Προς το περιεχόμενο

MAUI ομπρέλα θαλάσσης Praktiker [EΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑΝ]


ge0rgi0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρεπει να ειναι πολυ βαρια ομως αυτη που πηρες.
Ενα σημειο που δεν μου αρεσει η Maui ειναι το αθλιο σακουλακι μεταφορας με τον ιμαντα, ολα ειναι ψευτικα. Θα ηθελα ενα πιο γερο πραγμα να μπορω να βαλω μεσα και το κρουστικο κονταρι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, safridia είπε

Θα ηθελα ενα πιο γερο πραγμα να μπορω να βαλω μεσα και το κρουστικο κονταρι.

Λίγο υπερβολικό σε βρίσκω. Το κρουστικό, με τέτοιο βάρος στη μύτη, δε θα το άντεχε κάθετα τοποθετημένο καμμία συμβατική τσάντα για μεγάλο διάστημα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, safridia said:

Πρεπει να ειναι πολυ βαρια ομως αυτη που πηρες.
Ενα σημειο που δεν μου αρεσει η Maui ειναι το αθλιο σακουλακι μεταφορας με τον ιμαντα, ολα ειναι ψευτικα. Θα ηθελα ενα πιο γερο πραγμα να μπορω να βαλω μεσα και το κρουστικο κονταρι.

 

 

11 hours ago, DownUNDERground said:

Λίγο υπερβολικό σε βρίσκω. Το κρουστικό, με τέτοιο βάρος στη μύτη, δε θα το άντεχε κάθετα τοποθετημένο καμμία συμβατική τσάντα για μεγάλο διάστημα.

εγω που εχω το κρουστικο μεσα την κουβαλαω στον ωμο για να μην σχιστει απο το βαρος , παρολα αυτα , αν τυχει κάτι, έχει βρεθεί παρόμοια τσάντα μεταφορας στο εμποριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, kostakiss είπε

 

εγω που εχω το κρουστικο μεσα την κουβαλαω στον ωμο για να μην σχιστει απο το βαρος , παρολα αυτα , αν τυχει κάτι, έχει βρεθεί παρόμοια τσάντα μεταφορας στο εμποριο?

Ίσως κάποια απ' αυτες  η κάτι παρόμοιο;  16€  στο σκρουτζ . Μετά ίσως υπάρχει κάτι στα μαγαζια με στρατιωτικα είδη. 

https://www.oztrail.com.au/products/canvas-steel-pole-bag

https://www.oztrail.com.au/products/canvas-action-chair-bag

 

Επεξ/σία από ipal
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σημειωση με αφορμη την προ ολιγου αναφορα:

H προσφορα ειναι ενεργη και ισχυει ακομα, μην κανετε "ασχετες" αναφορες παρακαλω γιατι "κλειδωσατε" χωρις λογο ενα τοπικ.

Ευχαριστουμε.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Σημειωση με αφορμη την προ ολιγου αναφορα:

H προσφορα ειναι ενεργη και ισχυει ακομα, μην κανετε "ασχετες" αναφορες παρακαλω γιατι "κλειδωσατε" χωρις λογο ενα τοπικ.

Ευχαριστουμε.

Που κολλάει προσφορά για ομπρέλα σε προσφορές τεχνολογίας; Αν είναι να ξέρουμε να ανεβάζουμε και προσφορές εκτός τεχνολογίας κύριε moderατορα. Διευκρινίστε μας παρακαλώ.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
54 λεπτά πριν, ChrisN.S. είπε

Που κολλάει προσφορά για ομπρέλα σε προσφορές τεχνολογίας; Αν είναι να ξέρουμε να ανεβάζουμε και προσφορές εκτός τεχνολογίας κύριε moderατορα. Διευκρινίστε μας παρακαλώ.

1. Θα επρεπε να γνωριζεις οτι δεν ασχολειται αποκλειστικα με προσφορες "τεχνολογιας" η ενοτητα. Εκτος αν περνας πρωτη φορα απο εδω τα τελευταια 15 χρονια, οποτε εισαι δικαιολογημενος. Μεγαλος ο αριθμος προσφορων-θεματων "εκτος τεχνολογιας" αλλωστε. Εκπλησσομαι με την απορια. (Ασε που τεχνολογια ειναι και οι ομπρελες, αλλα δεν θα κανουμε μαθημα εδω. :) )

2. Οποιαδηποτε απορια επι της διαχειρισης ή επι της λειτουργιας των ενοτητων, μονο με προσωπικο μηνυμα, οχι δημοσια με ασχετα σχολια μεσα στα θεματα. Και αυτο ειναι... "αρχαιος" ορος χρησης...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρουστικά κοντάρια έχει και στα jumbo με 20€, δεν ξέρω αν είναι καλά όμως, δεν έχω ασχοληθεί.

Προσωπικά χρησιμοποιώ μια εντελώς απλή ομπρέλα με μια βάση τύπου βίδας που μπήκε κάπου στις πρώτες σελίδες. Έχω μόνιμα και ένα κομμάτι σκοινί δεμένο στην ομπρέλα αλλά αν δυναμώσει λίγο ο αέρας την κλεινω, δεν το ρισκάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει ούτε για δείγμα :( μόλις γύρισα από praktiker. Που θα βρούμε ρε παιδιά; Επίσης το 2.20 όταν είναι κλειστή η ομπρέλα και μαζεμένη τι ύψος έχει; Θα χωράει στο almera;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gherudos είπε

Δεν υπάρχει ούτε για δείγμα :( μόλις γύρισα από praktiker. Που θα βρούμε ρε παιδιά; Επίσης το 2.20 όταν είναι κλειστή η ομπρέλα και μαζεμένη τι ύψος έχει; Θα χωράει στο almera;

σε i20 του 2013 χωράει διαγώνια. στο almera λογικά θα χωράει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Panagiotis 05 είπε

σε i20 του 2013 χωράει διαγώνια. στο almera λογικά θα χωράει κανονικά

χωράει σε yaris του 2008 οριακα.

για τσαντα μεταφοράς εχω ενα πλαστικό σακούλι για μπάζα οικοδομής.

ειναι το μονο που δεν σκίζεται απο το κρουστικό , επειδή είναι από χοντρό πλαστικό.

Εχει και το ιδιο ακριβώς χρωμα, βαθυ μπλέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, gherudos είπε

Θα χωράει στο almera;

Στο insignia δεν χωράει για πολύ λίγο εγκαρσίως, οπότε μπαίνει διαγώνια. 

Ομπρελάρα πάντως. Πολύ ευχαριστημένοι μείναμε. Εγώ την έχω με απλη βάση, που γεμίζει με θαλασσινό νερό και στέκεται μια χαρά. Αέρας δεν μου έτυχε προς το παρόν, φαντάζομαι όμως ότι θα χρειαστεί δέσιμο με σκοινί (εν είδει αντηρίδας). 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...