Προς το περιεχόμενο

Μάζωξη


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Ωπ; Οντως; Γιατι;;

Αλλη εισοδο εχει; Ειδαλλως το πιστολιαζουμε σαν εναλλακτικη

Ιδέα δεν έχω, το έκλεισαν εδώ και αρκετούς μήνες. Ίσως επειδή έμπαιναν όλοι και έκαναν μαθήματα οδήγησης (ειδικά τις Κυριακές είχε κόσμο).

Η άλλη είσοδος που ξέρω έχει security οπότε υποθέτω είναι το κανονικό parking όπου δεν μπαίνεις όποτε θες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 249
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ιδέα δεν έχω, το έκλεισαν εδώ και αρκετούς μήνες. Ίσως επειδή έμπαιναν όλοι και έκαναν μαθήματα οδήγησης (ειδικά τις Κυριακές είχε κόσμο).

Η άλλη είσοδος που ξέρω έχει security οπότε υποθέτω είναι το κανονικό parking όπου δεν μπαίνεις όποτε θες.

Οποτε μπορουμε να το βγαλουμε απο επιλογή - μη βρεθουμε προ εκπληξεως..!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, paylidis είπε

Οποτε μπορουμε να το βγαλουμε απο επιλογή - μη βρεθουμε προ εκπληξεως..!

Δεν μπορώ να το κάνω edit τώρα να φτιάξω νέο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Δεν μπορώ να το κάνω edit τώρα να φτιάξω νέο ?

Αστο ετσι...

 

ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΟΑΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΠΟΤΕ ΡΙΧΤΕ ΑΛΛΟΥ ΤΗ ΨΗΦΟ ΣΑΣ

 

Ως εναλλακτικη θα μπορουσε να μπει στο ΟΑΚΑ το Αττικό Άλσος που το ειχα ξεχασει και ειναι σχετικα κοντά (4-5 χλμ).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Dantε είπε

Ε αν μαζευτουμε καμια 20αρια τους δερνουμε και μπαινουμε,δε καταλαβαινω το προβληματισμο σας.

θα μπουμε πρώτοι μπροστα μπροστα με τα SUV με τα φιμε 😅

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, paylidis είπε

θα μπουμε πρώτοι μπροστα μπροστα με τα SUV με τα φιμε 😅

 

Μαυρο SUV μπροστα,κατεβαινει το φιμε τζαμι,τυπας με γυαλι μεσα αναφερει πως εφτασε ο προεδρος και πιστευω δε θα εχουμε προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paylidis είπε

θα μπουμε πρώτοι μπροστα μπροστα με τα SUV με τα φιμε 😅

 

Κάπως έτσι ξεκινούν οι επαναστάσεις 💪

2 ώρες πριν, Dantε είπε

Ε αν μαζευτουμε καμια 20αρια τους δερνουμε και μπαινουμε,δε καταλαβαινω το προβληματισμο σας.

Ο πρόεδρος έχει τη μέση του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα καταφέρω θα έρθω κι εγώ ή με το Golf ή με το καινούριο εταιρικό απόκτημα που δεν έχω ανεβάσει ακόμα στο βασικό topic και ποιος τον ακούει τώρα τον @tsofras....😁

Να πω ότι ψήφισα Χωριάτικο, αλλά μου είναι αδιάφορο το μέρος. Δεν αποτελεί πρόβλημα. Ωρα ιδανικά μετά τις 19:00 αν είναι καθημερινή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, eMike είπε

Αν τα καταφέρω θα έρθω κι εγώ ή με το Golf ή με το καινούριο εταιρικό απόκτημα που δεν έχω ανεβάσει ακόμα στο βασικό topic και ποιος τον ακούει τώρα τον @tsofras....😁

Να πω ότι ψήφισα Χωριάτικο, αλλά μου είναι αδιάφορο το μέρος. Δεν αποτελεί πρόβλημα. Ωρα ιδανικά μετά τις 19:00 αν είναι καθημερινή.

Βλέπω να κερδίζει το Campus Κατεχάκη (στον τρελό αγώνα με 5 ψήφους έναντι 4αρων για τα υπόλοιπα και μία άκυρη επιλογή :D )

Τώρα για την ώρα απο Δευτέρα δυσκολεύει κάπως το πράγμα γιατί Τρίτη - Τετάρτη - Πέμπτη ξεμπερδεύουν στις 21.00 τα παιδιά , οπότε μου μένει Δευτέρα-Παρασκευή που θα μπορώ να ξεκινήσω στις 19.30 περίπου .

Αν βάλουμε ότι θα χρειαστώ και 30-60 λεπτά για να ανέβω βόρεια πάμε για συνάντηση κατα τις 20.30

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, squib είπε

Campus Κατεχάκη από θέμα ασφάλειας πως είναι ?

Δεν ξέρω , θα μας πούν όσοι το πρότειναν .

Ελπίζω να είμαστε σίγουροι ότι θα μπορούμε να μπούμε να αράξουμε

 

Εφτάσε και το Χωριάτικο στα 5 .

Λοιπόν τι λέτε να το κλείσουμε στο χωριάτικο ? Που έχει και το μαγαζάκι αν διψάσει κανείς ? Θα βρούμε χώρο για 10 - 15 αμάξια να τα έχουμε δίπλα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, squib είπε

Campus Κατεχάκη από θέμα ασφάλειας πως είναι ?

Ευρωπαϊκό ξεκάθαρα…. Κ άπλετα στρέμματα να αράξουμε κ περίπτερο απέξω. Για καφέ θέλει 2 λεπτά περπάτημα μόνο 

59 λεπτά πριν, tsofras είπε

Θα βρούμε χώρο για 10 - 15 αμάξια να τα έχουμε δίπλα ?

Αυτό δε το ξέρω 100%. Επειδή περνάω συχνά συνήθως έχει αρκετό κόσμο (για άγνωστο σε εμένα λόγο)

ίσως απόγευμα βέβαια να είναι πιο χαλαρά κ έχει το συν ότι έχει φαγητό - καφέ και ότι είναι μολις 1’ παρακαμψη από την εθνικη που οσο να πεις ρολαρει
 

Ιδανικά θα πρότεινα να βρούμε μια μέρα που να μπορεί ο κόσμος νωρίς για να έχουμε λίγη μέρα μπροστά μας 

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ευρωπαϊκό ξεκάθαρα…. Κ άπλετα στρέμματα να αράξουμε κ περίπτερο απέξω. Για καφέ θέλει 2 λεπτά περπάτημα μόνο 

Αυτό δε το ξέρω 100%. Επειδή περνάω συχνά συνήθως έχει αρκετό κόσμο (για άγνωστο σε εμένα λόγο)

ίσως απόγευμα βέβαια να είναι πιο χαλαρά κ έχει το συν ότι έχει φαγητό - καφέ και ότι είναι μολις 1’ παρακαμψη από την εθνικη που οσο να πεις ρολαρει
 

Ιδανικά θα πρότεινα να βρούμε μια μέρα που να μπορεί ο κόσμος νωρίς για να έχουμε λίγη μέρα μπροστά μας 

Ε μόνο Κυριακή απόγευμα τότε εγώ δεν έχω άλλη ημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...