Προς το περιεχόμενο

Frp factory reset protection


Killbill125

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για την ιστορία στο τέταρτο μήνυμα λέει ότι είναι το Samsung A6 ,το οποίο φυσικά δεν είναι τάμπλετ όπως μας το παρουσίασε.

Προφανώς δεν το κατέχει και δεν ξέρει να το κάνει ,οπότε καλύτερα ας το πάει σε κάποιον τεχνικό και τελείωσε το θέμα.

Η υπάρχει κάτι άλλο από πίσω.....(ο νοων νοειτω)

Εν πάση περιπτώσει η διαδικασία είναι απλή με δύο τρόπους(με pc & χωρίς) και στην έκδοση Android 9 και στην 10.

Εγώ παραθέτω και τις δύο για όποιον ενδιαφερθεί στο μέλλον για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ ΜΟΝΤΈΛΟ.

https://resetsamsung.com/samsung-a6-frp-bypass-androide-9-without-pc-no-sim/

https://learnonetech.com/samsung-a6-frp-bypass-with-pc/

Επεξ/σία από GATE123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/10/2021 στις 5:19 ΜΜ, johnydre είπε

Με odin φεύγει το frp lock το έχω πάθει 4 φορές σε 4 διαφορετικά samsung κινητά. Αυτο που λέει ο abaeterno ειναι πολυ σωστό. Ξανά κάνεις flash την stock rom και φεύγει το frp lock. Sorry αλλα όντος είστε άσχετοι. Καλό ειναι αμα δεν ξέρετε να μην λέτε απλά θεωρίες και οτι σας βγαζει το google search γιατι μπερδεύεται τον κόσμο. Οταν κάποιος ρωτάει θέλει κατι να λειτουργεί. Ουτε θεωρίες θελει ουτε απόψεις. Καλα σας έκανε και σας έκραξε γιατι ο καθένας σας λέει το κοντό του και το μακρι του και απο πράξη τίποτα. Εκτος τον saruman και τον abaeterno οι άλλοι δεν είπατε ουτε κατι να λειτουργεί αλλα ισα ισα τρολαρετε αυτους που ξερουν πως να φύγει το frp lock . Πραγματικα εισται για ban. Κλασικοί Ελληνες πανε στο google search και οτι τους βγάλει για απάντηση το υποστηρίζουν ακομα και αν δεν ξέρουν καν αν όντος λειτουργεί. Στο τελος μπερδεύεται αυτον που ρώτησε και εχει πρόβλημα και θέλει help.

Θα σε ψυχολογησω..... Φλασαρες μια φορα ολη και ολη μια ρομ, και σου δημιουργηθηκε μια εντυπωση οτι "επιασες" το ανδροιδ απ'τα "κακαλα".... Και εσυ, οπως και ο αλλος φιλος που αναφερεις ,ειστε παντελως ασχετοι με το θεμα,δημιουργειτε ψευτικες εντυπωσεις λογω της ημιμαθειας σας που κλινει περισσότερο σε αμαθεια.... Οσο για το μπαν... Εσυ με ειπες narco addicted, αλλα ως ειδες μεχρι τωρα ,το ποστ σου υφίσταται.... Τωρα γιατι εγω και ο dkmaster χρηζουμε μπαν, ενας ψυχολόγος ειναι πιο αρμοδιος να απαντησει..... Σπασμωδικες κινησεις ενος σκουληκιου που το εκοψες στην μεση.

Ρε συ φιλε,ερωτηση... Ποιος ειναι ο saruman.... Γιατι ενας gate123 εγω και ενας dkmaster απαντησαν εδω 

Εσυ ρε ανέκδοτο εισαι ο τυπος του Google search.... Εσυ και το κολληταρι σου βρηκατε στο Google ενα λινκ οτι το frp φευγει με flash rom και το υπερασπιζεστε με νυχια και δοντια.... Γιατι ειστε ασχετοι.... Ξεχνα εμενα.... Ειμαι ηλιθιος... Ο dkmaster γραφει πιο πανω οτι αυτη ειναι η δουλεια του και οτι ΔΕΝ γινεται αυτο με φλας ρομ... Αλλα εσεις (εσυ, ενικος μαλλον) επιμενεις.... Κοψε τα narcos bro.... Narcos off as u said already

Επεξ/σία από Tsilitheo2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...