Προς το περιεχόμενο

πρώτη φορά σε super sport μηχανή;


beverlover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, beverlover είπε

3 έχω αλλάξει ρε αγορίνα τα βαρέθηκα 🤣

Θα πας για το 4ο.  Το έχω σχεδόν σίγουρο. 100%.

Απο ss σε χορνετ με τα σε μτ7 και ερν6 και τρανσαλπ. Πάρε ένα μπεβερκακι και τέλος.το πόλις όμως να βγαζεισ και γούστα .

( έλα πλάκα κάνω μην παρεξηγήσεις. Βασικά πάρε ότι θες να το γουστάρεις.παρε ss να σου φύγει το αποθημενο  )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, mp123 είπε

Θα πας για το 4ο.  Το έχω σχεδόν σίγουρο. 100%.

Απο ss σε χορνετ με τα σε μτ7 και ερν6 και τρανσαλπ. Πάρε ένα μπεβερκακι και τέλος.το πόλις όμως να βγαζεισ και γούστα .

( έλα πλάκα κάνω μην παρεξηγήσεις. Βασικά πάρε ότι θες να το γουστάρεις.παρε ss να σου φύγει το αποθημενο  )

 

δε παρεξηγώ πες κι άλλα, είχα και pcx 125 χαχαχαχαα, κοίτα όπως έλεγα και στα παιδιά πιο πριν το θέμα με τα ss μου ήρθε εν μια νυκτί, περισσότερο κοιτούσα hornet σαν επιλογή και άφηνα και ένα παραθυράκι αν βρω κάτι σε mt 07 η er6n, μου αρέσει και το Ζ αλλά δεν έχω ακούσει καλά λόγια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, beverlover είπε

δε παρεξηγώ πες κι άλλα, είχα και pcx 125 χαχαχαχαα, κοίτα όπως έλεγα και στα παιδιά πιο πριν το θέμα με τα ss μου ήρθε εν μια νυκτί, περισσότερο κοιτούσα hornet σαν επιλογή και άφηνα και ένα παραθυράκι αν βρω κάτι σε mt 07 η er6n, μου αρέσει και το Ζ αλλά δεν έχω ακούσει καλά λόγια..

Πάρε ένα ss να γουστάρεις.

.και εγώ για μτχ τρανσαλπ μτχ λέω να γλυτώσω λεφτά    αλλά πίσω στο μυαλό μου έχω το cbr 650 το καινούριο  .δεν είναι τόσο σκυφτό .

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mp123 είπε

Πάρε ένα ss να γουστάρεις.

.και εγώ για μτχ τρανσαλπ μτχ λέω να γλυτώσω λεφτά    αλλά πίσω στο μυαλό μου έχω το cbr 650 το καινούριο  .δεν είναι τόσο σκυφτό .

τα τρανσαλπ ειναι εγγυηση αυτο ειναι το μονο σιγουρο αν εξαιρεσεις την τσιμπημενη καταναλωση για τα δεδομενα τους, απλά επειδή δεν έχω ψαχτεί καθόλου με ss φοβάμαι λίγο στο τι πρέπει να πρωτοκοιτάξω γιατί στάνταρ θα 'ναι όλα λιωμένα και ο μάστορας θα δει απλά τα βασικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...