Προς το περιεχόμενο

Τα νέα iPhone 13 Pro και iPhone 13 Pro Max διαθέτουν ρυθμό ανανέωσης 120Hz και κορυφαία εγγραφή βίντεο


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, Neural_handshake είπε

σου ειπε 6gb φωτογραφιες ,οχι ανοιξε 16 apps

Εγω όμως μιλησα για ram management,so....

Επισης οπως τονισα και στο σχολιο μου,και οι 2 υποστηριχτες(iphone/android)για σφαλιαρες είναι ωρες ωρες,δεν παιρνω το μέρος κανενός από τους 2.

Απλα αυτοί που προκαλουν τις περισσοτερες φορες ειναι αυτοι σε Android μερια,ειδικα οι κάτοχοι φθηνότερων μοντέλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 243
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εγω όμως μιλησα για ram management,so....

Επισης οπως τονισα και στο σχολιο μου,και οι 2 υποστηριχτες(iphone/android)για σφαλιαρες είναι ωρες ωρες,δεν παιρνω το μέρος κανενός από τους 2.

Απλα αυτοί που προκαλουν τις περισσοτερες φορες ειναι αυτοι σε Android μερια,ειδικα οι κάτοχοι φθηνότερων μοντέλων.

υπερβολες πολλες κ απο τις 2 μεριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Herald είπε

Σοκ έχει πάθει αυτός / αυτή που σου έκανε like όταν γράφει πως τα iPhone έχουν 120hz refresh rate ενώ...δεν έχουν :P 

Ναι αλλά δεν βλέπω αυτόν/αυτή με iphone να μπαίνει στα αντίστοιχα θέματα Android και να μας κάνει διάλεξη για τεχνικά χαρακτηριστικά όπως τώρα έβαλε η apple 120hz καλώς ήλθε...και σιγά τα 120hz στα κινητά οκ καλοδεχούμενο και η apple εταιρία είναι και θέλει να προμοτάρει όταν το κρίνει . Το σημαντικό είναι ότι εξελίσσει διαφορετικά πράγματα όπως το mini/13 για παράδειγμα ενώ όλοι οι άλλοι σου προσφέρουν μόνο 7-8 ίντσα mini tablet για κινητό ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...