν upgrade για ps5?

και αν οχι

πως βρισκω ποια υποστηριζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Se7en92 είπε

Λοιπον πηγα στον κωτσοβολο
και ευτυχως εχω εκει ενα γνωστο μου που δουλευει

και αγορασα το bundle ps5+fifa voucher

χωρις παιχνιδια και χειρηστηρια εξτρα

ταχα bundle

Ηθελα να ρωτησω

υποστηριζουν ολα τα ps4 games δωρεαν upgrade για ps5?

και αν οχι

πως βρισκω ποια υποστηριζουν?

https://www.pushsquare.com/guides/ps4-to-ps5-all-games-with-confirmed-free-upgrades

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιστορία για το TLOU Part 3 είναι ήδη έτοιμη λένε αλλά το development δεν έχει ξεκινήσει ακόμα. Θα συνεχίσουν το έκτρωμα του Part 2 δηλαδή. Παίζω το Part 1 remake τώρα και πραγματικά καταλαβαίνεις για ακόμη μία φορά ότι αυτά που έγιναν στο Part 2 δεν έχουν καμία λογική.

Ελπίζω στη σειρά τουλάχιστον να μην ακολουθήσουν αυτό το σενάριο.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Η ιστορία για το TLOU Part 3 είναι ήδη έτοιμη λένε αλλά το development δεν έχει ξεκινήσει ακόμα. Θα συνεχίσουν το έκτρωμα του Part 2 δηλαδή. Παίζω το Part 1 remake τώρα και πραγματικά καταλαβαίνεις για ακόμη μία φορά ότι αυτά που έγιναν στο Part 2 δεν έχουν καμία λογική.

Ελπίζω στη σειρά τουλάχιστον να μην ακολουθήσουν αυτό το σενάριο.

Μια χαρά λογική έχουν ασχέτως αν αρέσουν η όχι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...