Προς το περιεχόμενο

Πλυστικο μηχανημα 1400w leroy merlin 39.90€


murcielago580

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.leroymerlin.gr/gr/ergaleia/plustika-mihanimata/plustika/plustiko-1400-w-82377829?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=LM+Club+Newsletter+-+18%2F09%2F21&cmid=e72713b5-ba18-404e-8206-b2c4f11609cd

https://www.leroymerlin.gr/gr/ergaleia/plustika-mihanimata/plustika/plustiko-1400-w-82377829

Επειδη ειμαι σε αναζητηση καποιον καιρο χωρις ομως να το βιαζομαι ειδα αυτο που ειναι το πιο οικονομικο που εχω δει ποτε. Το θελω για ενα πλυσιμο αυτοκινητου το μηνα, τωρα αν βολεψει και καθαρισμο των παραθυρων στο εξοχικο δεν θα πω οχι... 

Εχει κανεις εμπειρια να μας πει αν αξιζει η ειναι πεταμενα λεφτα? Ευχαριστω...

Υ.γ Αν εκανα καποιο λαθος στο ποστ να με συγχωρεσετε ειναι η 1η φορα που ανεβαζω καποια προσφορα.

Υγ.2 ευχαριστώ για την διόρθωση. Έπρεπε να είχα βάλει καθαρό λινκ σωστά? Και όχι μέσα από newsletter? Sorry...

Επεξ/σία από matrixxx
σύνδεσμος
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το συγκεκριμενο φαινεται με εκαψες τελειως. Ξερουμε απο εγγυηση τι παιζει (λεει 2 χρονια αλλα μαρκα δεν γραφει το παω lerroy); Θελω και εγω πλυστικο αλλα να μην το παρω στο χερι στο μηνα πανω.

Επεξ/σία από marklar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/9/2021 στις 9:22 ΠΜ, marklar είπε

Το συγκεκριμενο φαινεται με εκαψες τελειως. Ξερουμε απο εγγυηση τι παιζει (λεει 2 χρονια αλλα μαρκα δεν γραφει το παω lerroy); Θελω και εγω πλυστικο αλλα να μην το παρω στο χερι στο μηνα πανω.

Η εγγύηση του leroy είναι υποδειγματικη. Ότι έχω πάρει κ εχει χαλάσει  το άλλαξαν χωρίς μα μου! Και η ποιότητα όσων έχω αγοράσει είναι επίσης καλή! Έριξα μια παραγγελία και βλέπουμε. Η τιμή είναι πάρα πολύ καλή πάντως.

Επεξ/σία από murcielago580
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, murcielago580 είπε

Έριξα μια παραγγελία και βλέπουμε. Η τιμή είναι πάρα πολύ καλή πάντως.

Μόλις το πάρεις και το δοκιμάσεις, ενημέρωσε μας αν λέει τπτ το μηχάνημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εγγυηση το λερου ειναι ΤΟΠ, ΑΛΛΑ εαν δεν εχουν αυριο-μεθαυριο το προιον που χαλασε σου δινουν άμεσα με την επιστροφή του ελαττωματικου είδους πιστωτικό (ισως και επιστροφή χρηματων-δε το εχω δοκιμάσει). Την εχω παθει έτσι με μια ΙΡ καμερα που την ακουσε μετα απο το FW update που ηθελε με το ζορι η εφαρμογή της και βγηκε Off...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Xvipes είπε

να κανω χαζη ερωτηση? μπορώ να το χρησιμοποιησω και για αέρα ώστε να φυσάω π.χ τον υπολογιστή ή ειναι μονο με νερό?

Μονο νερο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια απο την εμπειρια σας, αξιζει καθολου; Εχει καποια δυναμη ή θα ειναι σχεδον σαν να βαζω το δαχτυλο μου μπροστα στο λαστιχο. Δεν εχω καθολου εμπειρια απλα το σκεφτομαι επειδη ειναι πολυ οικονομικο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Panos_G2 είπε

Παιδια απο την εμπειρια σας, αξιζει καθολου; Εχει καποια δυναμη ή θα ειναι σχεδον σαν να βαζω το δαχτυλο μου μπροστα στο λαστιχο. Δεν εχω καθολου εμπειρια απλα το σκεφτομαι επειδη ειναι πολυ οικονομικο. 

Μην το δοκιμάσεις αυτό, ούτε με το πιο οικονομικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι καταλαβα έχει πίεση 105 bar και εγώ όταν κοιτούσα για κάτι τέτοιο ήθελα να έχει από 150 και πάνω! Παρόλα αυτά δεν έχω πάρει αλλα νομιζω τα 105 είναι λίγα πράγμα λογικό σε τέτοια τιμή! Για ένα απλό πλυσιματακι να φύγουν ίσα ίσα οι σκόνες πιστεύω είναι καλό! Αλλά αυτό το κανεις και με ένα απλό λάστιχο με πιστόλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Georgram είπε

Από ότι καταλαβα έχει πίεση 105 bar και εγώ όταν κοιτούσα για κάτι τέτοιο ήθελα να έχει από 150 και πάνω! Παρόλα αυτά δεν έχω πάρει αλλα νομιζω τα 105 είναι λίγα πράγμα λογικό σε τέτοια τιμή! Για ένα απλό πλυσιματακι να φύγουν ίσα ίσα οι σκόνες πιστεύω είναι καλό! Αλλά αυτό το κανεις και με ένα απλό λάστιχο με πιστόλι!

Έχει δηλαδή λες το απλό λάστιχο με πιστόλι πίεση 105 bar? 🤔

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιεση βγαζουν ολα. Ακομα και τα φθηνοτερα. Για να την βγαλουν ομως, την βγαζουν με ελαχιστη ποσοτητα νερου.

Για να πλυνεις κατι, πρωτα χρειαζεται νερο, και μετα νερό με πίεση. Με λίγο νερό που βγαινει με πιεση, δεν πλενεις καλα.
Εχω φθηνο Karcher και εχω καταλήξει να πλένω με ενα "πιστολέτο" μπροστά στο λάστιχο.
Οποτε μην κοιτατε τα bar. Μια χαρα ειναι τα bar. Να κοιτατε ποσα λιτρα νερο/hour βγάζει.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρω οτι για βασικη χρηση θα είναι μια χαρα πάντως...

Στο κάτω κάτω 40€ ζητάει, δεν ειναι και κανενα φοβερο ποσο. Για παραπάνω δύναμη υπάρχουν πολυ δυνατότερα ειτε στο λερου ειτε αλλου αλλα έχουν και αναλογες τιμές και περιορισμούς (πχ εχω ενα sterwins νομιζω αυτό το οποιο γαζώνει αλλα ειναι τόσο βαρυ που δε την παλευω να το βγαζ για να πλυνω το αμαξι οποτε χρησιμοποιώ ενα B&D που πηρα 50€ απο τα Lidl)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...