Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, tsipizic είπε

Ξέρει κανείς αν κάνω αγορά ως δώρο το Red dead redemption 2 από region Ισλανδίας αυτός που θα το κάνει redeem θα χρειαστεί VPN? Για αγορά δε χρειάζεται VPN όπως και μέσω Ουγγαρίας

από Ουγγαρία γίνεται κανονικά redeem. Λογικά κ απο Iceland που ειναι Europe Region επισης. Για επιβεβαίωση αγόρασε ένα game εσυ με 0,5€ από τις προσφορές και κάνε το δώρο σε ενα άσχετο email σου (όχι του account), πάρε το κλειδί από το account σου (οι αγορές μου) και κάνε το redeem. :)

Αλήθεια σε τι τιμή βγαίνει το Rdr2? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, antnatal είπε

νομίζω από Τουρκία έχει περίπου 8 €

στο τουρκικό στορ έχουν κόψει όμως την αγορά με gift card από όσο γνωρίζω, οπότε είναι μπερδε-way πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, rodosf1 είπε

από Ουγγαρία γίνεται κανονικά redeem. Λογικά κ απο Iceland που ειναι Europe Region επισης. Για επιβεβαίωση αγόρασε ένα game εσυ με 0,5€ από τις προσφορές και κάνε το δώρο σε ενα άσχετο email σου (όχι του account), πάρε το κλειδί από το account σου (οι αγορές μου) και κάνε το redeem. :)

Αλήθεια σε τι τιμή βγαίνει το Rdr2? 

Στο link που έχει δώσει ο φίλος φαίνεται σε κορώνες 1847kr αν υποθέσω ότι είναι Ισλανδικές και με την τωρινη ισοτιμία βγάινει 12€ 

Στη Βραζιλία που βρίσκομαι 🤓 το έχει 15,68€

 

Επεξ/σία από stafftw
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stafftw είπε

Στο link που έχει δώσει ο φίλος φαίνεται σε κορώνες 1847kr αν υποθέσω ότι είναι Ισλανδικές και με την τωρινη ισοτιμία βγάινει 12€ 

Στη Βραζιλία που βρίσκομαι 🤓 το έχει 15,68€

 

12€, πες 13 μαζί με κόστος μετατροπής συναλλαγματος. καλή τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, rodosf1 είπε

από Ουγγαρία γίνεται κανονικά redeem. Λογικά κ απο Iceland που ειναι Europe Region επισης. Για επιβεβαίωση αγόρασε ένα game εσυ με 0,5€ από τις προσφορές και κάνε το δώρο σε ενα άσχετο email σου (όχι του account), πάρε το κλειδί από το account σου (οι αγορές μου) και κάνε το redeem. :)

Αλήθεια σε τι τιμή βγαίνει το Rdr2? 

Ευχαριστώ! 12.27Ε βγήκε με ρεβολούτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, thagkol είπε

Από Βραζιλια με gift card δουλεύει κανονικά ακόμα; Έχουν το sekiro shadows die twice με 18 ευρώ.

8 ευρώ Αργεντινή στο Eneba για να μην μπλέκεις με gift cards.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό θέλει vpn όμως και για Αργεντινή το φοβάμαι λίγο γιατί δεν το έχω ξανακάνει. Υπάρχει κάποιο δωρεάν αξιόπιστο; 

Επεξ/σία από thagkol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

29 λεπτά πριν, thagkol είπε

Αυτό θέλει vpn όμως και για Αργεντινή το φοβάμαι λίγο γιατί δεν το έχω ξανακάνει. Υπάρχει κάποιο δωρεάν αξιόπιστο; 

Vpn lat

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, thagkol είπε

Αυτό θέλει vpn όμως και για Αργεντινή το φοβάμαι λίγο γιατί δεν το έχω ξανακάνει. Υπάρχει κάποιο δωρεάν αξιόπιστο; 

Vpn.lat από κινητό, έχει όλες τις χώρες. Προχώρα άφοβα. Το μισό ινσόμνια έχει αγοράσει έτσι 😁

Επεξ/σία από gregpec2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Vpn.lat από κινητό, έχει όλες τις χώρες. Προχώρα άφοβα. Το μισό ινσόμνια έχει αγοράσει έτσι 😁

Δουλεψε τέλεια, 9,10 ευρώ.

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...