Προς το περιεχόμενο

Μάζωξη


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι λέτε με το καλό να κανονίσουμε μία μάζωξη από Σεπτέμβρη να γνωριστούμε και από κοντά με τα αμάξια μας?

Εδώ θα γίνουν update οι πληροφορίες

Τοποθεσία :

Πολυτεχνειουπολη Ζωγράφου

https://goo.gl/maps/p3hrKGf9Rty8Xidy5

Για πάμε να κανονισουμε μερα/ωρα, εναλλακτικές ημέρες ευπρόσδεκτες σαφώς

https://doodle.com/poll/c4aypin9iy9nk3y4?utm_source=poll&utm_medium=link

TPITH 21-9-21

19.00

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 249
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

Με ποιο αμάξι θέλει ο λαός να έρθω;; 😂

vote here! 😋

Με το Q3 θα έρθεις που ήταν το πρώτο ( με δημοκρατικές διαδικασίες)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, tsofras είπε

Με το Q3 θα έρθεις που ήταν το πρώτο ( με δημοκρατικές διαδικασίες)

Έτσι... το πρώτο το καλο... αυτό που με ενέπνευσες καθώς προτού ανοίξεις το θέμα ήμουν μια χαρά φρόνιμος με τον ασσο 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν φτιάξω poll πείτε ιδέες για τοποθεσία , ημέρα να βολευτουμε όλοι

Φαντάζομαι θα βολεύει καλύτερα μία καθημερινή για να μην χάσει ο κόσμος το Σ/Κ και να μην έχει και κίνηση.

Δεν ξέρω αν βολεύει το ΣΕΦ που είναι κεντρικά με εύκολη πρόσβαση και μεγάλο πάρκιγκ

Για πείτε ιδέες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθημερινή απόγευμα πχ 19.00-19.30 είναι καλή λύση πιστεύω… ΠΣΚ φεύγουμε πολλοί ακόμα!

το μέρος θέλει λιγο σκέψη για να μη ταλαιπωρηθεί ιδιαίτερα ο κοσμος - και δεδομένης και της κατάστασης θεωρω δύσκολο το να κάτσουμε κάπου για καφέ όπως κάναμε παλαιότερα όποτε θα παίξει πλαστικό 😅

 

Ίσως βολεύει και προς κέντρο κάπου πχ Αττικό άλσος κλπ. Θα εξαρτηθεί από τους ενδιαφερόμενους, εάν πχ είμαστε 15 άτομα πάμε κ σε καφετέρια τύπου verde, zafiro (έτσι λένε νομίζω πλέον το zeppelin)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, paylidis είπε

Καθημερινή απόγευμα πχ 19.00-19.30 είναι καλή λύση πιστεύω… ΠΣΚ φεύγουμε πολλοί ακόμα!

το μέρος θέλει λιγο σκέψη για να μη ταλαιπωρηθεί ιδιαίτερα ο κοσμος - και δεδομένης και της κατάστασης θεωρω δύσκολο το να κάτσουμε κάπου για καφέ όπως κάναμε παλαιότερα όποτε θα παίξει πλαστικό 😅

 

Ίσως βολεύει και προς κέντρο κάπου πχ Αττικό άλσος κλπ. Θα εξαρτηθεί από τους ενδιαφερόμενους, εάν πχ είμαστε 15 άτομα πάμε κ σε καφετέρια τύπου verde, zafiro (έτσι λένε νομίζω πλέον το zeppelin)

Αν έχουμε κανά puma θα βάλουμε μπύρες στο MegaBox 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, tsofras είπε

Αν έχουμε κανά puma θα βάλουμε μπύρες στο MegaBox 🤣

Ω να σου… δε το είχα δει αυτό, θα ήταν ισχυρό συν για την επιλογή του puma 😂

τόσα χρόνια κουβαλάω ψυγείο με πάγο βαρέθηκα, μέχρι και ηλεκτρικό 12V έχω πάρει… 

βεβαια ψιλομαλακια το σημειο γιατί πρέπει να ξεφορτώσεις για να βγάλεις ότι έβαλες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ω να σου… δε το είχα δει αυτό, θα ήταν ισχυρό συν για την επιλογή του puma 😂

τόσα χρόνια κουβαλάω ψυγείο με πάγο βαρέθηκα, μέχρι και ηλεκτρικό 12V έχω πάρει… 

βεβαια ψιλομαλακια το σημειο γιατί πρέπει να ξεφορτώσεις για να βγάλεις ότι έβαλες 

Είναι κλασικ από τις πρώτες χρήσεις που κυκλοφόρησαν ήταν γεμάτος πάγος και μπύρες μέσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μέσα Σεπτέμβρη διαθέσιμος και εγώ. 

Όπως έχω πει και στον Γιώργο η Παναγίτσα την ημέρα της γιορτής μου και ενώ παραθεριζα μου έκανε δώρο μια ωραιότατη πλημμύρα στο σπίτι και επειδή όλοι είναι διακοπές  περιμένω να έρθει ο σεπτεμβρης για να μαζέψω το σπίτι 😂😂😂

Υπόψιν έκλεισα αποζημίωση με την ασφάλεια αλλά αν δεν φτάσουν να καλύψουν τις ζημιές, την λυπητερη των οποίων στο σύνολο της θα την μάθω σε καμία 10αρια μέρες, κερνατε κουφαλες... 😂😂😂

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, tsofras είπε

Δεν έχουν Puma τα παιδιά :D

Δε πειραζει, να μαζευτουμε με τα Q3 μπας και αλλαξεις γνωμη και σωσεις τη μεση σου 😆

 

8 ώρες πριν, chill είπε

Υπόψιν έκλεισα αποζημίωση με την ασφάλεια αλλά αν δεν φτάσουν να καλύψουν τις ζημιές, την λυπητερη των οποίων στο σύνολο της θα την μάθω σε καμία 10αρια μέρες, κερνατε κουφαλες... 😂😂😂

βρε έλα κερνάμε...

παλι καλα που το ειχες ασφαλισμένο... οι 9/10 με το που τους πεις για ασφαλεια κατοικιας πεφτουν κατω απο τα γελια*...

 

*η κλασσικη νοοτροπια οτι φαμε - οτι πιουμε - και οτι αρπαξει ο απαυτος μας, χτιζω σε δάσος και αν καει κατηγορώ το κρατος και απλωνω το χερι για αποζημιωση.... Θαρρεις και εγω που δινω 3000€ το χρόνο για ασφαλειες σε ότι μπορεις να φανταστεις ειμαι μλκς ενω αυτοι οι εξυπνοι που τα κρατάνε τσεπάτα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...