Προς το περιεχόμενο

Frp factory reset protection


Killbill125

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες θέλω τα φώτα σας έχω ένα ταμπλετ Samsung και είπα να το δώσω στον ανιψιό μου έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πετάει ένα μήνυμα το οποίο λέει πως θα πρέπει να περιμένω 24 ώρες …Άλλαξα το κωδικό του gmail γιατί δεν το θυμόμουν και βάζω το gmail και το κωδικό όμως συνεχίζει να μη το περνάει και να μην ανοίγει το ταμπλετ υπάρχει κάτι που μπορώ να κανω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Κανονικά πρέπει να βρεις το παλιό email & κωδικό.

 

Το έχω το παλιό email το βάζω και το κωδικό και ενώ στο gmail δείχνει πως είναι συνδεδεμένη η συσκευή δε το δέχεται στο ταμπλετ ….Πρέπει να περιμένω 72 ώρες χωρίς να κάνω καμία προσπάθεια;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι πρέπει να περιμένεις.

Πολιτική τις Google.

Πιο τάμπλετ είναι?

Διάβασε και εδώ 

https://www.samsung.com/gr/support/mobile-devices/what-is-the-device-protection-or-factory-reset-protection-frp/

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Galaxy a6 πάντως έφτιαξα το email αλλά προσπάθω να βάλω το κωδικό και πετάει ένα μνμ για 24 ώρες αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πως εγώ πριν 3 μέρες άλλαξα το κωδικό του email και προσπάθησα μετά από 24 ώρες αλλά δεν …. πρέπει να μην ξανά προσπαθήσω για 72 ώρες η θα ξεκλειδώσει στις 72 μόνο του έχοντας η όχι προσπαθήσει να βάλω το κωδικό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Killbill125 είπε

Galaxy a6 πάντως έφτιαξα το email αλλά προσπάθω να βάλω το κωδικό και πετάει ένα μνμ για 24 ώρες αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι πως εγώ πριν 3 μέρες άλλαξα το κωδικό του email και προσπάθησα μετά από 24 ώρες αλλά δεν …. πρέπει να μην ξανά προσπαθήσω για 72 ώρες η θα ξεκλειδώσει στις 72 μόνο του έχοντας η όχι προσπαθήσει να βάλω το κωδικό 

Το link που σου έδωσα τα λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Το link που σου έδωσα τα λέει.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες μπαίνω στο email και δείχνει πως είναι συνδεδεμένη η συσκευή αλλά σαν ενεργή συσκευή δε το δείχνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα περνάνε οι 72 ώρες τώρα αλλά αυτές τις 2 μέρες είχα κάνει προσπάθειες να το ανοίξω βάζοντας το κωδικό εύχομαι να ανοίξει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπέρδεμα έγινε όταν έβαλες καινούργιο email & κωδικό.

 

Άσε να περάσουν οι 72 ώρες και λίγο παραπάνω και μετά ενεργοποίησε το με  frp bypass και θα εισαι κομπλέ.

Και όπως έχω πει από το προηγούμενο ποστ αυτό θα κάνεις https://www.frpbypass.us/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κ πάλι πέρασαν 72 ώρες κ τίποτα ακόμα προσπάθησα να κάνω αυτά που μου έστειλες μάταια όμως ακολουθώ τα βήματα αλλά δε γίνετε δυστηχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι ξεχνάς το παλιό.

Ένα email θα βάζεις.

Μόνο με το καινούργιο.

Γι'αυτό σου ξανά λέει πάλι 24 ώρες.

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...